Продовжити декретну відпустку.Як?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем rodzunka, 22 Грудень 2010.

 1. rununkulos

  rununkulos Well-Known Member

  В мене подруга без проблем, вже 6 раз по півроку продовжила відпустку по догляду. Причини як такої не має, просто на основі довідки про стан здоров'я сина, якщо не помиляюсь, типу часті бронхіти..
   
 2. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  моя ходить в садок з вересня і половину теж хворіє, не в тому проблема

  Ваша подруга дитину в садок водить чи ні?

  проблема в тому, що я дитину в садок далі даватиму

  тому, так, як в нас невелике місто, планую принаймні довідку взяти в обласному центрі і занести на роботу, бо якщо візьму в свого педіатра то тоді як з садком? літом хіба не треба нести в садок довідку про те, що дитина здорова?
   
 3. Leditanya

  Leditanya Well-Known Member

  @Gajka то не просто довідка. То проходить засідання лікувальної комісії. В нас виглядало так. Ми спершу проходили обстеження в профільного лікаря, вона давала висновок " дитина потребує догляду матері". Тоді ми йшли до дільничного і вона нас відправляла в поліклініку на огляд ЛКК (проста формальність для нас, поставити підпис) . Оскільки в нас проблеми серйозні, то підписували одразу.
  В інших випадках не знаю як воно робиться.
   
  Останнє редагування: 11 Січень 2018
 4. rununkulos

  rununkulos Well-Known Member

  Не водить. Але я навела приклад, щоб не звільнятися з роботи. А з садочком таки так, треба ж щоб дитина здоровою від педіатра була. Думаю, вихід можна придумати, але якщо невелике село/містечко один одного знає, тут складніше. Можливо, медогляд дитячий десь приватно оформити чи з завідувачем домовитись, щоб якимсь чином, дитину всеодно водити.
   
 5. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  Ну от я і шукаю шляхи "купити" ту довідку десь. А до завідувачки не хочу світитися, бо як впреться, то по садку буде.
   
 6. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Приблизно так же. Має бути причина по захворюванню- чи то у профільного лікаря, чи то по частим ОРВІ, що фіксовано дільничим сімейником у карті дитини.
  просто так у сімейника її не купиш. Їх перевіряють строго і треба власне "заключення" ЛКК
  . Дають на півроку або рік ( при певних захворюваннях). Потім треба ще раз проходити поновлення при потребі. завідуючих садків, у дусі останніх перезавантажень дошкільних закладів, теж більше пильнують ( кожен садок є прикріплений до певної поліклініки за місцем розташування)
  якщо у вас є заключення, що "дитина потребує домашнього догляду", вона апріорі не може мати такої довідки. Якщо лікар дає подібну довідку ( та і будь-яку на відвідини садка при наявності висновку про "домашній догляд")-вона просто підставляє свою попу ( а їх зараз перевіряють). Тому ви можете консультуватися приватно-не приватно, але офіційних документів для відвідин садка- брати не можете
   
 7. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  Я це все розумію. тому написала ж вище, що хотіла б "купити" таку довідку у Львові. Знаю, що так робили люди. А дитину в садок водити і довідку про здоровя брати в місцевого педіатра, яка має бути не в курсі, звісно.
   
 8. Leditanya

  Leditanya Well-Known Member

  @Gajka в мене заключення ЛКК пише у медичній картці дитини. Знаю, що знайомі "купляти" років 5 тому і вартувала то діло у сімейного 100 дол на 6 місяців. Вона сама писала в медичній картці щось, сама домовлялась з ЛКК. Але нюанс, дитина в садок не ходила. Просто мама не хотіла виходити на роботу.
  Потім вже було важче це зробити і дільнича почала відмовляти.
   
 9. Gajka

  Gajka Well-Known Member

  я на місці навіть не пробую йти, шукаю шляхи купити ту довідку в охматдиті, наприклад