Психологія харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 15 Вересень 2010.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Та от я згадую, як то в мене відбувається.
    І доходжу висновку, що мабуть не вмію розрізняти легкий голод.
    Що, коли я вже усвідомлюю, що голодна, то як правило, це вже той момент, коли «пізно» - тобто коли вже одночасно і шлунок болить (може, тому і звертаю увагу на почуття голоду) і хочеться з‘їсти слона.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Колективний розум is required. От скажіть мені. Чому мені легко виглядати гарно і навіть стрункою, коли я вагітна?
    А у невагітний час підтримання форми забирає море сил і поправляюсь від одного вигляду печивка. З ГВ, без ГВ - нема різниці. І нема в мене жодних там "літо, сонечко" чи "поправитись за зиму". Я постійно мушу триматись, якщо не хочу розповзтись. А я ж не хочу :)
    у вагітність Лідією було не зовсім так, бо і набрала я порядно і скинула тільки вагу дитини. Рік минув, віз і нині там.
    Напишіть, будь ласка, все, що думаєте з цього приводу. Хто має можливість, звісно :)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тобі злобного троля насипати?
    В рамках зеленої зони ІМТ, ти можеш важити на 10кг більше. Як ти знаєш, що оці 59 це та вага яка потрібна твоєму тілу в теперішніх умовах?
    Якщо вагу постійно треба «підтримувати», значить це не та вага яка зараз потрібна тілу. Можливо якщо ти будеш важити на три кг більше тобі не доведеться такими зусиллями її підтримувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя зручна вага - не 59.
    я пробувала не підтримувати. На жодних 63-65 не зупиняється, а важити 70 не хочу. Важко бігати за дітьми. Носити слінг. Гормони в нормі, цукри теж.
    Колись, до дітей, мені було ОК 62-63. Але їх теж було треба підтримувати, інакше моментально йшов набір. Набір зупинився лише з вагітністю, і мені цікаво, чому.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    на 13:girl_cool:
    але що таке той ІМТ? усрєдньонка
    в мене розмір перстеника 15.5, обвід під грудьми 70, зап'ястя неповні 14
    все, що зайве, висить на мені і це видно. А по відчуттях - ще видніше.

    Загалом, я не про те. А про те, що зараз зайва вага є, а підчас вагітності майже ніколи нема. Чому так?
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    але коли калорій більше - я одразу поправляюсь, і не "до якоїсь ваги", а абсолютно безкінечно (повторюсь, далі 70 я просто не хочу перевіряти)
    Рахую калорії. Без фанатизму, але загалом завжди знаю, скільки і чого з'їла. Наїдаю корисною їжею свою денну норму + законних 400-500 на активне ГВ
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А під час вагітності відчуваєте внутрішнє напруження з приводу (потенційного) набору ваги? Можливо, в звичайному стані набір ваги понад певну цифру сприймається з негативом, а під час вагітності може є внутрішній дозвіл вагу набирати, знімається напруження з того моменту, чи ні?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Розумію, про що Ви. Але напевно - ні. Я підсвідомо завжди хотіла бути стрункою і активною вагітною. І майже так воно і було :)
    При тих самих калоріях підчас вагітності можу ще і скинути. А після пологів все набрати, і добрати ще
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а в 50 знаєш яка легкість? Ого-го! Но недовго. Серце здихає від недоїдання. Ну реально вірогідність вмерти від серцевої недостатності з вагою 47 вища ніж з вагою 77, отакі пирОги.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    для нашого зросту - саме те.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    бо ти вспокояєшся.

    А коли т не вагітна, то боїшся не вдповідати своїм уявленням про себе. Звідки в тебе такі уявлення і чи такі вони свої - треба перевірити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Знаю, я важила 50, мені було замало. Після дітей і 53 було замало, а 55 було добре
    Я ж нікого не переконую важити 55, правда?
    просто захотіла почути думки, чому така ситуація - при вагітності і після вагітності
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ой на Венері Мілоській не видно, а на тобі видно. Це культурні нашарування (pun intended)/
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    і коли ти останній раз важила 70? (невагітна)
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    я вище дописала.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2019 ---
    ну як тобі сказати. І працювати 20 годин не переконуєш, але людям теж так хочеться: все встигати і мати розмір XS.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    все, я знайшла
    всім дякую. Ви озвучили припущення, я побачила, що це "точно не те".
    Я ж і стреси заїдаю не завжди
    І від напруженого графіку поправляюсь не завжди.
    Все не могла зрозуміти, в чому причина, а виявилось все так просто. Це не їжа. Це особисте життя і почуття. Почуття впливають на обмін речовин. Тому їм те саме, а засвоюється все корисне краще і спалюється все зайве - краще
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Де ви то відкопали? Це саме точне і правильне, можливо воно діє не для всіх, але для мене 100%. Я для себе зрозуміла, що в мене має бути якийсь постійний внутрішній рух.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене трохи інше почуття. Коли зможу про це писати без сліз, то напишу.
    а внутрішній рух - це так, це дуже поширене. "Емоції стрункості" називається
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @cjomcjomka мені здається, що при Ваших навантаженнях (фізичних і психологічних) організм реально думає, що скоро буде кінець світу і ядерна зима. Запасається. Коли Ви вагітні то "кінець світу" вітдстрочується як мінімум до народжння дитини, тому можна трохи розслабитися :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Якісь незрозумілі напади голоду. Вже кілька днів , навіть вночі встаю від того,що голодна. І їм,ніби нормально... То від того,що я схуднути вирішила?:girl_haha:
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Поки ЛА. Тому не мало би бути.