Психологія харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 15 Вересень 2010.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Хм. Якщо є кава, то треба ще додати склянку води як на мене.
    Сирники це добре (100грм це для мене мало), але вони смажені( можна, але не повсякденно.
    У Вас був начебто не поганий сніданок - нащо на другий сніданок вареники((((( я б рекомендувала фрукти, салатик, сухофрукти, щоб протриматися до обіду.
    Обід гречка супер, але салатику я б в 2-3 рази більше радила поїсти.
    Ще після обіду можна горішки грецькі, сир твердий як перекус, а яблука печені - до обіду зїла б ( рекомендують фрукти в першій половині дня).
    Якщо не має м"яса то не проблема можна догнати білок і рослинними білками, яйця, рибка якась. Я взагалі зараз м"ясо їсти не можу ( через токсикоз), то пробую різні штуки робити з бобових) от купила маш) і сочевицю.
    Ще де ділася вечеря??? На мою думку вона має бути. Бо маю досвід від подруг, які отак їли і навпаки поправлялися бо організм від голоду починав запасатися((((( тому подумайте.
    І пийте воду ви вживаєте каву! ) Це моя думка зі сторони. Сама так харчувалася))) зараз різко змінила свій раціон і переглядаю практично кожного дня. Але тим не менше і дозволяю собі і смаженого інколи і солодкого, якщо дуже хочу просото страюся це їсти в першій половині дня. Я зараз дуже почала звертати увагу на батьків і розумію, що для себе такого не хочу( і тих хворіб, і в своїх 32 я ще можу, щось змінити).
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А чого всі так вареники зафукали? Та ще й в цій темі? З ними все цілком ок, ІМХО. Особливо якщо не щодня, а раз чи двічі на тиждень...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Бо люди плутають теми, а ще більше поняття. А мені носити.
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну бо інтцїтивно правильно харчуватися...ну ящірка ж не буде їсти вареники, а ми чогось їмо відрами солодке... нащо нам ті замінники, хз. Тим більше, коли всьо всередині кричить - ще шоколаду, ще!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, людина істота з мозком і емоціями. І якщо в неї є вибір шоколадка/вареники/сало чи Кульпарків - заради самозбереження, щоб не зійти з розуму, він топче шоколадку.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2019 ---
    Пояснюю на пальцях - якщо в даних конкретних обставинах мама з хворими дітьми не може від них втікти, і лупити їх не може (fight or flight), і з розуму зійти не хоче - вона їсть шоколадку. І це інтуїтивно правильно, і найменш шкідливо для всіх. Бо психічне здоров‘я має пріоритет над фізичним. Бо толку що ви важите 55кг і маєте шизофренію.

    Я огрубляю, але це не так далеко від правди.
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2019 ---
    Є люди, які мають інші механізми зняття напруги - шопоголіки, трудоголіки, алкоголіки.

    Орторексія (помішаність на правильному харчуванні) - є таким самим розладом харчової поведінки як і анорексія, булімія і компульсивне переїдання.

    Ніколи ще в історії до жінки не було одночасно так багато вимог до зовнішності і при тому так мало підтримки в материнстві (щоб їй так не хотілося тієї шоколадки).
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та де всі))
    А де їх можна зафукати?)))
    Переїдання, недоїдання, обмеження, залежності і тп- все психо.
    І живутом гг.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman
    Гарний вигляд - це значно приємніше, ніж шоколадка.

    Нажаль, шизофренію можна мати і з надлишком ваги, зовсім не з меншою ймовірністю.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ ну це ж умовна назва. Це називається «узагальнення».

    А гарний вигляд і шоколадка, що несумісні?

    І кому приємніше, а кому - ні. Я реально вдячна інколи прянику, що в мене діти не биті.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ... і чоловік)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А мій їсть мої шоколадки. Зразу, всю!!!!!! Прибила м би
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій так не ризикує
    :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вечеря в кінці меню)
    Ну, дівчата, це ж приклад меню. Так, воно не ідеальне. Ви не повірите, але я і шоколад періодично їм, і вареники)))
    Тут не йде мова про якесь радикальне схуднення за 10 днів, чи щось таке. Просто вникаю в свій стиль життя (і харчування - його невід'ємна частина)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    З таким калоражом то тре лягти і взагалі не рухатись, бо це є мінімум, щоб прожити. Тому й вага не йде, у організму шок, запасається, бо ж якась біда певно...

    Я до речі ніколи не рахувала калоріі, для мене це маразм, все важити, рахувати, записувати. Я просто почала істи краще, а не пхати вак , шо не так лежить, як робила впраінл після пологів. Багато каш, білок, баааагатр овочів і вага пішла супер, при тому, що маю проблему зі щитовидкою після пологів.
    І так, власне зауважила, що зранку ім завжди більше, найбільше я б сказала. А вечеря завжди дуже легка, якщо перша половина дня бцла поживна, то реально вже не потребую ввечір наідатись і голод не мучить взагалі. Все потрібно з розумом робити
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І я. Якщо добре і збалансовано їм до обіду, то не тягне на перекуси і важку вечерю. Правда, зранку маю слабкість на каву з цукеркою, потім готую для всіх сніданок, снідаю повноцінно, але те, що хочу (бо я кагбе на -60, хоча останньо більше "на підтримці", тобто обід не такий строгий), перекусу до обіду майже ніколи не потребую (деколи буває кава на роботі, але з мінімальним квадратиком шоколадки), обід ситний і повноцінний. Вечеря біля 18. Тема не про систему, але завдяки їй моя психіка ніби знайшла "правильний" формат стосунків з їжею. Підсвідомо є дисципліна і контроль порцій (більше просто не влазить, коли є якась гостина і купа смачного, дуже ретельно вибираю, що з'їсти, але не в сенсі "щоб правильно", а щоб спробувати все, що справді хочеться). Як дуже-дуже хочеться, можу з'їсти щось "неправильне", і навіть навчилася не "їсти" потім себе за те. І якось воно так все більш - менш застабілізувалося, вага в основному стала, і ті пару "різдвяних" кілограмів при дотриманні системи вдається "відкатати" за місяць часу. Так вже 2 роки, спочатку дуже остерігалась, було шкода втратити результат півроку ретельної роботи над собою і наступну роботу на збереженя. Тепер маю якусь таку впевненість, що невеличкий + ваги можу досить швидко "подолати", і відношення з харчуванням у мене дружнє, але в цій "дружбі" таки головна я :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Я розумію в мене також не так ідеально, як б я хотіла. Це думка зі сторони) вирішувати Вам) це ж ваше харчування). Я дуже люблю вареники, але мені вони тяжкі на кишківник(((( тому змушена обмежувати себе. Я люблю піцу і так ж сама проблема( хотілося б взагалі відмовитсия від хліба))) або їсти дуже мало. Я зараз помічаю, що те що я могла в 20 їсти я в 32 не можу( тяжкість і травлення вже не те((((( був період, що часто хворіла і я це повязала з тим, що не правильно харчуюся) хоча оте моє правильне харчування правильне тільки для мене) знайдеться точно 20людей які скажуть, що це не правильно))))) і це нормально), як на мене. Я для сееб зробила висновок що треба багато салатів і зелені бо відчула результат для себе)
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дві різні причини не їсти вареники:
    1. бо після них "кишки злипаються"
    2. бо то жах жахливий яка шкідлива їжа (а я ж їх тааак люблю)

    Особисто в мене, якщо я себе намагаюсь обмежити з причини № 2, то це неминуче виллється в зрив, бо я лиш про ті вареники і буду думати.

    А якщо мені чогось сильно хочеться, і я зі смаком то з"їм, то потім воно не буде за мною ходити тижнями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Скажіть це моїм дітям...вареники, кричать вони і заливають всьо сметаною.
    І воопше, класно їдять, краще зїдять бублик ніж непонятно як приготовлену нову страву. Ящірки, боятся отруїтися, хз, що там мама насипала, з якої норки відкопала
     
    • Смішно Смішно x 5
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До речі, про обмеження. Я довго збиралася правильно харчуватися, але все відкладала, бо найбільше мене лякала їжа без хліба. Я все, навіть вареники, макарони, морозиво і полуницю їм з хлібом. Тому я почала програму із дозволу собі їсти хліб. Бездріжджовий, 2-3 скибочки без масла (напротивагу півбатону з маслом) , але ранообідівечір. Тепер це скоротилося до одніє скибки, інколи і без можу. А якби я з самого початку просто обрізала б хліб, то не знаю чи пару днів би правильно протрималася. Так що я категорично проти обмежень. І вареники то не найбільше зло, але я не любітєль
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    так а я ж про що?
    Ця тема якраз про те, що не існує смертельно небезпечних продуктів.
    А в варениках і поготів ніц поганого для нє-худєющіх нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    На мою думку обмежання мають місце, якщо є показання по здоров"ю. А на рахунок просто обмежатися в чомусь, то так, як ви це зробили це супер) визначити мінімум, який я можу зробити, щоб зменшити споживання хліба. Це можна практикувати у всьому, якщо є якась ціль то поділити її на три етапи ( графи/колонки) - це мінімум зусиль ( 3 скибочки хліба), 100% зусиль ( 1 скибочка хліба), максимум зусиль (зовсім без хліба). Важливо почати малими кроками)
     
    • Подобається Подобається x 1