Проїзний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ума, 16 Серпень 2007.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Що краще зробити: Чи окремий проїздний на дитину чи вклеїти фото у свій паспорт, щоб час від часу їздити з дитиною за кордон?

    які є плюси і мінуси тих документів?

    і як ті процедури виглядають?

    особливо цікаво, як фотографувати немовля? і як часто немовля має міняти своє фото, якщо проїздний передбачений до 16-ти річчя дитини?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ivansstef

    ivansstef Active Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Якщо я не помиляюсь проїзний роблять до 16, але не раніше "Х" років..
    На мою думку краще всетаки робити проїзний ( якщо вік дозволяє).
    Ми братовій доні робили, о вона тепер з бабусею їздить по закордонах так само як і з татом чи з мамою. на мою думку вигідніше, бо не завжди є можливість поїхати тому в чийому паспорті могла б бути фотка дитини..
    Правда якщо дитина виїжджає з ОДНИМ з батьків, то обовязково треба нотаріальнеудовіреність від ІНШОГО з батьків.

    Якщо з бабусею їде, то нотаріальне доручення на бабусю від ОБОХ Батьків..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lvivyul'ka

    Lvivyul'ka New Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Сама колись використовувала проїздний дитини. Як на мене не дуже зручний, бо дiйсний тiльки 2 роки. Фотку робити треба завжди нову (ми так робили). Але я майже завжди подорожувала сама, тому тiльки цей документ пiдходив (а, i мала я його до 18-ти рокiв). Як виглядають процедури не знаю, тiльки знаю що ми завжди влiтали в копiєчку, бо ми в США, а робили там...
     
  4. Doc.

    Doc. Active Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Однозначно вклеїти фото в свій паспорт (чоловіка), дитячий закордонний дійсний три роки якщо нічого не помінялось, та і дитина без Вас я думаю сама їхати не захоче...:)
     
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Звалили все в одну кучу.Проїздний документ дитини дійсний до 18 років.І ніхто не питається у Вас що ви хочете.Слава богу міліції ще не можна вказувати.До 16 років тре довіренність,якщо дитина їде сама без батьків то довіренність обох батьків і довіренність на супруводжуючу особу.Вона двостороння супруводжуюча особа зобовязується повернути дитину в Україну.Тому не просто знайти супруводжуючого.А фото маленьких дітей вклеюються в паспорт одного з батьків,робляться в електронному вигляді.Дитина, якій виповнилось 5 років, має бути вписана и вклеїна в паспорт батьків, або мати власний проїздний документ.Як пару долярів кинете. то можна з Вашого файлу.Мене дивує правовий нігілізм керівника
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Проїзний документ на дитину оформлюється терміном на три роки або до досягнення нею 18-річного віку,ну і пятилітній термін дії закордонного паспорта дорослого ніхто не відміняв, у дітей старших 14 років повинен бути власний проїздний документ
     
  7. Danilo

    Danilo Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Вибачаюсь що не дуже в тему, скільки коштує зараз оформлення закордонного паспорта, нетермінове?
     
  8. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    Закони, Положення, Правила, нормативно-законодавчі акти України,
    що стосуються питань громадянства, іноземців та осіб без громадянства
    http://www.lawcentre.org.ua/zakon-ua.htm
     
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    У Львові коло 200 грн,у Києві може бути дорожче.перевірив в Києві 190 грн,точно
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    дивно... спеціально глянула свій і чоловіковий закордонний, то дійсні вони 10 років...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    в мене пять. я теж перед тим глянув
     
  12. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    є такий законопроект Автор: Hoaxer
    Закон України Про внесення змін до Закону України " "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України"" (щодо Правил оформлення і видачі паспортів)
    Статус законопроекту: На голосуванні у ПК

    Профільний комітет: Комітет з питань правової політики та діяльності правоохоронних органів
    6. Паспорт оформляється на період до 10 років з можливістю продовження на такий же строк. Громадянам України, які не досягли 16 років, оформляються на строк до 5 років. За видачу або продовження строку дії паспорта справляється державне мито (консульський збір). Державне мито не справляється за проїзний документ дитини.
    От тільки не вдається знайти чи він прийнятий
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    очевидно мій нігелізм може позмагатися з вашим :) на сайті, який Ви порадили:

    6. Термін дії паспорта — до десяти років. Цей строк може бути продовжено на десять років у порядку, передбаченому цим Положенням для оформлення паспорта.

    http://www.lawcentre.org.ua/document/pologenie-zagranpasport-ua.htm

    п.с. у вас 5 років може через військомат? Бо я не повірю, що Вам ще немає 16ти :)
     
  14. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    У всякому випадку щодо видачі паспорта з 16 років ,то я звертався ,відмовили.У нас залишилася специфіка ,поки нема відомчої інструкції. ти хоч лусни,можеш писати в ООН ,але не отримаєш то що написано в Законі
     
  15. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    звернули увагу-"ДО" кінцеве рішення приймає начальник ОВІРу, його рішення оспоренню не підлягає.Щодо норми 10 років .то я написав перед тим, не вдається найти чи законопроект набрав законної сили.А щодо нігілізму ,якщо би я не дотримувався в свій час закону, то давно би вже сидів
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    я власне колись і чула, що проїздний дійсний до 16, а закордонний з 18 (так було в мого троєрідного брата). Тобто два роки ні туди і ні сюди, і вже й до батьків вклеюватися не хочеться і поїхати нікуди не можеш, або ж тоді це така бюрократія, що два роки швидше мине.

    але в законодавстві ніде не написано з якого віку роблять проїздний! Подруга точно знаю в 1 рочок синові зробила проїздний. Тому не розумію чому я не можу дитині в пару місяців теж зробити проїздний, хоча певно краще вклеїти до себе...
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    це ДО може бути обмежене певними законними причинами, типу перекомісування у військоматі у такому-то році. а начальник ОВІру просто так собі не може вкоротити вік паспорта, теоретично не може :)
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    обидва варіанти...принаймні проблем не буде,як щось термінове...чи ще щось таке...дорогувато..але якщо часто приходиться виїжджати - то файний варіант..
     
  19. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    З 17-ти років вже можна виробляти дорослий паспорт. Мій молодший брат якраз буде виробляти.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Проїздний документ дитини чи фото в закордонному паспорті батьків

    подруга так і зробила, але радше тому, що часто губить документи :) нема проїздного? не біда, поїдемо за маминим паспортом :)

    Просто є такі випадки: наприклад, маю шенгенську візу на пару років, але син ще не вклеєний до паспорту, відповідно та віза на нього не розповсюджується. Відкрити нову візу - проблемно, бо стару не анульовують, а поки не закінчиться термін її дії. Тоді вигладає так, щоб взяти дитину з собою потрібно мати проїздний, де також відкрити візу.