Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

1. rununkulos

rununkulos Well-Known Member

А я, власне, на узд 21т взяла доню, таким чином дізналася остаточно. Живіт замітний для неї з'явився ого ще коли. До того розмовляли про "когось ще б нам". Для малої дуже авторитетно з уст лікаря прозвучало берегти маму з малятком, не стрибати по мені, слухатись і тд.

• Подобається Подобається x 2
  2. Іруня

Іруня Well-Known Member

Некоректне питання, задане дитині. Це ж батьки вирішують, народжувати ще дітей чи ні, а не дитина приймає це рішення. Просто сказати прямо, що скоро дома буде ще одна ляля. Що підете на УЗІ подивитись, хто це буде: братик чи сестричка.
    Моя старша була приблизно в такому ж віці, як Ваша, коли я теж була вагітна молодшою. Я навіть не задумувалась над питанням як і коли сказати. Здається, вона дізналась в той же день, що і чоловік.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  3. Zaychenya

Zaychenya Пухнастик-гризун

як варіант: "Бозя дала подарунок в нашу сім'ю, буде братчик (сестричка). Це щастя і радість!"
    Багато хто з малят не дуже хочуть мати збоку когось "верескливого і постійно вимагаючого уваги мами".
    Є дітки, які самі хочуть братика-сестричку . Це з тих ідеальних варіантів.
    НМСД потрібно потрошки привчати дитятко до допомоги: саменькій помити ручки ("ти сама справишся? в тебе вийде?"), повитирати попу, занести тарілочку і горнятко до мийки, всілякі дрібнички. Можливо, налаштуватися, і всім разом сходити на УЗД. Дітки переймають емоції батьків. Є ймовірність, що доня побачить Ваше щастя в очах, і змінить свою думку.
    Дійте по ситуації.
    Вірю, що у Вас все налагодиться! Головне налаштуйтеся на позитив, не бійтеся!

• Подобається Подобається x 1