проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Нам звук фена допомагав

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А ще труба чи баян:bayan2:
    Нагадало одну з серій про Свинку Пеппу - там саме так батьки вкладали кузена Александра:)))
    Зате всі решта були в шоці і ніхто в домі вже не спав :rock:
     
    • Смішно Смішно x 4
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Аня до 8 місяців засинала під музику. Дуже любила одну пісню. Потім були коломийки з сном. Заколисати могла тільки бабуся і вночі колисалась годинами. Зараз все внормувалось. Вночі спить , засинає без проблем.
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Моя донечка щось вже кілька днів почала частіше спати, ніж завжди, прямо як в чотири місяці, кожних 1,5 години. Зараз вже 6 місяців. Чи то буде скачок росту, чи що... Спить/дрімає і їсть весь час майже. Мені то не заважає, я ж з нею відпочиваю, єдине що стало важче розпізнати її настрій, щоб не допускати роздратування, коли хоче спати знову і знову. Отаку сплюшку маю.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не знаю в яку тему краще написати. Якщо не сюди, то прошу заздалегідь перенести. Мала стала спати вночі довше. Засинає в 01:00 або найпізніше в 02:00 і після того вже дві ночі спала по 4 години, фактично до ранку. Я не знаю чи то вважати проблемою, але мене турбує чи вплине то на ГВ. То не зарано робити такі проміжки між годуваннями? Натомість вдень спить мало, найдовше без перерви спить годину. Вдень на циці дуже довго і часто. Малій 1,5 місця.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Нормально, головне в районі 6.00 погодувати для стимуляції пролактину. Насолоджуйтесь нічним сном:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Цілком погоджуюсь. Бо то може досить скоро минути :)
     
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Happy Fiancee ви в 1 чи в 2 її спати вкладаєте? чи це вона прокидається їсти в цей час?
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То ми їмо до того часу ще від самого купання в 22:00
     
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    у мене налагодився денний і нічний сон тфльки тоді, коли я почала класти спати раніше малого. В 8 купаю, і пів на девяту-девята він вже спить. Десь тиждень зайняло, щоб привчити.
    я перший місяць його хотіла вкладати 10-11, і врешті до другої він не спав, і колисали, і носили, і годували, все що хочеш...
    як в пів девятої вкладаю, то він швидко засинає сам без колисань. я так розумію, що пізніше перевтомлюється, і не може заснути. І багато хто зі знайомих діток кладуть в 8-9 спати, може збіг)
    це просто мій досвід, мені так зручніше, бо в 2 коли засинав, я зовсім сил не мала.
    а вам, якщо в 2 нормально, то гуд, спить 4 години - це прекрасно
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, а розкажіть мені, як у ваших дітей відбувалась відмова від денного сну, в якому віці. Я не вперше вже тут цю тему зачіпаю, і не знаю, чи є зв'язок між нашим тяжким щоденним вкладанням і тим денним сном. А може та марудність то просто так є бо є. Про це теж розкажіть, в кого діти може вкладаються так по годині-півтори, як даєте раду і як то виглядає з віком, бо я вже так тими вкладаннями змучилась....
    Якщо вдень син не поспить, то ввечері засинає скоро, хвилин за 10-15, але часто цьому передує істерика. І ще вдень помітно, що він би таки поспав, годинці в 5 теж міг би вже заснути легко, якщо не ляже вчасно, близько 13. Ну але лягти в 13 то щось...ввечері аналогічно - низка "витягти всі книжки/іграшки/пити/їсти/де тато/принести іншу ковдру"...потім просто в ліжку крутиться, щохвилини змінює положення. Мене це так втомило, що подумую про те, щоб не вкладати вдень, цікаво може хто що з досвіду порадить.
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Скільки дитині? Я, як мама лінива і безвідповідальна, ніколи не вимагаю від дітей спати чи не спати. Звичайно, в другій половині дня краще, щоб в дитини була можливість при бажанні десь прихилити голову і поспати. Маємо таке: старша вдень не спить десь з 3 років. Середня (3 роки) переважно не спить, але часом любить годинка 6 вечора подрімати до 19-19:30. На ніч тоді йде спати не 21-21:30, а 22:30-23. В нас нема опції "дитина товчеться до 2 ночі", бо татові на 7:30 на роботу, тому максимум в 23:00 світло виключається. Вона собі може ще хвилин 15 поспівати чи щось мені розказувати, але дуже скоро засинає. Найменша (1 рік) спить вже переважно один раз, але якщо ми кудись їздимо, то може і 4 рази по 15 хвилин подрімати. Потім в 20:00 вже вкладеться на ніч.
    Знаю, що багато мам простежують зв'язок між режимом, часом і кількістю спання з істериками. Я або не помічаю того, або воно не дуже суттєве. Просто ніколи не було такого, щоб я в 13 годині спішила з дитиною додому, бо її треба ще годину вмовляти лягти спати, бо інакше в неї ввечері буде істерика. Направду, після закінчення ГВ я ніколи не робила зайвих рухів для вкладання вдень і зовсім про це не шкодую. Але якщо бачу, що дитина втомлена, можу просто прилягти з нею на 5 хвилин щось почитати. Хоче спати - засне, а ні - то ні. По віку, то десь до 3 років в моїх дітей є потреба як не поспати, то хоча б відпочити без активних занять.
     
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В мене теж так. Найменший відмовився від денного сну з закінченням ГВ в 2,11. Для нього було циця-сон. Якщо мене не було вдома спокійно засинав. Зараз лягає в 23.00 разом зі старшими, за 5-15 хв. засинає без особливих ритуалів. Після обіду інколи теж може передрімати там, де його піймає сон.
    Доню перестала вкладати в 2 роки, бо інакше була активна до півночі. ( ГВ ще було майже рік). Старші хлопці спали трохи довше ( десь до 3,5-4,5 років), бо вкладала їх няня і читала книги, під які вони засинали.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    2,8. Наразі мій егоїзм, точніше необхідність мати час для своїх забаганок є однією з причин, чому я все-таки мучусь і вкладаю, щоб мати тих своїх 1,5 год спокою..якщо перефразувати, я поки більше лінуюсь цілий день без перерви займатись дитиною, ніж довго і нудно вкладати її) ввечері вже не виходить того часу урвати, бо і вкладання ще довше за денне, і я за той час в ліжку вже, крім спати, нічого не хочу.
    Та в нас ніби теж нема формально, тому я якось не розумію, що в нас йде не так, що так жахливо дитина вкладається, тобто організаційно бардаку нема, але по факту товчеться...вимкнене світло, ми в ліжку, ніяких телевізорів на задньому фоні, після всіх грудей-книжок-казок-колискових починається ото "щось не то".
    мою дитину "піймати сон" може тільки в транспорті, якщо це звичний час сну. Отак просто, як ото іноді знімають кумедні відео, що дитина граючись заснула - це для мене з розряду "маленькі звірятка загортають шоколад у фольгу" - я собі того не уявляю в реальному житті)))
    От в нас як перестав засинати безпосередньо біля грудей, так і почались оті "танці". Я ще собі раніше думала, що і відлучала би в скорому часі, але заради денного сну можу ще довго годувати, а не тут то було)
    Ото мабуть і нам треба такий варіант спробувати. Заодно і крок до відлучення буде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ми колись перепробували купу різних варіантів, від ранніх підйомів до вкладання рівно в 21 год 30 хв.... Ніц то не давало до віку 4 і 5 років мої діти скоріше 23 год не виключалися ..... можна було співати хоч годину чи книжечку читати ... Я якось скоріше з тим змирилася, чоловікові важче було, бо він жайворонок і не міг виключитися під їхні розмови в ліжечку . Ми вкладалися 22 год 30 хв - пісенька, казочка , а потім традиційне - мамо, ти є , тату ти є .

    Зараз перестали спати вдень, то вкласти в 22 год вже не є проблемою + я ще наголошую, що дитинка в маминому животику хоче спати і всьо ..

    А от за денний сон я реально боролася , навіть якщо вони весь сон говорили в ліжечку, то це було для мене спасіння , щоб мозок трохи виключився від контролю безпеки дітей, бо вони були в ліжечках . Недавно перехворіли грипом, то кілька днів діти самі засинали , малий на підлозі, донечка брала ляльку і вирубувалася лягаючи коло мене. То настільки для мене було спасінням , бо сама була виснажена .
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та мені не дуже в годині розходиться, а в самому часі, який іде на засинання
    в мене десь такий етап зараз, що я вже сумніваюсь, чи аж так мені потрібен той денний сон, настільки я виснажуюсь вкладанням. От, вагаюсь.
    А коли і як перейшли на такий режим з регулярного денного сну?
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Як відлучилися, так і перейшли. В 2,8. Старша перестала вдень спати в тому віці, а середня отак любить подрімати під вечір.
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Цього на жаль нереально змінити, тільки відпустити ..... А вкладання на денний сон може дати вам можливість просто полежати !!! Потім в 4 роки , то вже зможете залишати в кімнаті і просто домовлятися, що мама кладе на таймер і продзвонить таймер , то тиха година скінчилася !!! Я б певно без денного сну застрілилася , враховуючи, що садочок ми відвідували 1/3 часу за рік - то хворіли, то після хвороби, то свята, то день народження, то іменини і т.д.....
     
  19. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Дівчата, порадьте щось, бо я вже сходжу з розуму. Бачу, що через втому вже зриваюсь(
    З 4 місяців мала перестала спати вночі більше 2-3 год підряд. Ну, я якось з тим змирилась, не шукала проблеми і навіть більш-менш навчилась висипатись. Зараз дитині 8,5 місяців, останні 3 тижні просинається, в кращому випадку, щогодини, а частіше кожних 30-40 хв. Причому починає плакати, я підсовую цицю, смокче пару хв, потім або засинає сама, або мушу класти собі на живіт і колисати, деколи також під плач. За ніч таке 10-12 разів точно, навіть і більше, вже навіть не рахую і на годинник не дивлюсь. В нас СС, ГВ на вимогу, прикорм їсть добре, перед сном даю тільки цицю поки. Вдень спить 2 рази, сумарно десь 3,5 год. Вночі 10-11 год. Дитина здорова, активна, пологи були спокійні, з неврологією жодних зауважень, якихось стресів ні я, ні вона не маємо. В кімнаті стараюсь, що було прохолодно, батарею взагалі не включаю, але в нас тепла хата, то десь 20-21 градус є, зволожувач працює всю ніч. Підгузник вночі не міняю, на ранок повніський, але ніколи не помічала, щоб їй було дискомфортно. Перед сном завжди ритуал - купання близько 15-20 хв. Є 4 зуби, бачу інші ясна набряклі, то через це? Пробувати якісь гелі? Але не хочу дитину хімкою травити... Та й тягнуться ті коломийки місяцями...
    Чи може то вже якась нездорова звичка прокидатись між фазами сну і підїдати цицю? Я вже думаю над тим, щоб розділити сон і годування, ніби так діти краще сплять...
    Скажіть мені шось, благаю!
     
  20. maavka

    maavka Well-Known Member

    https://vk.com/wall-20456736?q=Пэнтли&w=wall-20456736_90054 Тут хороша книга, як помогти дитині краще спати (менше прокидатись) і необов'язково всю ніч безпробудно, назва трохи перебільшена) Там методи розроблені коли є СС , автор книги якраз мала СС, але вона ще дає поради і коли нема СС.
    Я інтуїтивно щось типу того і робила, як в книзі, звісно якщо зуби, то дитина добре спати не буде, але все одно думаю поради пригодяться.
     
    • Подобається Подобається x 1