Проколювання вушок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ВІРА, 20 Січень 2009.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я маю на одному вусі дві, то другу проколола подруга, і моїй сестрі теж - все ок. А на другому вусі - три, то дві з низ кололи в перукарні, зимою, мене не боліло. Ну, але я не з лякливих. То мені три разом навіть гарніше виглядає ніж дві. А ще в 10 класі намовила сестру проколоти в носі, потім купили їй золотий кульчик, то їй дуже личить))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в мене лише перші дві були пістолетиком, в 9 років. всі решта( 5 чи 6) голкою в домашніх умовах:)) і все було ок(в плані загоювань).

    я голку нагрівала над свічкою:) потім спиртом:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ми по "малолєтці" постійно собі проколювали, пам'ятаю взяла таку голку як уколи робити, не могла перепхати кульчик, потім мама по чолі надавала ше. Затянулось дуже швидко, зараз і не видно. А коліжанка взяла циганську голку, їй з мамою "повезло" більше, бо вона цілий день до пізна на роботі була і не замітила другої дірки, а потім вже пізно було))))))
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І мені свічкою подруга нагрівала, а тоді спиртом)).

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    мені теж захотілось і вже пару днів за мною ходить))
    сьогодні йду собі і проколю, сама нє, йду в косметологічну лікарню)
    буду колоти 2 дірочки в лівому вусі (по одній вже маю) :girl_crazy: тішусь))
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Проколола дочці вуха 3 міс. тому. Все було ок. На днях загноїлось одне вухо. Зняли кульчик, промили перекисом водню, назад не одягаєм. Тепер переживаю чи встигне загоїтись доки не заросте дірочка. Бо тоді знов колоти доведеться. Чи там тепер вже утвориться "камінчик" і з часом можна буде вдягнути сережку?
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Десь весною доця зняла 1 кульчик і не давала одягнутм. Десь на день 3 я пробувала - не змогла. Їхала в косметол. лікарню - сказали, що вже плівочка почала заростати. Правда лікар промила кульчик і одягнула його. Казала, ще б трохи почекала - тоді б наново проколювали...
     
  8. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    У мене в старшої за ніч заросли дірки. Ми поносили кульчики десть три тижні після проколювання, потім вирішили одягнути якісь прості (не золоті) для проби, а на ніч їх зняли. Зранку вже вдягнути кульчики не змогли. Вони в дирку заходили, а вийти не могли - вихід за ніч затягнувся плівкою. Їхати в косметологічну клініку не було можливості, то я просто трішки сильніше посунула і плівка пробилась, навіть капелька крові була. Тепер не ризикую залишати вуха без кульчиків
     
  9. Mamaya

    Mamaya New Member

    Підскажіть, будь ласка, де у Львові можна проколоти дитині вушка?Щоб якісно,швидко і могли дитину забавити,бо вона в мене з характером:girl_cray:
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Та дірка, що була здорова за 3 дні не заросла. Щойно без проблем вдягли сережку. А от та, що загноїлась вже зажила (обробляли перекисом водню і маззю Банеоцин), але і дірочка затягнулась. Доведеться мабуть йти проколювати повторно:girl_sad:. Дочка не дає натиснути сильніше і пробити ту плівку самостійно. А оскільки зараз ми всі вдома хворі сидимо, то та дірка заросте остаточно, доки ми до косметолога виберемось:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я, коли переколювала одне вушко малій, знайшла приватну дівчинку, яка приходить додому і проколює пістолетом. Дуже приємна дівчинка. Зробила акуратно, на малій зажило за пару днів, а на великій (велика доця захтіла ще 2 дірки в одному вісі) гоїлося гірше, але виключно через її власну халатність - забувала промивати((((
    Коротше, роботою я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Коли вушко гноїться сережки непотрібно знімати, достатньо частіше просто прикладати до вушка ватку з перекисю і пересувати сережку, вушко так дуже швидко загоюється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Саме так. З однією поправкою - перекис замінити хлоргексидином, бо перекис розмякшує ранку, а х-дин сприяє загоєню+дезинфікує. Ну або перекисю змивати гній, а тим заливати на чисту дірочку.
     
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    ми колись теж лише перекисем промивали,але щоденно загоїлось без проблем.
    Наразі я в роздумах...коли то проколювати дитині вуха в пів року, то в нас буде березень і ще будемо ходити в шапці, а вона певне заважатиме...чи чекати до літа,що порадите?
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    А Ви не хочете почекати до свідомого прохання дитинки? Я пам"ятаю своє неземне щастя у якомусь там 6 чи 7 класі, коли нарешті отримала свої заповітні дирочки і сережки у вухах :).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    о, зараз стільки ніхто не чекає, проколюють мало не після народження:girl_smile:
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Коліжанка проколола, коли чоловік подарував кульчики і ДУЖЕ наполегливо просив, щоб вона їх носила:)
    В мене поки не було доці, то я собі думала, що так воно правильно, так і має бути, - голівонька лиса ще нерідко, а вже сережки у вушках:) і що в нас так буде. А зараз... Не хочу робити їй навіть неприємно, не те, щоб боляче. Та, я знаю, чула, що зараз це роблять швидко і практично безболісно, але не розумію, нащо це чи їй, чи нам, зараз, принаймні, вона і так гарнюня-красуня , а прийде час, попросить - тоді будемо думати.
    Мені проколювали десь в середніх класах, було боляче і страшно, але я хотіла і знала, для чого терплю:) а другу дірку у вусі то сама собі проколола. Руки тремтіли, бо я трохи не до того:), але нічо, зробила і тішилась.
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Ну та до такого віку, що в 7 класі то ясно))), але от моя кума своїм малим так колола - в років так 4, коли красуні самі просили :). Тоді це було для них ПОДІЄЮ :)

    +1000 :).
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я своїй старшій проколювала після двох років вперше, і в 3.5 роки вдруге (поки я була в пологовому, мала загубила кульчик в садочку, і дірка за пару тижнів заросла). Крику було обидва рази, хоч сама просила кульчики. Меншій хотіла цього літа проколоти і передумала.
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2015
  20. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    я малій проколювала на початку травня, їй був рік і два тижні, вже було тепло, вушка загоїлись за тиждень часу, хоча промивала їх ще до двох.