Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ulianabiryukova, 23 Листопад 2011.

  1. Ulianabiryukova

    Ulianabiryukova New Member

    З якими проблемами у школі,садочку ви стикалися і як їх вирішували?Давайте мінятися досвідом.Може комусь пригодяться наші поради

    ---------- Додано в 16:00 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ----------

    Скоро Миколая!Які подарунки робите своїм дітям у школі(садочку)?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2011
  2. Sara

    Sara Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    У нас коли ми ходили в садочок, якось з батьк. комітетом було все ок. А ось у школі було по-різному. В молодшій школі щороку був новий комітет, який обирався методом послідовнсоті по списку у журналі. І у 2 чи 3 класі в батьківському комітеті зібрались мами, які більш впевнено себе почували у фінансову плані, то гроші ми здавали систематично на будь-які свята. А коли були проханням трохи спинитися, то чули в свою адресу масу докорів. Зараз в старшій школі, то там без комітету кл. керівник не дає себе в обіду. Хоча і батьки є також різні, є такі які просто не переймаються нічим і їм так все проходить. Вони то немають часу на прибариння класу, то не мають грошей зовсім, то їм того не потрібно, короче кажучи скільки люду стільки чуду.
     
  3. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Я голова батьківського комітету в нашому класі. І дякуючи Златовласці і СП іграшок ми дуже дешево купили кожній дитині по конструктору Брікс, Гравюрі-дряпалці і картинці з піску. Весь подарунок обійшовся в 26 грн. Минулого року купували зошит- Корисні зимові канікули, кіндер сюрприз і маленький молитовник (допомога спонсорів). І були ще заплановані мандаринки для всіх, але був карантин.
    На день народження кожному даруєм блокнотик і наклейки, бо дитина дуже тішиться, коли її вітають від класу і дарують хоч якусь дрібничку.
     
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    На Миколая я купила загальні подарунки діткам в групу.Буде Новорічний ранок, на виступі їм кожному буде по подаруночку, дівчаткам купила лялічки-зірочки, брелочок лялька, хлопчикам долоньку з м"ячиком, запакую то гарне і докуплю ше шось маленьке солоденьке.
     
  5. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    як ходила старша в садочок, то не було ніяких проблем, а як пішла менша то на кожному кроці" дай та дай" , на день вчителя дай, на миколая знову дай і то не поякихось пару гривень, а суми такі що зашкалювати починає.....і не питають маєш не маєш...
    а от в школі в молодших класах все якось було гладко, а почалась старша школа і почались проблеми з здаванням грошей....
     
  6. Ulianabiryukova

    Ulianabiryukova New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Дякую,що підтримуєте тему.
     
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    А шо означає дай та дай? І чому якшо суми зашкалюють ви не піднімаєте це питання.
    В нас на кожні свята, ранки, і т.д виходить по 10-15 грн, але кожного разу це збирати нереально, тому вирішили одним махом конкретну суму, залишиться, то діткам докупиться якісь іграшки, печенько.Ми оголосили суму, хто одразу здає, хто поступово, хто пізніше, не уявляю як то я можу підійти до батьків і казати дай.Кажу шо ми збираємо стільки то стільки, на шо, всі витрати є в зошиті.
     
  8. Ulianabiryukova

    Ulianabiryukova New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Я теж голова батьківського комітету.На Миколая дітям замовили зошит"Зимові канікули і по шоколадці.А вчительці -іграшки на ялинку(4шт.у коробці).Сьогодні бачила в Арсені ну дуже гарні(українського в-ва-Київ)-32грн,ну і думаю ще щось придумаємо невеличке.Думаю досить)

    ---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    Є ще в нас проблема в класі-це 2 двійнят.Ну дуже важко здають кошту.

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

    Чи багато купляєте в клас на протязі року?

    ---------- Додано в 11:42 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    Ми на протязі минулого року-поставили вікно і купили дошку.Цього року-друге вікно.Ось такі справи.І то ще не кінець.До кінця навчального року ще є час)
     
  9. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    І я цього року потрапила в батьківський комітет в садочку... дуже то все важко... колись здавала гроші скільки треба і все,.. а зараз стикнулася з тим, що половина не хоче здавати - то нема грошей.. то на що так багато...,а на Миколая подарунки подарувати дітям то треба... і вихователям.
    На збори батьків скликати практично неможливо.. всі зайняті.. час не підходить.. (одним запізно, іншим зарано...)
     
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    І я була в комітеті, навіть ще є. Розкажу про свої враження: перш за все треба мати залізні нерви і бути впевненим у тому, що робиш. Бо дійти до спільної згоди із всіма батьками просто нереально. Наприклад, кажеш "плануємо купити таке і таке на Миколая, скидаємось по стільки". Так обовязково знайдеться 2-3 людини, якій це не подобається, забагато чи замало, чому таке, а не інше. А збирання грошей - то і сміх, і плач... Ті ж 2-3 людини будуть говорити таке: "ой, це забагато", "ой, якщо б я знала, що такі подарунки будуть - то б відмовилась від них".
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Прально!
    Ще закупіть (і самі перечитайте) методички "Пробіли у освіті й використання кнопки "Пробіл" у форумному спілкуванні". Тлумачний словник "WWW для чайника" - теж не завадить. Там про флуд непогано написано.
     
  12. Ulianabiryukova

    Ulianabiryukova New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    І до чого ти це сказала???
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

     
  14. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Стосовно проблем батьківського комітету то теж вже відчула на собі, більшість батьків з агресією сприймають будь-які збори коштів, кожному приходиться розказувати що куди і як, неприємно бо складається враження що вони мені додому збирають кошти . Таких премудрих є більше половини, причому коли просиш про допомогу щоб мол я даю вам кошти поїдьте і купіть , одразу всі притензії зникають. На дякую від таких теж не слід чекати , будуть вічно не задоволені тим що ви купили. Ще одна з проблем - неспівпадіння можливостей з бажаннями . Як у якому садочку, а у нас все потрібно узгоджувати з зав. і вгодити не просто... На Миколая ми сьогодні купили розмальовки , олівчики і кульочки з Миколаєм , плануємо ще щось докупити , але в межах 5 грн на дитину ? Може хтось щось порекомендує. В групу купили 6 лопаток і 6 мячів. А пед колективу ще не знаємо ,ждьомс указаній. А як у ваших садочках з подарунками на свято Миколая ?
     
  15. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    в нас в садку на дітей збирають по 50 грн. на Миколая, для вихователів теж по 50 грн.

    дітям купують іграшки і солодощі, а вихователям подєрєбанаять гроші
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    а ми педколективу на Миколая нічого не даруємо. Вистачить з них на день вчителя, 8 березня і ДН.
     
  17. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Ми збираємо по 400 грн на весь рік , хто хоче здає всю суму зразу, ні то ділить собі по частинах і розподіляємо це все на всі свята.
     
  18. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    багатенько..... В нас збирають 50 грн. - то на дітей і вихователів.
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    І ми ні, нам щастило на вихователів-вчителів, які просять не собі, а щось цікаве у групу\клас. Цього року купили розвиваючі ігри (твістер, лото, трохи пазлів, розвиваючу гру про Україну і доміно), диски з майстер-класами творчості на працю і малювання, кожній дитині солодощі і мандаринки і набір з для дошки (указку, лінійки та ін.)
    В нашій школі-садку є хороше правило - батьківський комітет перевибирають щороку, а так як клас перейшов з садка, то "пощастить" побути в батьківському комітеті майже всім. І з кожним роком претензій і проблем від батьків все менше і менше - і здають, і допомагають.
     
  20. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Проблеми,з якими зіштовхується батьківський комітет

    Моя думка така. В тих поборах, зборах, здачах винні самі батьки!
    Ситуація. Моя старша зараз ходить на підготовку в "Мудрогелики". Вони є платні. От поясніть мені, для ЧОГО???? тут потрібен батьківський комітет, до того ж такий, який сам себе обрав? Які можуть бути подарунки тій викладачці, якщо ми кожного місяця платимо за заняття, та й ще на ремонт поздавали?
    Згідна, на Миколая дітям здати, бо було свято, діткам дали подарунки. А вчителька до чого тут? Здали по 50 грн. На Вчительку з них йде 20, а в групі 25 дітей. Не хіло так 500 грн?! І таких три групи... мдя..