Про винаймання квартири

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем TaHdeR, 9 Лютий 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Brigitta я а шоці, читаю і не віриться, що то дійсно таке є... Співчуваю вам... Хочеться сказати тікайте звіідти, але легко сказати, а гроші заплечено, тікати треба мати куди і за шо... Капець якийсь.. Тре іі якось на місце поставити
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Креативно Креативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Так в тому то й справа, що не виживає, вона впевнена, що така її поведінка є нормальною, бо це її квартира, і на своїй території вона може робити що завгодно. Тим більше, дівчата, які жили в неї до мене, були переляканими першокурсницями, і їй ні в чому не заперечували. Щоправда, їх вистачило на 1, 5 міс, але бабка свято вірить, що вони переїхали від неї тому, що в гуртожитку звільнилося місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    щиро співчуваю вам. але думаю, що все ж таки, виживає. навіть наймаразматичніша бабка не мала б собі таке дозволяти. щось останнім часом дуже часто чую про недобросовісних власників.
    Навіть не знаю що би я робила. шукати іншу хату - то однозначно. а до того часу може б помаячила перед сусідами. при першій нагоді би їм наголошувала, що є квартиранткою в такої-то сусідки. Сподіваюсь, до того не дійде. але як бабка розбушується - то казати що викличу поліцію і ці сусіди підтвердять, що ви дійсно живете.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Співчуваю, ми таке мали зі свекром, коли він нас так виживав із хати)) ніяка поліція вам не допоможе (перевірено на собі), і ота придуркувата це прекрасно знає, тому так і поводиться. Шукайте інше житло, запишіть на диктофон і покажіть, що маєте записи, щоб іі припугнути і вона менше собі позволяла. Терпіння вам великого пережити той маразм поки не знайдете нормальний куток!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    в подібних ситуаціях поліція потрібна не настільки щоб розборонити, а щоб зафіксувати випадок. Це буде аргументованим доказом, коли треба буде звернутися в податкову, суд чи іншу структуру.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я б з тою бабкою 'воювала'. Рилась в моїх речах-получила (словесно), обзиває-получила і т.д. Деякі люди просто по іншому не розуміють, коли їм дати відпір то шукають собі іншу жертву.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    воювати з бабкою можна у своїй квартирі. У цьому випадку, хіба поспівчувати дівчині. Бабка має усі права і якщо їй ще огризатись - викине речі на вулицю лЄгко. Легко тут поради давати на кшталт - "воювати з бабкою"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    не факт. Я маю просто такого типу свекруху, як дати відпір-затихає і не приймає ніяких дій.
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2017 ---
    я написала що б зробила
    і це не порада!
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ну Ви порівняли)
    Свекруха Вас не вижене з дому, а дівчина бабці ніхто, тому "права качати" і злити бабку в її квартирі, то є не добра порада. Найкраща тут порада - тікати і чим швидше, тим краще, щоб ще бабка міліцію не викликала, що її обікрала квартиранка чи щось в тому дусі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    однозначно
    а решту-то це те що робила б я.
    --- дописи об"єднано, 21 Листопад 2017 ---
    А права в дівчини теж є бо вона заплатила гроші.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    +++
    А те, що заплатила гроші довести треба.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я б шукала позитив), якщо в даний момент вона не може цю ситуацію змінити. Як ій буде кльово, як тільки звідти переїде). Буде згадувати як страшний сон. І усі решта варіанти будуть на цьому фоні просто чудесними.
    Ну і добро пожирає зло).
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    немає у неї ніяких прав - ні договору підписаного, ні свідків. Бабка скаже, що змилувалась над бідною дівчиною і пустила бесплатно пожити місяць-другий, за шоколадку, - і як докаже, що це не так? є квитанція чи виписка з банку про оплату оренди?
    Єдина порада - домучити вже той місяць, за який заплачено, до кінця, і тікати хоч куди. Бабку поставити перед фактом, коли вже будете з речами в ліфті.
    Але перед тим я б знайшла якусь говірку сусідку, і *вилила їй душу* по повній програмі, з сльозами і деталями проживання. Бабки на лавці потім стануть найкращим оберегом всім наступним квартирантам)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    я мала на увазі моральне право вимагати кращого життя
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    )))насмішило
    окрім себе нема в кого вимагати це право)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    отому так і живемо(
     
  18. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    в адекватних стосунках нічого вимагати і вибивати не потрібно, це природно - з повагою ставитись до іншої людини і її особистого простору. А платити гроші і щодня вибивати собі краще життя - це якась особлива форма мазохізму
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    я ж написала що треба тікати звідти, але жити в приниженні ті дні теж не супер
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7