Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Працювала поблизу тої Братванки на Хімічній. Там справді смачно. Але часто чути присмак маргарину. Дуже добра випічка (а я ой яка до того прискіплива) в Кримській перепічці на Сихові. Там на маслі і дуже смачно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А де то таке є?
     
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Здається, вони є в Інтерсіті на Сихові (вхід так позаду, не з центрального входу, а позаду будівлі)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я таки купила торт Джаз від Вацак. Хотіла Тірамісу, але не було. Цілком нормально, мені і гостям сподобалось. Дехто з гостей сказав, що теж часто беруть їхні торти, поки без нарікань.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    ціни так, не найнижчі. але і якість на висоті. Різниця, як на мене, вартує того, щоб не боятися дати дитині, чи й самим пригоститися без думки, що корисніше викинути в смітник.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А є вони ще десь, крім Сихова?
     
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Dominika ,коханий часто там тортики бере. Деякі дуже смачні,деякі ні.Як дуже хочеться солодкого,і нема як спекти- купуємо у Вацаку.Для нашої сім'ї то оптимальний варіант.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, приніс чоловік додому Миколайка ж роботи. Конте, набір солодощів. Але то гидота, фуууууу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  10. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Не знаю, чи сюди пишу . Але мене цікавить, дівчата, масло Чутянка. В такій синій упаковці. Хто щось за нього знає чи чув? Бо дійсно смачне. Складники нормальні. Але мене насторожує ціна: воно значно дешевше від тої ж Молокії чи Львівхолоду. Питання: як так може бути? Спред? Не пишуть всю правду про складники? Якийсь фокус? Воно полтавського виробництва. Чи це наші львівські виробники так ціни на свою продукцію "загинають"? І крем мені на ньому гарно збився... :scratch_one-s_head::dntknw:
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2017
  11. siriuska

    siriuska Member

    Маю те саме питання, багато хто його купляє.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Спробуйте перевірити масло. Одразу прошу вибачення за російську.

    Тільки я не в кипяток кидаю, а у воду 60-80 градусів.
     
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Вацак - торти не сподобатись взагалі, начинка з маргарину, і коржі не першої свіжості...

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Прочитайте цей тест, в ньому протестоване і масло Полтавочка (виробник смт. Чутово) Містить майже 20% пальмової олій Тест-исследование: сливочное масло (butter). Масло, спред, маргарин – у каждого свои проблемы | Журнал без рекламы "Справочник потребителя" Думаю, що і інші продукти цієї марки грішать обманом покупців.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Я би не рекомендувала каву львівську каву, на етикетці пише "Віденська кава" -львівська ранкова кава. Я з тої серії раніше купувала каву, як тільки почали її випускати - була смачна,А зараз то якісь,перепрошую,помиї.... Такого феее я ще не пила.... Скупий два рази тратить- думала купити лаваццу золоту, але злакомилась на наше Львівське... От тепер і маю...Хіба на скраб для тіла буде((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    не знайшла кращої теми, то запитаю тут про домашній сир - останнім часом підозрюю, що народ по селах щось хімічить з тим сиром. Взимку брала в одного дядька сир, спочатку сподобався, а потім я звернула увагу, що кисло-молочного смаку в ньому не чується - консистенція якась така однорідна, на смак такий ніжний солоденький, звернула, що того сиру в нього дуже багато, так зо 5кг кожного разу мав на продаж. І то взимку, коли тої продукції зазвичай є менше. Потім ще попадала в інших людей на аналогічні характеристики сиру - досить однорідний, мягкий, солоденький. Чи то молоко якимись заквасками сквашують, щоб більше сиру було чи ще щесь додають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    По Вашому опису мені схоже на "Домашній сир" з магазинчиків "Твій сир". Я одного разу попросила продавця показати етикетку з ящика, то там в складі було молоко, вершки, закваска молочно-кислих бактерій та хлористий кальцій. Пропорцій не було, але раз без вираженого кисломолочного смаку, то думаю останнього більше, ніж закваски. Той їхній сир такий як сиркова маса - масний, гладкий, солодкавий, жирність вказана 18%. Я щойно подумала - а може той дядько взагалі якраз такий і продає?
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Я з такого "сиру" сьогодні робила сирнічки в духовці, потім довго намагалась найти там сир (після випікання від якось розчиняється, і смаку сирного немає), я спочатку думала що його з крохмалем змішують, пробувала йодом капати, але реакції небуло. А вот попросити в продавця упаковку не догадалась.
     
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    є породи корів дуже "продуктивні".
    якщо вдень корова дає 10-12 л молока ( це так... скромні цифри). є такі "молочні", що 20 літрів дають.
    то виходить, приблизно 2-3 кг сиру щодня можна відігріти.
    жінка, що я беру сир їздить на базар 2-3 рази на тиждень, то 5-6 кг цілком реально.
    ну і залишаються "перекупки". на Краківському я вже їх всіх знаю... вони просто зранку скуповуюсь сир у тих, хто не хоче сам торгувати.

    а от щодо смаку... то тут важче щось сказати.
    я люблю коли сир не кислий, але має виражений кисло-молочний смак.
    солодкуватий і м'який може бути від швидкого сквашування. за ніч скисає молоко на заквасці.

    я виросла на молочних продуктах, бо бабця тримала все життя корову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    по Вашому опису то мені також нагадує дом.сир з "Сирних мандрів". Вони там мають жирний і нежирний. То цей жирний реально як сиркова маса, навіть досить таки солодкий. А нежирний останнім часом теж мені дуже став нагадувати такий самий.
    Ну в дядько воно трохи твердіше було, але загалом шось мене воно насторожило. Я теж багато часу в дитинстві проводила в селі, і також бачила той процес від видоювання корови до сиру в холодильнику. Але мені здається останнім часом, що такого сиру все більше. Та я не дуже маю можливість вибирати - на базар з малою не добратися, часто купую в людей, які недалеко від дому собі зробили міні-ринок на 3-5 бабульок між кіосками.

    Якось то печально, шо люди таке всяке колотять ((