проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    то нормально. Вона вже ходить? Бо моя, як тільки навчилася вставати, то ще й умудрялася впеншись головою, зіп'ятися на ноги. То десь місяць тривало, потім вгамувалася. "тренування навичок"...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    вже бігає і кричить "пАААпа"... [​IMG]

    але раніше часто головою билася....
    може тому, що голова важка, чи що?...
     
  3. Сірий Вовк

    Сірий Вовк New Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Моїй Марійці вже аж 11 днів. Останніх два дні після 12 год. аж до 23 год. не можемо положити її спати. В ліжечку лежати зовсім не хоче , починає кричати, вже не кажу, щоб вона там засинала. Засинає тільки на руках і якщо дуже обережно положити її в ліжечко, то може спати, але в часто пробуджується і знову починає кричати, і потім знову на руки. Як ми зрозоміли в неї коліки.А ще на пару знею кричить також ТЕЩА, бо по її словам, ми нічого не знаємо, а вона все знає і все вміє, правда і вона не може її заспокоїти. І носять по черзі на руках, то дружина, то ТЕЩА, але результат не дуже, то трохи мовчить, то знов заходиться. Тихо коли дружина малу годує, нагодує мала засинає, правда потім пробуджується і вона знову году, і так по колу, поки дитина міцно не засне і можна перенести її в ліжечко, а якщо проснеться, то знов по колу. Коли кажу їй давай викличемо лікаря, то вона мені відповідає, що коли прийде лікарь, то скаже, що вона "ненормальна", в дитини коліки і не треба було дзвонити. Підскажіть будь-ласка, що треба робити, бо те що вони роблять не дуже допомагає? Як я зрозумів коліки будуть мінімум 3 місяця. А може воно так і має бути і я даремно переживаю? :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    наразі напрошується одна рада - спільний сон. в такому віці для дитини нормально засинати у мами під грудьми, а не в ліжечку. Прокинулась - мамина циця поруч - і знову спатоньки.
    То в ідеалі, а на практиці вже треба детально розбиратися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. консультант

    консультант Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Поставте праву руку на сонячне сплетіння дитини і розслабившись, прочитайте в думках молитву "Отче наш".
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    почитайте гілки для мамусь і татусів, чи про грудне годування.
    Десь до 3 місяців дитина може годинами висіти на циці. Моя дитина теж така - їла біля 40 хв, оскільки я годувала лежачи то я її залишала спати на ліжку, десь після 45 хв сну я знову лягала біля дитини і годувала... і так тривало І місяць.

    Порадьте тещі не хвилюватися, а жінці спокійно годувати грудьми і не переживати! Хай отримує задоволення від материнства! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    а моя донька з 4 до 6 ранку дуже крутиться і часом плаче трохи, в шостій вже спить спокійно... не знаю як це пояснити (малій два роки)
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    можна глисти припустити. але то так - пальцем в небо.
     
  9. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    здавали аналізи двічі, але нічого не виявили... правда це теж не показник
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    не показник. треба кров здавати. але то таке...
    або дайте вдень чогось з часничком з'їсти, якщо не боїтеся безсонної ночі.

    Зрештою, гельмінти, то окрема розмова, і чи варта їх труїти - теж велике питання.
     
  11. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    часничок проблематично дати, я давала протиглисні пігулки, педіатр порадила раз на пів-року для профілактики. (минулої весни лікувались від цього)

    А який аналіз крові треба здати?
    Ви вважаєте їх не варто виводити?
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    оце точно не варта робити - то трутка, і то добряча
     
  13. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...


    а що тоді?
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: погано спить моя мала...

    то довга розмова, троха розкидаюся з роботою і напишу.

    але для профілактики давати в любому разі не треба.
     
  15. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    щось мені вже страшно:sad:
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    тут всі про поганий сон пишуть. а от я недавно була вгостях у однієї знайомої. її донечці рік і місяць кожної ночі вона просипається по 6-7 разів з таким криком, ніби її ріжуть. і нічого не допомагає, ні спільний сон, ні заспокійливі ванни. лікарі розводять руками, кажуть ніяких відхилень нема, ні в аналізах, ні якихось нервових паталогій, чи психічних правильніше сказати. і то вже не перший місяць.
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Ми також раніше погано спали(ну прокидались по декілька разів),але коли я давала малечі пляшечку з теплим молочком або компотиком,то все проходило і вона лягала назад спати. Але вона тепер стала хитрішою і хоче шоб пляшечка постійно була біля неї, тепер ми її відівчаємо від тої пляшки! А ше я обов'язково кожного вечора після купання даю їй половинку чайної ложечки меду або з'їсти або розбавляю з молочком(кажуть він заспокоює), використовую також олійку після купання заспокійливу, а коли була ще менша то в травах заспокійливих купали.
     
  18. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    і в моєї таке було, я ще помітила що вона навіть не прокидалась просто з закритими очами надривно плакала, нікого не впізнавала, потім або ми її заспокоювали або сама і що саме цікаво що це було не кожен день, а кілька днів на місяць і так кожного місяця.
    а зараз от перед ранком крутиться дуже і лазить увісні по ліжку, може їй гаряче, може це швидкий сон, а може як писала Ума гельмінти, хто зна.. лікарі мовчать
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    а може це залежить від психічного стану мами, коли вона ще носила дитятко. та моя знайома дуже нервувалась, в неї були серйозні проблеми з свекрухою. може цей страх і нерви настільки відклались в підсвідомості дитинки, що і зараз не дають їй спокою.
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Все можливо! Я наприклад також достатньо нервувалась і хвилювалась(здала 2 сесії,захистила диплом,переїхали на нову квартиру),але нічого такого страшного за малою не помічаю.