Проколювання вушок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ВІРА, 20 Січень 2009.

  1. ВІРА

    ВІРА New Member

    Нашій донечці Марічці 8 січня виповнився 1 рочок і хресна мама подарувала їй кульчики.Я ще в літку думала проколоти доці вушка та чоловік був проти,мовляв: виросте і скаже сама що хоче проколоти вушка тоді і проколимо. Мої знайомі мамочки своїм діткам вже вдягли кульчики.Чула таку думку що краще це зробити коли дитинка ще маленька(до 2-х років),швидше заживає та й біль легше переноситься і стрес менший.Хочеться почути ще якісь думки і поради!!!
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Старшій я проколювала в 2 роки, то вона плакала, хоч сама дуже хотіла. Меншій проколювала в 6 міс, то вона навіть не пікнула, навіть нічого не зрозуміла. Проколювала я в косметологічній лікарні що на Чорновола, звичайним класичним методом - хірургічною голкою. Особливо я проти проколювання пістолетом. Але це лише моя думка. Послухайте й інших.
    А, забула додати, що найкраще проколювати вушка весною, коли вже потепліє.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Ми вушка проколювали влітку,коли дитині було 9 місяців,так само в косметологічній лікарні на Чорновола,також голками. Софійка плакала трошки,але,скоріше від образи на ту тьотю,яка щось там їй зробила,бо як вийшли з кабінету,вмить все забулося. Із заживанням проблем не було ніяких,місяць часу щоденно промивали розчином фурациліну. Щодо проколювання пістолетом,то діти часто лякаються того звуку,і,кажуть,вушка в тих тимчасових кульчиках гірше заживають.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    а іноді і не загоюються взагалі. гнояться поки ті кульчики не знімуть. Хоч вони і з хірургічної сталі.
    Я дітки часом плачуть, бо кульчики попередньо замочують в спирті і коли одягають, то може трішки пекти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Кульчики змащують спеціальним гелем,який допомагає швидкому загоюванню, і не треба рухати тиждень, не треба промивати, хіба б трошки засохло, ми Юлі прокололи вушка в 10 місяців,вона навіть не відчула, не помітила і не перелякалася пістолета, а на 4 день вже зажило і я поміняла на золоті,хоч з тими цвяшками можна до пів року ходити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Ви знаєте нам теж скоро рочок,свекруха хоче подарити кульчики,каже шоб ми прокололи вушка малій,ми з чоловіком дотримуємось тієї ж думки шо і ваш чоловік,дитина захоче проколоти тоді і проколимо.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Я своїй проколювала в 6 міс. пістолетом, не знаю про який звук виговорите! Ні я, ні моя мала навіть не поняли, що то вже все. Я нічого не промивала, бо не було потреби, просто 3 дні не мочила і все! Кульчики ті з пістолета ми носили десь пів року, поки один не загубився.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Ми проколювали вушка в 1,5 року "пістолетом". Спеціально чекала до весни, щоб менше травмувати їх потім светрами і шапками. Мала так плакала, що я вже була не рада, що туди її повела:ireful1:. Але, думаю, що швидше плакала зі страху, бо не хотіла дати навіть крапочки на вушках поставити.
    Із загоюванням ми теж проблем не мали, але поміняли кульчики десь через 2 місяці.
    Зато тепер ненатішиться і всім гостям хвалиться:lol:.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Я за те, щоб дитина сама пішла і проколола вуха , коли їй цього захочеться.

    Варіант проколоти в 6 місяців, це розвага для мами і знаходиться на межі чи то щоб дитина була гарна, чи то щоб похизуватись нею, а фраза: "Так усім буде легше" трохи попахує виправданням. Хоча це усе звісно індивідуальне. Ну і не варто забувати, що при винекненні будь-яких проблем з вушками у вас буде багато клопоту :sad:, хвала пістолетику, вони бувають не часто.

    Якщо дитина вже свідома, скажімо старше 1,5-2 років, то тут залежить від лікарки. У нас проколювання вийшло спонтанне - бабуся ходила з малою (4роки) на процедури, а поруч був кабінет по проколюванню вух (пістолетиком). Моя доця пообіцяла, що потерпить і т.д. Лікарка була не дуже досвідчена, дитину не попередила, що буде відбуватись, одним словом другу дірку ми робили вже в інший день хвилин 30. Загоїлось добре.
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 6
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Ми старшій прокололи в 2 з половиною, вона ДУЖЕ хотіла, тиждень поводилася як ангелятко і зовсім не плакала (проколювали пістолетом). Менша теж просила, ми їй проколои вушка, коли їй було трохи більше двох. Теж пістолетом, але вона плакала, хоч мужньо погодилась і друге проколоти. :xaxa:
    Заживали вушка по-різному. У Яринки ми поміняли кульчики через 2 місяці, і, хоч одягнули золоті, вушка почали гноїтися, мусили назад вдягати цвяшки. А в Катрусі навпаки: ззаду вушка, там де кругла застібочка, закисало, приклеювалося, не дихало і від того ще більше боліло. Як тільки поміняли на золоті, все загоїлось!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Для мене ця тема актуальна. Я теж хочу доці проколоти вушка і вона вже давно проситься. А особливо після того як нам кожна з бабусь вирішили подарувати по парі сережок. Тому вдячна всім за ваші дописи. А ще поділюсь з вами тим, що чула я від мамів з котрими гуляєм на одній площадці. Вони розповідали, що десь вичитали про те, що найкраще проколювати вушка дівчаткам в віці до року або вже аж після трьох.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Після трьох, але в такому віці, коли дитина вже може терпіти біль, а у більшості це ближче десь до 6-8 років:xaxa:. У три вона буда із задоволенням йти на ту процедуру, не знаючи, що її там чекає. Мені прокололи в 3 роки 5 місяців, то це був якийсь жах за словами моєї мами: перша дірка нормально, потім крик, плач, двоє людей мене тримало, в результаті друга дірка трохи зміщена.
    Своїй дитині я проколола в 4 місяці. Проколювали голкою, бо в той момент дядько з пістолетом саме пішов у відпустку, а відкладати ту справу знову я не хотіла. Та жіночка в поліклініці зробила все акуратно, потримала сережки 15 хв у спирті, за той час поставила крапочки симетрично на вушках (довго прицілювалася, бо потім у дорослому віці буває, що видно як сережки або дуже низько висять, або зависоко проколото), і так шустро потім проколола, що мала тільки трішки заплакала і все. Казала раз на день обробляти очною маззю протягом тижня.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

     
    • Подобається Подобається x 3
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    і ми теж хочемо колоти вушка))))
    пам'ятаю,що не лише весною краще колоти,а саме коли цвітуть акації(так казала моя бабця ше).не знаю чому так,мабуть черговий забобон,або коли вони цвітуть-то справді уже буде тепло.але я хочу десь у травні зробити ту процедуру-маємо аж 2 пари кульчиків(подарували на хрестини).т

    але мене цікавить і ше одна сторона проколювання-чи впливає на загальний стан дитини саме місце проколу? чи є певні точки,і місця ,які не можна чіпати? чи у клініці те все враховується?
     
  16. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Мені лікар-голкотерапевт казав, що на мочці вуха проходять якісь-там меридіани, які проходять до центів мовлення, слуху і т.п. і що якщо їх зачепити, то можна дитину калікою зробити на ціле життя. Радив до 6 років почекати, поки зв"язки сформуються...
    А нам на рочок бабуся подарувала пакі гарні кульчики з "Соломії":sad: З іншого боку, мала таке шило, що ні секунди не всидить на місці. Так що ми чекатимемо!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    а шо то за лікар модний?скиньте координати,може до нього підем
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    а він не проколює (якщо то сун-чен-лі)
     
  19. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    Я Десь читала статтю (дуже-дуже давно), що проколювати вушка треба до 2 років, або після 5. Старшій доні проколювала в 2, меншій теж, в обидвох випадках пістолетом. Тільки в старшої все гаразд, а в меншої 3 міс. гноїлось і не гоїлись дирочки., періодично підтікала кров і навіть після зміни кульчиків краще не стало, тому я зняла зовсім. Тепер вона просить зробити дірочки, але я не впевнена...
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Проколювання вушок

    проконсультуйтеся в косметологічній лікарні. там дуже добре проколює одна кобіта маленьким діткам. і я б радила відразу одягати нормальні золоті кульчики. ну не люблю чомусь я ті пістолетні кульчики :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1