Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Koza-Dereza, 23 Лютий 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    я теж з тих, що з сестрою лупилися, то перестали битися :), як сестра поступила вчитися в інше місто. Їй було 17 років, а мені відповідно 14.

    Ото я вас втішила, нє? :girl_haha:
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    у нас з братом, доречі, теж так вийшло, доки я не переїхала жити у інше місце - лупились постійно
     
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Нехочу нікого лякати, але дуже мені запамяталось, як ми із своєю коліжанкою в дитинстві зайшли покликати двох інших сестер (погодків) гуляти на двір, а вони в той час щось не поділили вдома (здається штани) і так сильно бились (до крові :girl_impossible:), що їхня мама з криками ніяк не могла їх розєднати, то попросила нас їй допомогти, а самій стало погано, мусили бігти за батьками і викликати швидку допомогу:girl_sad: Таке у них було дуже часто, але тепер найкращі коліжанки:girl_smile:
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    У мене теж проблеми з хлопцями із бійками. Натанчик і Дарко так воюють, що я вже не знаю, що робити. Тиждень тому Дарко копнув Натанчика в лице. А Натанчик лупить Дарка кухонними приладдями. Я вже не знаю, як шухляду блокувати, бо він усе розблоковує, дістає ложку або кохлю, або молоток до відбивних :girl_impossible: і йде Дарка тим лупити. Молоток я ховаю десь повище, але Роман часом забуде й прибере "на місце". А за волосся як малий Дарка тягає. А штовхаються як. Дарко застосовує прийоми з боротьби проти малого, коли той б'ється. І говорю з ними, пояснюю, що лагідніше треба, обережніше. Не доходить узагалі. Якщо то буде так довго тривати, я ще більше посивію, ніж уже посивіла, бо то витримати неможливо просто. :sad:
     
  5. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Лілю, а коли то почалось?

    Я того боюсь як вогню, бо памятаю своє дитинсво з сестрою.
    не хочу щоб мої діти воювали, але Гриць вже зараз коли йому нема чим себе зайняти може легенько вдарити Нестора. Пояснюю як можу, говорю, стараюсь завжди Гриця зайняти, але трапляється всяке...
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Та ще я вагітна була. Я десь писала, що малий Дарка б'є, а той сміється у відповідь. Малий і нас тоді почав бити, але відповідна реакція то припинила. От Дарко ніяк не навчиться реагувати інакше, тому й лупляться. (((
    То не весь час, але от можуть гарно бавитися, а тоді Дарко почне якось провокувати малого, відбирати щось, легенько штовхати, тоді малий починає лупити Дарка, біжить до кухні й приносить щось, чим бити, або прямо забавками лупить чи кидає. У мене теж кидав, але я навчила, що треба гарно давати. Як тільки замахується, з усмішкою кажу "дай будь ласка", і він зразу гарно дає.
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    І Я не хочу, але певно, то період такий, який треба перейти терпеливо пояснюючи. В Мене між дітьми різниця рік, то щодня, як не Малий (9 міс ) відбирає забавки, то мала (1 рік 9 міс.). А в процесі, то пробують один одного лупити. То Я або чоловік мусимо постійно контролювати ситуацію. Тепер вже трохи легше, бо Я пояснюю донечці, що якщо будеш бити Братика в Нього буде буба, Його буде боліти, якщо не помагає, то кладу обидвох на якийсь час в свої ліжечка . Малій даю книжку (Вона любить переглядати ), а Малому якісь забавки і кажу, що треба бути чемними, тоді знову будете бавитися. То Донечка за якийсь час говорить :
    -беліть Мене
    -Будеш чемна?
    -Буду емна.

    На якийсь час допомагає, а потім все спочатку. Але духівник нашого подружжя каже , що якщо терпеливо щодня пояснювати спокійно без криків, то отримаємо колись добрі стосунки між дітьми. Наразі спостерігаю позитивну тенденцію зменшення кількості лупцювань :girl_wink:
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    з такою різницею у віці? :) нічого собі...

    Дмитрик все менше товче Сергійка. Я коли бачу, що агресія вже накочується, то підходжу і питаюсь його, чому роздратувався. Ми проговорюємо, що сталось (Сергійчик розлив Дмитрове какао, забрав машинку тощо), - і бажання видерти братові жмут волося минає. А потім намагаємось вирішити проблему (дати Сергійчику іншу іграшку, зварити нове какао)

    А от в чужому середовищі Дми Сергійчика дуже захищає. Типу так: "Це тільки мій братик, і лише я можу тягнути його за волосся і забирати в нього іграшки, а хто спробує - матиме справу зі мною!!"
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    Вчора попросив Антон бабусю намалювати нас. Мама намалювала тата, маму і АНтона. А він питає " а братик де?". Домалювали))). В нас зараз самий благодатний період в іграх. СІдаємо всі на підлогу, ДІмі накидаємо різних забавок, самі теж кубиками чи конструктором бавимось чи гараж збираємо/розбираємо. І всі щасливі. Буває, що АНтошик може стукнути ДІму. Але це рідкість. Якщо ДІма вчепиться Антону у волосся чи його одяг в рот тягне то Антон просить мене, щоб я Діму забрала. Іноді Антон ДІму так тіскає, перевертає, що серце стає, А Діма регоче. Я тільки слідкую, щоб руки-ноги цілі залишились. Наразі такими стосунками я задоволена. Побачимо як далі буде, що ділити будуть)))
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    в нас аналогічно
    саша коли бавиться своїм лего, то одна умова - заберіть юрчика (юрчиком тільки саша і називає з домашніх, усі решта - юра)
    а коли саша починає юру орбнімати, вузюкати, то бабам стає зле
    я мушу тільки слідкувати за реакцією юри, коли він починає нервуватись (чи засильно його товчуть, чи десь притиснув саша) - тоді якось розводжу
    але дати їм набавитись треба
     
  11. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    І в нас таке. Інколи враження, що Артем задушить малого, а той заливається таким щирим сміхом:girl_crazy:
    Взагалі, ревнощі в Артема проявляються тоді, коли є бабусі-дідусі чи ще хтось в гостях. Коли починають сюсюкати до Дмитра, Артем злиться. А в садочку завжди каже з гордістю: То МІЙ Дмитрусик!
    А ще останнім часом помічаю, що ревнувати починає Дмитро (коли Артем в мене на колінах чи ще щось таке). Так смішно підбігає і починає "сваритись" і нити ))))
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    я теж стараюсь, щоб контактували по максимуму. Але по-перше, Дмитрик одразу лізе на мякесенького Сергійчика ВСІЄЮ вагою, а по-друге, Сергійчику теж палець в рот не клади - страшенно щипається, дряпається навіть коли нігті пострижені, "вибирає" очі тощо.
    Що там діти - мені нещодавно дряпнув в носі всередині так, що кров струменем полила.

    Поки що вихід - лоскотатись мені з ними, втрьох, тоді я трохи змякшую то все

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:02 ----------

    А Дми Сергійчика називає "Дизя", бо малявка такий звук постійно каже: диззззь, дизя
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    а в нас кусання
    в мене руки в синяках. так любить кусьнути, шо аж
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    а Сашу теж кусяє?
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    всіх
    за руки, ноги, плечі
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    в нас проблема виникає хіба коли маму хтось обіймає...усьо, булочка порве як тузік ганчірку. спочатку всім своїм виглядом показує що їй то не подобається, потім може побити, вкусити, як і то не помагає то залазить між мною і тим хто поруч і відштовхує його. ну і цицю теж нікому не дасть.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    ооо, узнаю брата колю(с)
    коли саша приходить пообійматись, а юрко то побачить - крииииииииику, ого
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    В нас це теж дуже виражино, я тепер Артура стараюсь обнімати , щоб Домінік не бачив, бо теж відразу ниє, якщо ниття не допомагає, то тоді починає кусати старшого, щоб той з мене зліз:girl_impossible:

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

    бачу нас таких багато:girl_smile:
     
  19. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    В якому віці почалось?
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми у стосунках мiж сестричками/братиками

    та я шось не можу отак нагадати
    коли почав повзати/ходити
    і то так - рьов на всю хату со_старта)))
    беру обох на руки (ну бо саші такод треба уваги) - відпихає сашу.