Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Зима-капець...ми,якби знали,що така «погодка» буде-вже б давно бруківку поклали))) а то все чекали морозів....Хтось знає,чи зима буде?дайте знати)))
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Буде. На Паску, в квітні.
    А якщо серйозно, то вже давно сезони майже на місяць змістилися. Пора звикати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Суууупер!!!!То якраз по Різдві щебінь хоч завезем!!!))))а далі най валить зима))))
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Малі моі минулої зими ходили на лижі на Кайзервальд. Займались у гуртку. Так от сніг лежав там всю зиму. Не пропускали занять зовсім. Тренери казали, що вже років 8 такого не було. Практично унікальна зима). А цього року нам не вийшло, то і зими нема))).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    так. літо перед нею теж жарке було. то я тепер на ту прикмету орієнтуюсь, що яке літо, така і зима. минуле літо було не надто тепле. тільки починає пригрівати пару днів і вже похолодання. А от перед зимою 2016/2017 було жарке і сухе. в селах прямо в криницях вода позакінчувалась
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зранку по якомусь радіо чула, що з середини січня буде "хооолодно - до мінус 3 і, можливо, навіть випаде якийсь сніг":girl_blum:
    Я тут одна, кого єврозима влаштовує?:) не люблю холоду, а болота в нас на районі нема:girl_blush2: але маю чуйку, що знову з лютого до травня холодіна буде(((
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я за єврозиму!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нас вже двоє:girl_claping:
    А для зими є Карпати. Чи вони вже теж "євро"?)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Судячи по цінам так:girl_crazy:
    А я хочу нормальної зими:girl_blum:
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    троє :). Мені отака зима, як 6 січня цьогоріч- підходить . Хоча, боюся, що якщо Різдво із +7, то рання цьогорічна Паска (8 квітня) не виявилася з -7. Ще є і народна прикмета, що якщо Різдво -тепле, то Великдень-холодний.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    цікаво яким буде літо..
    весна явно буде пізньою.якщо взагалі буде)
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та краще би та зима зі снігами і морозами була зараз, а не весною) Я думаю, що все одно холода мають бути, тільки от питання коли?:)
    Хоч зараз всі пори року практично однакові (літо прохолодне, весна- осінь майже те саме, а тут ще й зима, як весна).
    Тато вчора з лісу приніс ліщину, яка зацвіла бруньками. І каже, щоб піти в ліс, сфотографувати, як цвіте, а потім вислати на ТСН, чи 24 канал, щоб в новинах показали:))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, що, весна таки прийшла, але чи надовго? Якої погоди чекати на Великдень?
     
  14. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Почалася погада - зранку і ввечері холодно, а вдень гаряче! Або, як називають, вгадай по одягу в котрій годині людина з дому вийшла))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Зараз радію весні, потеплінню і тому, що сходить нарешті той сніг. Але.. Глянула прогноз погоди на Синоптику і Метеопрозі, і там десь з 20 березня знову "мінуси" і невеликий сніг!:girl_devil:Я вже шубу заховала, льодоступи з одного взуття завтра планувала знімати, і теплі светри прати і ховати далеко. Не спішити?:) Дуже надіюся, що той прогноз ще зміниться в кращу сторону)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    такої, як на Різдво цьогоріч :). Тільки з поправкою,що Різдво з +9 було теплим, а Великдень буде з +9 холодним.До кінця квітня обіцяють нестійку і холодну весну. Яка на початку травня ( з числа 9 просто перейде у фактичне літо з раптовим потеплінням вище +20). Садівникам не радять до початку травня починати роботи на землі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member


    Літо з дощами і рання осінь: прогноз погоди до вересня




    Офіційні та народні синоптики очікують "гойдалки" з температурою і опадами і радять звикати до цього



    [​IMG]
    Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

    Літо в Україні в цілому не буде посушливим, проте східні, частина центральних і південних областей відчуватимуть нестачу дощів. Очікуються спекотні і повністю сухі періоди тривалістю до 10 днів. А в серпні прийдуть дощі.

    Для столичного регіону професор Вазіра Мартазінова, заввідділу кліматичних досліджень Українського гідрометеоінституту, зробила прогноз:


    "Друга половина травня має бути дуже спекотною. Зараз похолодання, але кінець повинен бути дуже спекотним і сухим. В окремі дні червня будуть непогані дощі, але місяць буде звичайний, в межах норми. Липень теж буде спокійний. Наприкінці липня – на початку серпня очікуються окремі дуже спекотні дні. Але будуть "гойдалки" – похолодання і потім знову різке підвищення. Початок серпня – з хорошими опадами, цей місяць дуже швидко піде на осінь".

     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Трошки прогнозів:
    У квітні цього року планета виглядала як розпечена пательня. За 139 років спостережень цьогорічний квітень став рекордсменом і посів третє місце у списку найспекотніших квітнів. При цьому Україна була у найбільш коричневій зоні.

    Від зашквальних стрибків температур потерпали не тільки українці. У Пакистані у квітні зафіксували понад 50 градусів вище нуля.

    Літо теж буде найспекотнішим за останні десятиліття, такий довгостроковий прогноз дають у метеорологічному інституті. Сонце нагріє Україну на півтора градуса сильніше за середні значення останніх 30-ти років. Тобто +30 - це далеко не межа. Найгарячішим буде липень. Травневі дощі може ще будемо згадувати, як прекрасну пору.

    До речі, вже від завтра дощі щезнуть з території України. Додатковий вихідний день приголубить сонячними промінчиками і теплом від 25 до 30 градусів. Такі позначки протримаються до кінця тижня. Більше читайте тут: Спека битиме Україну. Прогноз погоди на літо-2018
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага, а на наступні вихідні, коли в мене заплановане і заброньоване святкування Дн "на природі", той прогноз показує +16!!!! Хочеться сісти і розплакатися. :girl_cray:Де справедливість???
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1