проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Чи ше один зразок "Я не читал Солженицына, но протестую против его клеветы. ...
     
  2. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...


    Право на мнение есть у каждого, право судить - у судей. (Леонид Сухоруков)
     
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Ви так говорите ніби ви над цим "мнением" все життя потіли.
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Пупере, а не помітили від коли то Тамарка так прокидається? Я просто для себе хочу з"ясувати чи були якісь подразники перед тим - собака чи якийсь інший жах, щеплення чи інші медикаменти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    тяжко сказати.....
    до пів року, може......
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Особисто я не вірю у вроки, злиття, відшіптування і тп. А те, що воно може і допомагає, то скажу як одна пані мені сказала, коли в малого були проблеми з животиком (коліки), а вона мене питає чи я даю водичку пити - ні, не даю! Так вона мені каже: - Ота знайома наша теж не давала пити, малий верещав постійно! А в 3 міс. я прийшла до них і кажу, дай пити малому - два рази дали водичку і все пройшло...

    як розумієте, кажуть, що якраз в три міс. у дитини налагоджується травлення, тому то не водичка допомогла...
    ( а в нас і без водички і до 3міс. коліки пройшли ;))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    В нас рівно в 3 місяці пройшли теж!
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    пупере, може це один з признаків дитини-"лунатика"?
     
  9. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    що це таке?...
     
  10. Степаныч

    Степаныч Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Є так звані пароксизмальні розлади сну, які зазвичай вважаються проявами епілепсії. Один із них - лунатизм (сомнамбулізм). Але, Умо, не лякайте батька!:sad: Ця патологія зустрічается дуже рідко. Як ПРАВИЛО такі стани у дітей бувають досить часто. Не як патологія, а як варіант норми. Дитина - не дорослий!:rolleyes: Вона росте, органи і системи повинні "притертися". Повторю: ЕЕГ можна зробити ПРО ВСЯК ВИПАДОК, щоб батьки спокійні були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    В жодному випадку не хочу налякати пупера... просто знаю, що таке буває...

    особисто підтримую ідею пройти обстеження у невролога. Швидше за все це з його опери, бо нагодована дитина чи ні на ніч - це інше, це не було б щоночі таких криків.

    мій малий вночі скрізь сон може закричати, але я чітко знаю, що то животик, що зараз газик вийде і він далі тихо спить...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    я в дитинстві ходив у ві сні....
    коли був “багатий” день, коли перенервував або дурів перед сном....
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    то шо Ви теперка від Тамарки хочете? чия дитина? ;) :)
     
  14. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    вона не ходить, вона схоплюється і дико кричить.... [​IMG]
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    якщо крик дикий, то це від болю, імхо (мо" які спазми в дитини?)
     
  16. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    а в мене враження — від страху.....
     
  17. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Прокидається завжди в той самий час?
    Діти-лунатики прокидаються в той самий час (це залежить від місяця), а потім спокійно засинають.
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: погано спить моя мала...

    мені здається, що від страху діти прокидаються і потім не можуть заснути, а у Вас Тамара спить далі!
     
  19. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    В мене мала взагалі до двох років засинала майже під ранок, до півторарічного віку боялась всіх чоловіків... До ворожок не ходили, віск не виливали. Переляк пройшов після того, як її зводили до церкви, там отець над нею дуже довго читав спеціальну молитву, освятив водичку, і вона її потрошки пила. Щоправда, в ході процесу верещала так, що її напевно за три кілометри чули: уявіть собі тільки - мало того, що вона чоловіків боялась, а тут темно, чужий бородатий дядько, та ще й ризою накрили :) Просто незабутні враження...
    А з безсонницею було гірше - так сталось, що в неї від народження були проблеми з внутрішньочерепним тиском, і коли її клали горизонтально, то їй було дуже погано, але ж така маленька дитина сказати не може... Так вона у нас і кричала до третьої-четвертої години, потім змучена засинала. Терапевти казали, що все гаразд, аж поки її в 11-місячному віці не оглянув невропатолог, він навіть на око зміг визначити діагноз, який і підтердився у діагностичному центрі... На щастя, все було не так страшно, достатньо було просто підняти узголів'я ліжечка, а ще через рік вона переросла, тільки коли повний місяць, може сильно крутитись...
    О! Ще згадала! Наша десь із півторарічного віку стала проситись на горщик, і коли її так би мовити, припирало, також могла розкричатись серед ночі. Ще зубки можуть мучити... Може, у вас такий самий випадок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    розкажіть детальніше про внутрішньочерепний тиск...
    я чув щось таке про нього.... нехороше...