Проект Х-фактор в Україні

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Квітень 2010.

  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Ну коли вже ті ту войсес вилетять? 150-ий раз в номінаціі і хлопці далі в шоу :girl_devil:
    Вони безголосі і ніякі. Не здивуюсь як вони ще й до фіналу дійдуть.
    Перший раз Марченко не "різала око" своім виглядом, якось все було норм. Але все ж є сумніви: то був парик?
     
  2. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Скоро, скоро... В кожній категорії має залишитися по учаснику, відповідно, з колективів залишиться Тріода :)

    То був парик. Один з багатьох.. Сподіваюсь, вона хоч на кастингах зі своїм ))
     
  3. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Коли їх судді перестануть рятувати своїми голосами, а це вже (сподіваюсь) наступного тижня. Від наступного ефіру рахуються голоси тільки глядачів, тому і розраховую на прощання з цим дуетом. Вважаю даний дует безголосим.
    Ну що, робимо ставки на фінал?
    На мою скромну думку у фіналі залишаться Тріода, Дарія Ковтун і Олександр Порядинський. А от хто переможе з цієї трійки, сказати важко.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    "Впав" в моїх очах(
    Дивилась без звуку) але поведінкою його була шокована.
    Чи йому хтось із суддів щось сказав неприємне? Чим це було викликано?
     
  5. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Думаю він був ображений, типу " я переможець - крутий перчик" , а ви МЕНЕ та й усуваєте з проекту. Теж не сподобався його поступок, не подати руки було якось дуже зверхньо.
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Можливо в коментарях до виступу, не бачила, чесно. Але, як би там не було.. мало судді по всіх проїжджаються? А свій гонор треба часом стримати, особливо якщо ти Мужик (хи-хи).
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2013
  7. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    о, і мені це страшенно не сподобалося, якось так зверхньо, а потім ті слова "моїх сліз ви точно не дочекаєтесь"... Він мені і в шоу не особо подобався (якийсь не цікавий як на мене), а в останній програмі прям таки "впав у сам низ". Не гарно, таки справді часом свій гнів і гонор треба стримати, бо то ж вся країна дивиться і прихильники (такі думаю вже є) також
     
  8. Masterpiece

    Masterpiece Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    ну безголосих на X-факторі точно нема))) Кондратюк не такий дурний, щоб рити собі яму безголосими учасниками. Як на мене, Войси співають цілком прийстойно, але головне - вони справжні трудяги, викладаються на повну, завжди як востаннє, номінації їх добре загартували. Відтак, їх випадок ще раз доводить, що успіх - це 1 % таланту і 99 % важкої праці. За цю працю вважаю їх достойними 5-ки фіналістів.
    Міша - ноу коментс, думав, що вже вхопив Бога за бороду)) Недарма він мені ніколи не був симпатичним, інтуїція і тут не підвела, викрилося гниленьке нутро.
    А фіналістами, певне, будуть Тріода і Порядинський. Перемозі кожного буду радіти.
    До речі, 28 січня у Львівському цирку матимемо нагоду споглядати наживо учасників ХФ4)
     
  9. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    а ви подивіться виступ Інжиру в онлайн трансляції , і як собі тоді локті кусав Кондратюк. Видно було , що він зрозумів, що зробив дурницю і взяв не той колектив. І не дарма хлопці попадають майже постійно на номінації, це теж свідчить про "прихильність" глядачів до їхнього гурту. Особисто для мене то слабий колектив, може і не безголосий))))
     
  10. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Мої вдома також кажуть, що вони гарно співають...ну а я не сприймаю їх хоч стріляй! Не подобаються вони мені як дует і голоса їхні мені також здається не підходять один одному.
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А мені шкода.
    І пісня за життя була супер і суперсько виконана. Мені аж мурашки по тілу бігали, коли він співав. І сам такий... уууух, красавєц-мужчина.))
    Те що не протягнув руки, чи не продемонстрував якоби сильну радість за суперника, скоріш говорить про прямолінійність його характеру, без масок і кривлянь. Розгубився, був в шоці з такого повороту подій. Нічого дивного.
    А для чого Ту войсесам пробачати вже он котру номінацію. Вони мені взагалі не цікаві і не симпатичні і глядачам мабуть також. Ну, мають не погані голоси, ну, але ж цього мало. Не притягують зовсім. Та хай би вже йшли собі. СТБ як має розкрутити і зробити з них "звєзду", то і так це зробить і не залежно скільки вони ще ефірів протримаються. Нє?))

    А загалом вболіваю за Сашка і Тріоду.
     
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Все як завжди, переміг самий нещасний. Дівчата, як вам вибір нашого народу?
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А я тішусь. В фінал вийшли наші з мужом фаворити, то нам було все рівно хто з них переможе.
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Вони були і нашими фаворитами. Сашко молодчинка. Але більше вболівали за Тріоду. Ну сильно вони вже мені полюбилися, а їхня мова, вимова, тембр - слухала і слухала б безперестанку:)


    Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    тобто переміг Сашко? Бо цей сезон Х-Фактору якийсь такий нецікавий для мене виявився, що після кількох випусків просто "забувала" дивитися. І аж ось лиш зараз згадала, що сьогодні фінал був.
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    того разу дійсно обирали з достойних суперфіналістів, і так мені хотілось, аби взяли і поділити ті гроші на всіх, порівну. За Сашка тішусь, і дуже хочу щоб він достойно продовжив свій шлях далі, а то у 15-ть років слава стає страшенним випробуванням
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Тююю, я думала тут вже купу сторінок дівчата "перетерли" про вчорашній суперфінал, а тут геть пусто.

    Напишу від себе. Класно, що вийшли якраз мої фаворити до супер фіналу. Переміг Сашко- файно, але таки "Тріода" мені виглядають трохи сильніші. Хоча я повністю задоволена таким переможцем, але його супеники були трошки крутіші. "Тріода" таки глибше припали мені до серця.)
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Ви серйо' ще це дивитеся?
    Я принципово не дивлюся, не голосую за шоу з дружиною медведчука! Як тільки бачу, одразу перемикаю на інший канал
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    ага,
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Не питай мене про свою маму
    Для мене це речі очевидні і принципові, а мама - не мала дитина, мала б сама розуміти