Проблеми з нирочками у малюків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Sangria, 15 Грудень 2015.

  1. rytasa

    rytasa Непосиденька

    І як вам цей лікар? поміг вам вилікуватись?
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    До цієї не ходіть, намарно час та гроші.
    Якщо чесно, то не спішіть панікувати, як правило при нормальній дієті і активному способі життя плюс не перемерзати - дитина то переростає, пропийте краще курсом канефрон, шкоди в стократ менше від тих усіх антибіотиків, які лікарі пхають.
    Ми були у Львові у всіх нефрологів та декількох урологів, бо у мене дівчата, найкраще і найефективніше спілкування у мене було з Лукянчук Наталя в Охмадиті, УЗД найкраще робить Козак з Чорнобильської, приймає приватно по середах в Істині, простіше так потрапити, аналізи з рпиватних лабораторій - імхо, краще МЕдіс, а ще краще робити в знайомого совісного лаборанта.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. opron

    opron Well-Known Member

    Ми переросли. Пієлоектазію двох нирочок діагностували ще під час вагітності. Були на узд в 2 місяці - миски 5 і 6 мм. Казали просто спостерігати. На наступному узд у 8 місяців - все без змін. І ось вчора були на узд - і з нирочками все добре, пієлоектазію переросли. Останні 2 узд робили в Козака.


    Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. kurovets

    kurovets New Member

    Так,допоміг.Зараз моєму синові вже 7 років,і проблем з ниркою у нього зовсім нема.Хоча вона в нього є лише одна))
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчатка, терміново, дуже терміново потрібен номер Худик.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчатка, чи є на форумі мами чиї дітки хворіють гломерулонефритом?
    Згодом напишу нашу історію.
    А зараз саме більше мене цікавить чи варто робити біопсію. Хто робив цю процедуру? Львів, Київ чи Польща... Ми дуже вагаємось чи варто її робити.В Чорнобильській кажуть робити. Але читаємо багато сайтів в т.ч. закордонних, то біопсію призначають про стійкій високій протеїнурії. На разі мали один епізод високого білка в сечі (3,3 г/л)
    на фоні грипу. Добова втрата білку не була висока, хоча зробили цей аналіз на 3 добу і після капальниць. Можливо в перший десь і була значно вища.
    На разі білок коливається +/-0,1 г/л
    І цікавить чи хтось лікувався в Багадасарової в Києві. Мені її так хвалять. Що вона якраз спеціалізується на гломерулонефритах.
     
  7. basia

    basia Well-Known Member

    моя дитина робить УЗД 2-3 рази на рік. До Козака йду вже коли зовсім нема до кого. І завжди щось вигадає ( чого при перевірці немає).
     
  8. Elektron

    Elektron New Member

    Дівчатка напишіть хто стикався з гідронефрозом плода?
     
  9. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Ми стикалися
     
  10. Elektron

    Elektron New Member

    То дуже серйозно? А до кого звертались? Операцiю робили?
     
  11. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Дл мене то дуже серйозно. Не знаю як у вас...робили 1 аперацію в украіні і 3 в Польщі
     
  12. Energy M

    Energy M Member

    Робили вчора УЗД черевної порожнини (робимо щороку,для себе). Виявили перепельвикальні кисти на обох нирках і в'ялий жовчний. Шок, не хворів, не жалівся. Звідки за рік стільки всього? В понеділок здамо сечу і от думаю, чи не зробити ще повторне УЗД?
    Порадьте нефролога у Чорнобильській і УЗД. Я не львівська, не дуже там орієнтуюсь. Чи потрібне якесь направлення?
     
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Там один нефролог Худик Світлана.
    (032) 270-45-62 телефон у її кабінет. Поясніть і вона скаже коли вам приїхати. Хоча і направлення можете взяти у свого лікаря.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Energy M

    Energy M Member

     
  15. Elektron

    Elektron New Member

    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    Нам теж рекомендують внутрiутробну операцiю в Польщi. А сьогоднi була у уролога на Орлика, то вiн все розказуэ, що операцiя не складна i якщо я хочу, то лiкар може приiхати з Польщi i зробти тут.
    А хто Вам тут робив?
     
  16. rytasa

    rytasa Непосиденька

    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    Внутріутробну нам ніхто не робив. І я взагалі не чкла що таке роблять. Що це вам таке понарозказували. Ми вже 2 роки бавимося з тим всім , але ще такого не чули. Хоча...вибачте...може ставсЯ якийсь прогрес і вже роблять. На 37 тижні я взнала,на 39 народила і далі возилася по лікарях.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    Тут були і на Орлика і в охмадиті. Зупинилися ще тоді на Поцюрко. Тепер тільки лікуємося в Кракові.
     
  17. Elektron

    Elektron New Member

    Певно я не зовсiм корректно написала про внутрiутробну операцiю. То вставлять трубочку в нирку плоду i виводять сечу. Нам поставили диагноз на 20 тижнi i э можливiсть, що до моменту народження нирочка просто вже перестане функцiонувати. А так э шанси пiдтримати.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    А можно в приват приблизну вартiсть операцii в Польщi. Бо боюсь, що не потягнемо...
     
  18. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Написала в приват
     
  19. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Вибачте, можете дати номер телефону Наконечного, якщо маєте) і чи потрібно мати направлення щоб до нього попасти?
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Розумію, що шансів мало, та все ж напишу. Потрібно зробити дитині цистографію. Дуже переживаю, що вона сильно стресуватиме. Їй 10 місяців і не поясниш, що треба... Вже діагностовано пієлоектазію і є підозра на рефлюкс сечового, так як вдруге за місяць виникло запалення.
    Відгукніться в кого були схожі ситуації, хто робив цистографію і як дітки перенесли.