проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    Дитині 1,7. Без грудей не засинає і вночі прокидається кожних півгодини. Деколи взагалі висить цілу ніч. Я стомлена від тих нічних годувань і не знаю як їх зменшити. Пробувала вночі не давати груди, не спить і плаче. На руках не дає заколисуватись, спить з нами від народження.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я старий солдат і нє знаю слов любві.

    Дівки! Який вітамін Д? Він потрібен тим хто живе за полярним колом і в кого полярна ніч півроку. І то! Ясно, що дітей плющить.

    Далі про хороше - ви всі хороші мами. Оті всі відчуття суперечливі - це супер нормально і природно, і це мине. А ще у ваших дітей є тати, і ви можете вночі колисати по черзі.

    Все так не буде. Діти ростуть.

    а вдень що? Спить, їсть? Забагато стимуляції, замало? Ви з дитиною?
    Я колись давно в темі про відлучення писала про скорочення нічних годувань. ну але це не панацея
    --- дописи об"єднано, 30 Вересень 2018 ---
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я про вітамін Д питала педіатра, чи таки треба давати, бо літом не давала. Вона сказала, що в Ізраїлі дають цілий рік, а там постійно сонце) але напевно таки перестану і побачу як буде.
    Чоловік малу вночі деколи навіть більше колише ніж я. Але мене морально вбиває той факт, що моя дитина плаче в мене на руках. І навіть , як до циці прикладаю, то кричить. Нє, ну не постійно) Але як сестра чоловіка побачила, що мала плаче, як прикладаю, то заявила, що то дуже дивно. Бо вона перший раз таке бачить, що дитина не заспокоюється біля грудей. Бо у всіх діти зачпокоюються, то чому в мене не так. Що напевно я не вмію " подружитися '' з малою. Інша сусідка ( та , яка переконувала, що в пологовому треба суміш давати і в якої той чоловік курець) теж каже, що дивно, що дитина взагалі плаче, напевно їсти хоче. Ще в іншої знайомої дитина спокійна, спить багато, їсть нормально. То дивлячись на таке, я або вишукую якісь хвороби ( від дисбактеріозу до непереносимості лактози), або думаю, що доня таки мене не любить, або я нічого не можу
    . Ще й батьки деколи кажуть , щоб дала соску, а чоловік, щоб може таки спробувати суміш, якщо не хоче їсти моє молоко. Я в нервах і сльозах кажу, що нічого крім грудного молока давати не буду. Стає обідно і боляче (
    Вийшла трохи аж жилетка.
    Ну але тішить, що доця нормально набирає вагу, ( перші 2 місяці більше ніж по кілограму, зараз менше правда за цей місяць), молока є багато. В тому теж трохи вбачаю проблему, бо воно аж витікає ще досі ( і коли та зріла лактація встановиться?)
    Перша дитина, тому не знаю, чи то нормально , чи ні. Ну покищо тримаюся, борюся за право годувати, не давати соски, з критикою
    і зауваженнями, з тим, що у інших спокійні і чемні діти. Але деколи важко, ну тобто часто важко. Дуже сподіваюся, що скоро стане легше.)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хо, діти різні. У мене он всього двоє, а звички сну-їдження-заспокоювання (незважаючи на однакову у них обох маму і ії груди : ) геть різні. Яська часом теж кричить як різана: "що ви мені оце пхаєте, заберіть свою цицьку, я спати хочуа не їсти" :girl_haha:Влад не гойдався взагалі і смоктав як не в себе, а ця з народження такааа гойдальна і їсть лише щоб поїсти.
    А ще, наскільки пам"ятаю, пологи у тебе були не такі вже й спокійні , тому адаптація дитини може бути трошки довшою.
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Вдень їсть перед обіднім сном і під час сну деколи. Так само без грудей не засинає. Більше вдень не просить. Я з дитиною цілодобово, уваги достатньо. Йду шукати про скорочення годувань.
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Все йде своєю чергою, нічого страшного у Вашій ситуації немає, плаче/спить/їсть, і так по кругу, абсолютно нормально, в кожної дитинки свої цикли, а от в нас, мамочок, свої, все минає, радості і спокою Вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я власне питала чи не забагато розважаєте дитину. Перестимуляція.
     
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    А може то такий характер у манюні?
    @Thebestnata, наші дітки народились майже разом. І бачу характери теж схожі. І вдень спимо по 30 хв 3-4 рази!.. І цицю лише для їжі... Не любить засинати при груді, і заспокоюватись теж, і останнім часом ссати на вулиці... То дуже дивно для мене. У старшої було все навпаки. Груди були для неї всім.
    То таки справді важко, коли дитина не спить вдень... Мені навіть здалось, що їй нудно чи просто не втомлюється. Почали ходити на плавання... Результат - спить лише 1 год після плавання. Я втомлена, а вона - ні(((. І далі "двіж" весь день. І так вже місяць. Але ж був період коли вона спала, то ще маю надію час "бадьорих" днів теж пройде.
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. fillette

    fillette Well-Known Member

    Де можна про це більше почитати?
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @matematyka, нам педіатр каже, що в нас просто росте маленька вреднуля;) для прикладу : ношу на руках, вона або заспокоюється врешті, або засинає. Потім пробую класти, то зразу крик;) Або ще може засинати на руках, але очка так привідкриває і дивиться, чи вона таки на руках. Як все добре, то спить) Або якщо ходити з нею по хаті, то теж спокійна, а якщо навіть сідати ( теж тримаючи на руках), то починає плакати) Тобто на руках тільки в русі, при ходінні, хитанні. Вже як засне, коли годую, то тримаю далі, бо теж просинається як класти. Ну буває, що засинає в мене на плечі, чи на животі. Але то має бути стомлена, як дуже активна, то вигинається, крутиться і не лежатиме на животі. А, ще після того спання на животі, плечі, на руках при годуванні , просинається з помятим червоним лицем). ну тою частиною обличчя, якою лежить на мені, то надавлює себе, аж шкода її потім. Ну але раз спить, то і я лежу, сиджу і тримаю.
    Якось був один день, вже десь більше місяця тому, коли доня спала цілий день. Навіть будила її, щоб погодувати. То ми аж з чоловіком переживати почали, думали чи то швидку викликати, що так спить. На другий день вже плакала, то ми вже жартували , що таки повернулося наше сонечко, яке таки плаче;) От і так переживаю, і так переживаю.
    Ну то напевно всі мами переживають, щоб там не було.
    Якщо плаче і не спить просто так, бо вередує, то хай буде. Головне, щоб це не було ніяким серйозним симптомом. Ну хоча, якщо таки пару разів за день доця сміється, тішиться, то можливо таки все добре?)
    Чути плач , крик дуже важко. Не звертати увагу теж важко.
    Можливо справді то ще після моїх стимульованих пологів , з антибіотиками доці,і іншим не відійшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, я аж посміхнулась. Це все перша дитина, у вас мало досвіду, не зважайте ні на що, робіть як вважає за потрібне, носіть, годуйте, у мене перша дитина теж більше 30-40 хв не спала за один раз, то нормально, всі діти різні, з другою дитиною буде спокійніше от точно як в анекдоті про дітей і дурник. Я з першою також так переживала, носилась, дурниик ні-ні. З другою попустило, все буде добре, ви все робите правильно, лиш не думайте, що все має бути лиш біле чи чорне, може бути й нормальна серединка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Або якщо ходити з нею по хаті, то теж спокійна, а якщо навіть сідати ( теж тримаючи на руках), то починає плакати) Тобто на руках тільки в русі, при ходінні, хитанні.

    У мене те саме, тільки я на фітболі гойдаю. Як кладу, одразу крутиться і прокидається. Але найгірше для мене то навіть не проблема зі сном, а коліки. По три години плачу до хрипу, коли вже навіть вдихнути повітря не може... Теж пов'язую її неспокій зі складними пологами.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Thebestnata мій малий перші місяці теж плакав-верещав цілодобово. Тихо було в хаті тільки як спав. Ми вже жартували, що якби жили в Штатах, то сусіди вже би викликали соцслужби. І теж заспокоювався і засинав тільки в русі. Не переживайте, все у вас добре))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, дякую за підтримку, стало трохи легше:)
    Ну розбавлю свою жилєтку трохи смішним)
    Мала спить з нами на ліжку, хоч її ліжечко підсуното до нашого. Я навіть спеціальний матрац купляла, де одна сторона розрахована для сну дитини до року, а інша після. Ага, на тому ліжечку лежать памперси ,серветки, іграшки:) Доця там жодного разу не спала. Так от на нашому ліжку вона займає більше місця, ніж я. Читала, що дітки сплять в позі ембріону, але на практиці такого не бачила. Наша спить майже в позі зірочки (тільки ноги не широко),. А зате руки так розкинуті в дві сторони, що деколи я одним плечем на її ліжечку лежу) Чи акуратно піднімаю її ручку ,кладу свою і зверху знов її опускаю:) І під час сну буває (наприклад в даний момент) шось собі пожовує) Любить жувати язик) То взагалі нормально, що жує язик (пальці і кулаки то само собою, що смокче)? Але от язик - то і смішно, але вже думаю, як будуть зуби ,щоб вона себе не кусала.
    І про нічні годування. Вночі вона переважно дуже лінива. Якщо вдень може накидуватися на груди, чи принаймні виявляти пошукові рефлекси, то вночі просто відкриє рот (очі закриті) і чекає) То я вже підсуваюся, підлаштовуюся, кручу її ,бо що вона може з закритими очима?) Але то в мене теж не завжди виходить, бо з моїми "мінусами" я теж мало що бачу. То чоловік деколи помагає ,бо каже, що я сосок їй можу мимо рота пхати:)
    І ще як вночі вона прокидається, то чи копає мене, чи б'є ручками, чи просто я чую її мугикання. я тоді просинаюся ,включаю настільну лампу і годую її. Буває, що я швидше засинаю за неї.) Потім ще раз прокидаюся, виключаю світло ,бо вже багато часу пройшло, а воно так і горить) А буває, що думаю, що от треба доні дати цицю, і мені здається, що даю але через пару хвилин розумію ,що я лежу як і лежала, а доця смокче моє плече, чи руку:) ТОді вже таки просинаюся остаточно і годую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вона його смокче :) І то нормально. В мене Влад в 5 років ще вночі часом може губу свою смоктати.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    педіатр - це людина, яка лікує хворих дітей. Причому від хвороб НЕповедінкового спектру. Оціночні судження типу "вреднуля" в моєму світі тільки близькі родичі можуть висловлювати.
    це еволюційне пристосування, це нормально.
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2018 ---
    так з цього треба було починати, а то вреднуля.
    --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2018 ---
    на жаль не скажу. Колись давно щось десь читала. Ну і те що по своїх дітях бачу. Їм корисно мати певну кількість часу в день, коли їм нуууудно. Самі себе зайняли - молодці, а ні, то ні. В них в голові щось перемикаються, коли міняється статус з об'єкта розважання на суб'єкта. І мої діти НАБАГАТО гірше сплять коли мають забагато розваг в день - гості, день народження, забагато гуляли перед сном. От є кому добре коли дітей вигуляли-вимучили і вони сплять, а є такі кому тільки гірше від цього.
    Дитина одна?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Так, дитина одна. Мій також погано спить від гостей, гулянь і надмірних емоцій. Це я вже визначила з власного досвіду. Не можу сказати що весь час розважаю дитину. Коли займаюсь своїми справами, він розважає сам себе. Буду надіятись що то швидко мине. Дякую за поради.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Так тому і дитина кричить. Діти дуже відчувають і переймають емоційний стан мами. Мама нервужться - значить є якась небезпека! Ааааааааааа!!!!! Ми в небезпееееееецііііііііі!
    Тому всіх порадників в сад.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1