Професійне прибирання /клінінґ

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Емочка, 12 Жовтень 2009.

  1. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    тут багато писали, що в "бабці з ганчіркою" буде дешевше.. може по ціні й так! але ж якість! я, наприклад, "душуся" від тих містерівмускулів і брефів:girl_cray: чи є якась альтернатива: якк навести порядок дома без хімії?
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Я так само впадаю в депресію як приїжджаю на будову-то хіба в понеділок починати і внеділю вночі закінчувати, я і зараз прибираю два-три дні і все по-новій, бо з малою не можу приділити тому достатньо уваги-а то повний капець. Але таки схиляюсь до найму приватних людей.
    Погоджуюсь з Богданкою-що компанії-то для бізнесу, щоб ПДВ відшкодовувати і на витрати мати що поставити, тому і ціни інші, і не так торгуються.
     
  3. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Сьогодні поприбирала клінінгова компанія. Я незадоволена. Найгірше - це запах! хімії! Ходимо і кашляємо тепер. По-друге, прибирання якесь поверхневе.. За такі гроші могли б більш ретельно прибирати. Одне радує, що почали і закінчили роботу в обумовлений час.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    люди розівчилися прибирати без хімії! тепер сморід хімки - запорука чистоти!
    чути вдома запах пронто - значить підлога помита! :)

    а перед замовленням не можна було обговорити засоби миття? і стояти над душею, принаймні перший раз, аби знали, що халяви не буде...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    можна! я й говорила - а вони мені, що в них така технолія. без хімії вони не прибирають!:girl_mad: у Львові альтернативи немає..
     
  6. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Напишу я про своє знайомство з клінінговою компанією. Треба було почистити коврики в хаті, точніше зробити хімчистку. Оскільки вдома мала дитина, то не хотілось хімією обробляти в кімнаті, та й нема в мене сили то вичистити як би хотілось. Тому вирішила заплатити гроші і щоб зробили добротно. Почала обдзвонювати. Знайшла компанію, яка забирає коврики до себе(що мені дуже підходило), Прибиральник називається. На сайті пише, що представництва є і в інших містах. Думаю, круто. Ха. Ціни в них практично найдорожчі у Львові, як виявилось пізніше. Ото розмовляю з менеджером, і для уточнення деяких деталей він мав мені передзвонити. І що ви думаєте? Протягом цілого дня мені не перетелефонували. Мабуть, моє замовлення на 600 грн було несуттєвим для них. Мало того, я дзвонила їм, а там нагло не брали слухавку. От таке знайомство.
    Ну, як виявилось, то на краще. Тому що я знайшла іншу фірму, де було дешевше. В обумовлений час приїхав мужчинка, забрав мої коврики.:girl_haha:Правда, подивлюсь як вони то все вичистять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    головне, щоб назад тепер привіз )))

    а якщо серйозно - напишіть потім відгук, чи варто звертатися
     
  8. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Та кому ті коврики запилючені потрібні:) ПРинаймні, я так сподіваюсь. :girl_in_dreams:
    Термін виконання замовлення до 5 днів. І звичайно, що напишу результат і як воно все закінчилось
     
  9. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Урррррраааааа! Мої коврики приїхали:girl_claping:Ну що вам сказати. Впринципі, я задоволена. Замовлення виконали за 3 дні, передзвонили, ввечері привезли. Чисті, сухі, без запаху. Сама б я їх так не вичистила б. Та й , відносно, не настільки дорого получилось. З тої радості віддала ще 2 коврики на чистку.
    Не знаю, чи буде то рекламою, але фірму звати ":cesored:".
     
    Останнє редагування модератором: 24 Березень 2010
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Хто має - дайте, будь-ласка, телефон компанії клінінгової.
    А може ще хтось знає, скільки би коштувало прибирання підїзду 3-поверхового будинку?
    Чи ціна йде за метр?
    А може в когось є знайома прибиральниця, яка якісно помиє панелі, перлила і підлогу?
    Дуже терміново! Дякую!
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дівчата, не впевнена що мені сюди та все ж запитаю. Мені потрібно прибрати після ремонту промисловим пилослсом керхер, чи щось назразок цього. Якщо бути точнішим то потрібно зібрати пилюку яка залишилася від шкурення стін, укладання плитки і інш буд робіт, щоб почати класти паркет. Чого я тільки не пробувала і мела, і мила ту стяжку як підлогу і звачайним полососом пробувала (правда після кількох хвилин він забивався). Порадили цей керхер, та коштує він дорогувато, та й на один раз якось і купувати не хочеться. Може знаєте якісь фірми які надають такі послуги, або ж дають цей пилосос на прокат.
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    чисто випадково була свідком розмови, в якій мова йшла про прибирання після ремонту. озвучено було, що клінігова компанія бере 6 грн/м.
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Катя, якщо тобі цікаво, то я послугами з прибиранння користусуюсь з моменту ремонту по сьогодні - супер задоволена. Якщо цікавитть, можу дати контакт - дуже акуратна жінка.
    Недавно після ремонту цілого поверху особняку (120 м.кв.) моя знайома заплатила 440 грн. Мили 2 жінки цілий день - відмили все. Розрахунок - 20 грн/год + миючі засоби (можуть купити самі - або скажуть, що купити, а фірму-виробника ти обираєш сама).
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, які зараз ціни на прибирання одноразове.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    не знаю за одноразове. але моя знайома , яка зараз прибирає тричі на тиждень у одній львівській сім ї має такі розцінки: квартира 120 кв.м. звичайне щоденне прибирання ( не генеральне)- 100 грн \день. Генеральне- обговорюється окремо.
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    порадьте хтосьб перевірено хорошу прибиральницю/клініг компанію для прибирання після ремонту) супер якщо чим поменше хімії використовують
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    А мені порадьте, будь ласка, когось хто помиє вікна! Прибирання не потрібне, лише миття вікон в звичайній трьохкімнатній квартирі+балкон. Дякую
     
  18. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дiвчата, можливо хтось може порадити перевiрених прибиральниць/ клiнiнговi компанiii послугами яких ви користувались. Потрiбно буде прибрати особняк пiсля ремонту ( загальне прибирання+ чистка диванiв+ миття/ полiрування меблiв+ миття вiкон/дверей). В iнтернетi багато iнформацii, але хочемо скористатися послугами орieнтуючись власне на реальнi вiдгуки.
    п.с основна умова- якiснi засоби для прибирання та поряднiсть/ професiйнiсть виконавцiв. Хорошу оплату гарантуемо.
    Дякую. Чекаю вiдгуки в пп.
     
  19. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дівчата, будь ласка, скиньте в пп контакти жінки, що займається прибиранням квартир.
    Що потрібно - приходити раз на тиждень (або по дзвінку частіше/рідше) прибрати квартиру.
    Дякую.
     
  20. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ