Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    І у Львові теж

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Маріка вже зо три тижні нема (((
    Не чує він нас...
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Може побачить активність і заскоче на пару слів

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ой дівчата....Знаєте,після "аномально спекотного" травня,вирішили ми цих визідних махнути на Закарпаття-зловити сонечка трохи.І що ви думаєте?))))Сидимо в Рейкарці....дощ лупить-капець,діти вже з розуму сходять.....КОЛИ БУДЕ ЛІІІІТО??????
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Яке літо??? А що це??? Не чули, не бачили....:girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О, і наші друзі точно так само подумали))). І теж не вгадали). Треба сонечко лапати десь трохи далі).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    А ми минулих вихідних так рванули в Закарпаття, то чуть не згоріли, було +28

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Чи був нині дощ у Львові? В Шепільську хмарилося, гриміло. Кажуть в Стрию впав.
     
  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в суботу дощу не було. погода змінилася вночі. зараз не дощить, просто хмарно і свіжо
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Хто знає, який прогноз на перший тиждень вересня? Плануємо в Карпати з дітьми і наметом, не хотілося б дуже мокнути під дощем))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Взагалі, цікаво, якою буде осінь? Так швидко минає літо, може осінь потішить ще хоч трішки теплом?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я думаю,що від нашої погоди всього можна чекати! От пару днів тому було ще +32, а вже сьогодні всього лиш +11! І така сильна жара погано, і теперішнє похолодання погано:)
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    по прогнозу ще має бути літо) не 30 ти градусне. але поза 20. хоча ночі я думаю вже будуть прохолодні
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. maric

    maric Well-Known Member

    Закінчується помаленько літо і наступає осінь. Хоча по прогнозу вже з 20 числа йде осінь.... і так воно насправді є. Маю на увазі по прогнозу Мартазінової. Новий прогноз, а саме прогноз на серпень і осінь Мартазінова дала ще 4 серпня. Що можна сказати - серпень по її прогноз пройшов просто ідеально! В прогнозі була передбачена та жара в серпні, і що зміна буде після 20 числа.
    Що ж буде далі - на мою думку вересень також піде по її прогнозу,бо вже бачу що початок вересня буде йти по її прогнозу.
    Отже зараз ще буде хвиля літньої жари до кінця цього тижня,в її прогнозі так і є і завжди треба памятати +-три дні. Після цієї жари прийде комфотрна температура і це все буде тривати приюлизно до 15-16 числа,тобто перша половина вересня тепла. А от в другій половині суттєво похолодає і то вже буде така справжня осінь. По ночах вже підуть заморозки! Вересень буде сухий, сильні дощі пройдуть в 20-их числах, але після цих дощів буде ще тепло,бо в кінці місяця прийде ще бабине літо. Тому варто очікувати грибів в кінці вересня, початку жовтня.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Інформативно Інформативно x 4
  15. solomka

    solomka Active Member

    Марік, скажіть яка буде погода у Варшаві цими вихідними? Збираємось їхати з дітьми і не хотілося б мерзнути і мокнути.
     
  16. olangel

    olangel Well-Known Member

    Маріку, а перші числа жовтня які?(конкретніше 3тє) можна буде святкувати дн дитини на природі чи домовлятись за приміщення?

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    @maric Вже жовтень на носі. Може нам щось напрогнозуєте?) Прогноз на вересень справджується. Чекамо на наступний тиждень з вівторка трошечки бабиного літа без дощу. А до вівторка , бачу, буде нас дощик щедро кропити.
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    @maric то правда, що нас чекає дуже холодна зима?
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Довженко писала, що це нісенітниця. Чомусь зараз сильно розганяють по мережі. Ще пишуть, що на всій планеті))))) то вже прямо льодовиковий період)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Грибники кажуть, що правда. Якщо вірити їхнім прикметам, то зима буде сніжна і холодна.
     
    • Інформативно Інформативно x 1