Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. Sitara

    Sitara Active Member

    Змусили мене створити таку тему два випадки, які трапились у моєму житті зовсім недавно. Одного разу готувала я салатик, у склад якого входила консервована кукурудза. Я купила кукурудзу торгової марки "Чумак". Відкривши її вдома, я була шокована, бо на поверхі кукурузки плавав великий мертвий хробачок. Кукурузку я звичайно викинула у смітник, та погнала чоловіка у магазин за іншою, іншої торгової марки. З часом ця історія забулась, і от на днях я купила пачку макаронів "Чумак". Поставила варити, закипіла вода, всипала з пачки макарони і за деякий час на поверхні води я побачила хробачка, такого собі непогано "упітанного". Знову всі макарони пішли в смітник. Я шокована, дівчата, це ж ніби здається нормальна торгова марка, а в результаті такі "несподіванки". А яким українським торговим маркам не довіряєте Ви? Чого не купуєте? Які "несподіванки" зустрічались Вам у упаковках, здавалось би, нормальних продуктів?


    Шановні модератори! Якщо вже десь є схожа тема, прошу перемістити.
     
  2. Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    Рис шліфований "Смакота", ПП Зазуляк. Смердів на всю хату :bad:
     
  3. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    А я в італійських макаронах кілька разів хробачків знаходила.
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    рошенівський грильяж- майже кожна цукорка була з маленькими хробачками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rysyachok

    Rysyachok New Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    вироби Хмельницької макаронної фабрики (розлазяться або зліпляються між собою) і сири Хмельницької маслосирбази (сулугуньї сири зовсім не сулугуньї, бринза плавиться під дією високої температури, сир Янтар в коробочці противного желейного кольору і смаку)
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    Вчора купляла собі десерт, постійно брала ТМ "Призедент", а тут мене переклинило і взяла "Чудо". Я вам скажу, чудо ще те - несмачний, ненатуральний смак і штучні крупинки сиру, бееее.
    А ще останнім часом зіпсувся морожений горошок ТМ "Премія" - багато попадається твердого, старого
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    підтримую- теж на нього попалася. Навіть не знаю ЩО треба робити з рисом, щоб він АЖ ТАК смердів...
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    Кукурудзяні пластівці "Золоте зерно", залили теплим молоком - моментальна кукурудзяна каша, яку просто неможливо їсти.
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    Сир ТМ "Молочна родина". За місяць купляла 4 рази, всі 4 пачки, навіть із свіжого завозу, з жахливим присмаком і запахом.
    Чіпси "Санчо", купила одного разу для ознайомлення дитини із забороненою іжею, обіцяла дати попробувати, вибір був в магазині обмежений, купила із кальмарами. Так оті "кальмари" були у вигляді насичено рожевих плям фарби по чіпсах, дитина налякалась (я результатом задоволена:girl_crazy:). Більше чіпсів не просить. Але виробники знахабніли, одне - коли хімія заувальована, а то фарба прямо таки на чіпсах, жах. Коли показала продавцю - а вона каже: - А що ж ви хотіли - то кальмари!
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    ну то навпаки: треба радити купувати з профілактичною метою :girl_crazy:
     
  12. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Продукти яких виробників не раджу купувати

    Морозиво "Справжній український пломбір" зі згущеним молоком від "Ласунка". Тиждні два назад купили в Барвінку і я ним отруїлася, сильна рвота,температура ...чоловіка підтошнювало, з датами все ок, а так як вечеряли тіко тим морозивом то отруєння чимось іншим виключене.
     
  13. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    питний йогурт цієї торгової марки, як відкрила пачку, то аж вибухнув. з термінами все було ок.
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    +1, Смердів так шо наможливо було дихати :girl_devil:, незважаючи на те, що я його з десяток разів промивала перед тим як варити...
    Молоко ТМ "Добряна", коли скисло то смерділо ацетоном...можна тільки догадуватися з чого вони його роблять...після цього "Добряну" не купую взагалі.
     
  15. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Я також "Добряну" не полюбляю:girl_nea:. Недавно по телевізору на каналі "ЗІК" було тестування сметани різних укр. виробників на жирність. Так от у Добряні навіть 10% жирності не було. При тому, що вони пишуть 21%. А сири їхні? Хіба одна назва що це "сир":girl_mad:...
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Там взагалі бачу їхня продукція " отстой", купила сметану, іншої не було в магазині, фуу, я навіть незнаю як обізвати той продукт сметанний, ліпше обійтися без сметани взагалі, ну зато тепер "Молочна родина" табу для мене .
     
  17. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    В Івано-Франківській області багато дітей у садочку отруїлись молоком "Одари". Провели експертизу, визначили, що це молоко взагалі не придатне до споживання. Заборонили його продаж у цій області. У нас, у Львові, в Арсені я бачу це молоко й не думає "зникати" з полиць.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2011
  18. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Хочеться додати, те що частково, самі точки продажу цьому допомагають коли ацетончиком стирають дату виробництва і ставлять "свіжішу". А в супермаркетах дуже рідко попадається свіжий твердий сир з тих що вже нарізані і запаковані (завжди сьогоднішнім числом), а коли відрізати від цілого сиру то майже завжди сир нормальний.
    І ще, стосовно молочних продуктів слід пам*ятати що вони мають зберігатись і перевозитись при певній температурі, тому дата виробництва мало що вирішує в даній ситуації.
    З того що мені дуже запам*яталось - вершки "Простоквашино" від Юнімілк. Коли розпакували - зрозуміли що щось не так, розрізали повністю упаковку, а в ній - кусок маргарину і водичка.
    До теми:
    [​IMG]
    p.s. Тож чистий білок, т.с. м*яско і гарнір :)
     
    Останнє редагування: 29 Червень 2011
  19. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

     
  20. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    і я сюди...
    поїхали ми з чоловіком на відпочинок, а в цей час хату стерегла сестра. На другий день дзвонить мені, що в мене вся хата в жучках якихось:khomyak:, я в шоці - ніколи нічого такого не було! приїхали, все перемили, вичистили, ніби пропали. а потім чоловік попросив спагеті ("Чумак") - я відкриваю пачку, а вони всі мало не мені в обличчя вистрибують!!!:bad:
    виявилось, що ми в Метро, коли останній раз були, якраз взяли упаковку макаронів вже з довгоносиками!!!