Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчатка підкажіть будь ласка де найдешевше купити м'ясо для копчення на Паску? Треба багато, буду вдячначна за підказку.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  3. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, які ціни на перець, помідори, баклажани на шуварі?
    Цікавить, чи ще буде дешевше? І коли добре купляти на закрутки?
    На Краківському перець червоний 25-30 грн, баклажани 10-12, помідори найдешевші 8-9 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Leditanya вчора баклажани були по 6 грн , перець червоний 20 -25 грн ,помідори від 3 до 8 грн
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Співробітниця в четвер на шуварі купляла помідори по 5 грн., баклажани по 8 грн., перець 17 - 18 грн., цибуля 5-5,5 грн., часник -20 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, має значення, коли їхати на Шувар за помідорами? (День тижня, час (ранок-обід?)
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так, в них на вихідних завжди дорожче.
    За час точно не знаю, але на всіх базарах під кінець робочого дня менший вибір і ціни
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в суботу на шуварі- помідори 5-8 грн. перець ( не білоцерківка)від 20 грн. баклажани 4-9 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата, що цього року з полуницями ? То вже типу кінець сезону для них чи як?
    Минулого тижня купувала, то казали, що то закарпатська, а Львівської дуже й не чекати, бо цвіт вимерз, а потім дощі... тай ціна не дуже падає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Popi

    Popi Well-Known Member

    Наша в селі змерзла. Є але не так як кожного року((
     
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В нас в селі лиш починається, вчорашнє сонце запалило їй боки на червоно, ще не спіла цілковито, але вже смачніша за ту водаво-пластикову з ринку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я на ринку двічі купувала полуницю, то була така смачна, що мої заставили мене в той же день ще раз поїхати з Пасічної на Іскру і купити ще 1 кг. Запах був на всю кухню, така стигла, що хвостики самі відвалювались і до того ж, величезна.
    Можливо, це вийняток з правил, чи сорт такий...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я купувала вже тричі, на Новому Львові. Перші два рази, хотілося б трішечки спілішої, а ось та що вчора, ну просто смакота неймовірна. Ароматна. Але 95 грн за кг(
     
  14. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Бачила інтерв'ю Андрія Галяса, він вирощує полуницю на Львівщині, то казав що ще варто трошки зачекати і буде наша полуниця, дешевша ніж зараз на ринках
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2