Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Osya

    Osya Active Member

    Kalyx, Фото дитини там робили на місті
     
  2. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Так, там на місці.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    або обоє батьків, або один із батьків і нотаріальний дозвіл на виготовлення документів від іншого
    938- то терміновий за 7 днів. За 20 днів-692 грн без електронного носія і 762 грн-з чіпом
    дітям до 12 років дозволено приносити фото або робити на місці. Тому, якщо відмовляють- це протизаконно. Обов язкова присутність дитини і обов язкове фото на місці- з 12 років
    якщо батьки дитини прописані за різною адреою- потрібна доідка з ЖЕКУ за формою 3. Причому на виготовлення паспорта тоді повинен подавати ( заповнювати документи) той із батьків, з ким прописана дтина. А інший- бути присутнім чи від нього мати нотаріальний дозвіл на виготовлення паспорту.
    Якщо батьки на різних прізвищах- обов язкове свідоцтво про шлюб. Якщо батьки офіційно не одружені- витяг з реєстру з РАГСу
     
  4. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Прописані всі разом - ні довідки, ні свідоцтва про шлюб не вимагали. Коли спитали за довідку - сказала, що прописані всі разом, то і більше питань не було.
    Щодо вартості - це за біометричний за 20 днів (для дітей відбитки пальців не беруть)
     
  5. solomka

    solomka Active Member

    потрібна довідка форми №2.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ДПС "Документ" ( На Б. Хмельницького і на Словацького)-перелік документів та вартість послуг[​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ще зверніть увагу, що тепер забороняється судам давати рішення про дозвіл на виїзд за кордон без згоди батька ( матері) на безстроковій основі. Раніше дозвіл можна було через суд отримати або на кожну поїздку або ( важче, але можливо)- безстроковий , до досягнення дитиною 18 років. Тепер отримати такий дозвіл можна виключно на кожну окрему поїздку із зазначенням країни перебування і строку перебування. Один виїзд- один дозвіл. В противному випадку це трактується як порушення права іншого з батьків на виховання і спілкування із дитиною.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А мене цікавить такий документ, як "довідка про реєстрацію громадянином України", в консульстві казали, що видається раз в житті. А якщо її раптом десь загубиться, то що? перестаєш бути громадянином?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А хто знає, якщо мала в мене в паспорт вписана, сквльки часу то актуально? Є термін? Фото якесь нове робити? Чи паспорт зразу? Дитині 6 років, вписана вже 2,5 р.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Дитині тоді треба робити паспорт. До 2018 року вона ионла би іздити по вашому документу,якби там було вклеєно фото у 5 років ( бо у 5 років потрібно було оновлювати фото). Оскільки фото уже рік як не вклеюється,робиться окремий паспорт на дитину.
     
  11. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Дякую. То значить буду вже двом разом робити. Яка то ціна зараз дитячого? І скільки він дійсний? Теж треба фото вклеювати потім?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Вище є розцінки паспортного сервісу. В міграціцній службі буде на грн 200-300 дешевше. Перелік документів теж є вище. Дитигу до 12 років або на місці фотограіують,або можна приносити фото. Дитячий пасплрт дійсний 4 роки. Ви за своім паспортрм можете спокійно іздити до закінчення його терміну діі. А от на дитину- треьа робити окремий документ
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. oliv

    oliv Active Member

    Нас фотографували (ми були 12 січня), не було жодних застережень (7 років, майже 8).
    У нас інший момент цікавий й неочікуваний виявився (може, комусь інформація корисною стане). Ми спершу поїхали на Залізничну, були впевнені, що там окремий кабінет для дітей (в березні 2016 року подавали меншому і був окремий кабінет для дітей та учасників АТО). Коли його не виявили і нам сказали, що загальна черга, дали номерок і сказали йти поряд у банк оплатити, можливо, десь і вийде швидше нас прийняти, ніж за записаною чергою. Ми оплатили, і поки у них обід був, то вирішили поїхати на Руданського, що може там швидше буде. Там була черга в 5 людей, то ж ми її чемно відстояли годину (теж нам сказали, що черга загальна, хіба з маленькими дуже - то без черги). Коли зайшли в кабінет, то працівниця спершу якраз і сказала, щоб малий сідав фотографуватися, а тоді почала дивитися документи. Аж тут повідомляє нам - що ми платили на Залізничній, то тільки там можемо подавати, бо в них проплата йде по районах, і якщо хочемо подавати на Руданського - то платити треба саме в їх терміналі. Чим це визначено - ні ця працівниця, ні бухгалтер, ні начальник пояснити не змогли! Потім ми таки подавали на Залізничній.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2017 ---
    Ми на різних прізвищах, але свідоцтво про шлюб не питали.
    Довідку з ЖЕКу мали, і питали, з ким прописана дитина - той і писав заяву
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. solomka

    solomka Active Member

    Цікавить таке питання. Діти вписані в мій паспорт, і візи були відкриті їм, відповідно, теж у моєму паспорті. Термін віз закінчується; наступні візи дітям відкриють у моєму паспорті чи тепер обов'язково потрібно паспорт для дитини? Термін мого паспорта ще не закінчився, дітям 12,5 і 10,5 років.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я думаю, що в консульстві вам знову зроблять за певні грошики. Робіть зразу паспорт.
     
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    дівчатка, підкажіть мені будь ласка для сихівських дитячі закордонні роблять на Зеленій?
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Так, Сихівська дмс на Зеленій 150. Але тепер не обов'язково звертатися лише у свій район.
     
  18. Maryblack

    Maryblack New Member

    Можна спробувати ще у ЦНАПі, на Червоної Калини, на сихові. Правда ми хотіли подати, але за записом попадали аж на початок квітня.

    Надіслано від мого Redmi 3S, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Зараз не можливо записатися ні в один ЦНАП. В головному відділенні казали, що розписано все на 3 міс вперед. А початок квітня, то буквально ось-ось, це дуже хороший варіант. Коли Вам казали таке?
    Бо я у вівторок в Сихівській дмс записалася аж на 27 квітня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    записала сьогодні в цнап на хвильового(шевч.р-н) на 13.04, є ще купа вільних годин з12 до 19 год
     
    • Подобається Подобається x 1