Проблеми зі ступнями ніг

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 22 Червень 2010.

  1. Novyzna

    Novyzna New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    а я постійно, постійно ноги натираю... не знаю, як шкіру на ногах зробити стійкішою..
     
  2. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    моя мама (67 років) прцювала на бетонному заводі 33 роки і у неї не ноги а кашмар був, потріскані повністю, з грибком, тріщини були ну дуже глибокі і з білими краями і дуже тверді. Мама просто почала мити їх кожний вечір, кілька раз в тиждень в тазіку промочувати з теплою водою і милом, і кожного вечора звичайною мазью для ніг мастить...ноги у неї через місяць як нові стали.
    Про ортопеда - йой як розумію! у них лише вскриття показує...
    А про масаж - там просто не повезло з масажистом, мені робили рефлекторний масаж ніг - це не зовсім боляче, скоріше якось трохи лоскотно було. просто попався шкуродер а не масажист. Наприклад в салоні з ніг синяки зробили, а другий масажист зняв 10 см талії і саму страшну частину целюліта зі стегна причому від масажу получала задовлення.
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    А може то бородавки були, раз так одномоментно виникли? Мiй малий пiдхопив в Аквапарку 2 бородавки, дуже схожi на мозолi були, але тим чистотiлом швиденько вивелись.
    А якось рокiв 10-15 тому вивела мозоль зы стержнем аптечним салiподом. Ну може той "корiнь" не дуже глибокий був, але факт - забралось все разом.Бiльше не з"являлось ;) Подрузi радила, бо вона вже хотiла бiгти в лiкарню, то теж вивела.
     
  4. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Ні, то саме ті мозолі, були в лікаря, то він пояснив що це і як їх вивести. Хоча чистотіл і від бородавок теж допомагає.
     
  5. dni

    dni New Member

    Викривлення пальців на ногах

    Дівчата,порадьте хорошого лікаря ортопеда,через вузьке взуття викривились пальці.Що можете сказати про Рокиту В.Г. з Миколайчука???
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    У мене широка нога, так що постійно між подушечками (чи як їх там) на стопі робиться такий повздовжній натоптиш. Влітку взагалі біда, бо до повного щастя починає боліти.
    Зараз користуюся біогелем для педикюру (від Inka), то в принципі шкіра на стопі стала кращою, але те загрубіння повністю забрати не виходить: дуже вже глибоке. Маю надію, якось з часом виведеться.
    Хтось з таким боровся?
    До речі, на одній п"яті мала декілька тріщинок, і першого разу перестаралася з біогелем, то потім декілька днів було боляче ходити, треба було менше шліфувати
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    В мене теж поперек ступні біля пальців є загрубіння типу мозоля, його можна вивести повністю на якийсь час, але всерівно може потім з'явитись, не знаю від чого то залежить?.. В моєму випадку, то не грибок і проблема не у взутті.
    Виводжу звичайним мозольним пластирем, за ніч відпарюється, зранку мию ноги шліфую камнем і наношу крем від загрубіння шкіри. На ніч знов пластир.
    За пару днів виводжу повністю і ступні мягенькі, потім можна тільки камінцем шліфувати, головне не запустити.
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Я так повністю вивела такий, що роки три мені ходити нормально не давав.
    Купила "саліпод" і тижні два щочерез два дні клеїла. Потім просто відпарила ноги і усе. А за пів тижня мені він під нуль відвалився, повністю, аж до моєї шкіри. Я аж не чекала.
     
  9. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    А дітям можна цим пластирем виводити мозоль зі стержнем? Донька жаліється, що їй заважає. Чистотілом страшнувато виводити, бо колись собі пошкодила здорову шкіру.
     
  10. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Мозоль у малої виявився підошвенною бородавкою. Добре, що в аптеці, коли я купляла Саліпод, фармацевт звернула на це мою увагу. Записались ми в Нормадерм на Сахарова, але в день прийому мені задзвонили і попередили, що лікар захворіла, тому візит перенесли, але ще пішли на Коновальця в диспансер на консультацію. Дерматолог підтвердила, що це бородавка. Сьогодні в Нормадерм зробили кріодеструкцію. Трохи боліло, але все ок. У вівторок йдемо повторно. Щодо цін, то у Нормадерм консультація дерматолога 120 грн., якщо одразу робити процедуру, то оплачується лише вартість самої процедури: перша - 40 грн., повторні - 20 грн. У диспансері за консультацію я нічого не платила, процедура кріо - 40 грн.
     
  11. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Проблеми зі ступнями в мене починаються літом, незнаю чому, вони починають лущитися і стають твердими. Колись користувалась кремами, різними скрабами, і це допомагало.
     
  12. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Хто стикався лікуванням кісточки на ногах (збоку великого пальця) порадьте щось толкове?
     
  13. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    серед нас, танцюристів таке буває частенько. Одна дівчина зараз збирається на операцію.
    Порадити можу носити вільне взуття, особливо вєтнамки літом... Хоча, це проблема по аналогії з плоскостопієм, тому краще порадить лікар - враховуючи теперішню стадію
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    крім оперативного методу може бути носіння силіконового міжпальчечника, свекруха таке має, допомагає, але розмір мусите собі підібрати. Вони на Топольній в лікарні продаються, там на 2 поверсі є спеціалізована аптека, ціна щось в районі 70 грн., але не стверджую бо точно не пам"ятаю.
     
  15. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Я знайшла ще одну аптеку де можна придбати силіконовий міжпальник - це на вул. В. Великого в аптеці "Здоровя" - де раніше була "біла Ворона", там також є великий вибір устілок,бандажів, та ще всякого різного, сама випадково натрапила і була приємно здивована асортиментом
    Дякую за пораду))
     
  16. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Я такий напальчник купляла у Новодермі (роблю там час від часу педікюр).
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Комусь ставили діагноз поперекова плоскостопість? Що з тим робити і де?)
    Лікар, в якого я була, максимум устілки радить. А я бачу прогресування проблеми:girl_flag_of_truce:
     
  18. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Доброго дня! Може у когось була п'яткова шпора, як лікували? А саме важливе де і у кого? Дякую
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи може хтось порадити толкового дорослого ортопеда? Останнім часом помітила, що "вилазить кісточка" на нозі :girl_cray: Ще й боліти почало при ходьбі( Хочу підібрати оту "розчепірку" і "силіконову штучку", але потребую фахової консультації
     
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Розкажіть пліз як боротися з грибком? Є якісь дієві методи? Тато в Італії нічим не може собі помогти. Каже, що місцеві лікарі кажуть що лише можна забрати симптоми.
    Буду вдячна за поради.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk