Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Fleshka, 11 Січень 2014.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І в нас таке, дуже класне. 2 дні гостювали в родичів, мала сиділа в кріслі (марки не знаю, здається джеобі) з м'яким сидінням і зйомним столиком, мені було важче в користуванні, трудно дитину діставати з нього і треба було б частіше прати накладку. Ікеївський має широке сидіння, не переживаєш, що столик відчіпиться і дитина впаде, ну, і легко мити після моєї куцьки. А, і ще він дуже добре підходить до нашого кухонного столу, дитина ніби сидить з дорослими за столом
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    @галичанка
    Його можна підсунути максимально близько до кухонного столу? Ніжки цього кріслечка зайдуть під стіл висотою 70см?
     
  3. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, нам 4.5 місяці, я аж тепер надумалась купити шезлонг-гойдалку))) до тепер не було потреби, малий полюбив возик і там вдень надворі спить. А от коли холодніше буде - хотіла б у шезлонг класти, думаю, що йому б сподобалось... Який порадите, щоб був до 15-18кг? Може х о має в доброму стані - я б купила.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Думаю, що ви пiзно надумали. В шезлонгу обов'язково пристебати треба. Менша донька лежала там лише до того, як навчилась гарно швидко перевертатися. Берiть теплий килимок на пiдлогу i кладiть - швидше навиться повзати.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А пригунці можна коли вже сидить?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Краще не треба взагалі, як і ходунці (ті що кріслом) :girl_nea:- пошкодуйте неокріплий дитячий хребет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    кхм... добре, нічого не буду коментувати. Це шкідливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Мої зайці такого ж віку. Шезлонгу не маємо, але маємо крісла чіко полі меджік. Вони мають спеціальні вкладки для новонароджених та дуги з іграшками, тому можна вважати їх аналогами шезлонгу, напевно) так от хлопці можуть під настрій посидіти там 15-20 хв, дуууже рідко до пів години. А потім мушу їх трохи забавляти, щоб доробити розпочате:) ну і ще плюс, мої зайчата досить самостійні. Якщо ваш синочок звик до рук, то навряд чи йому сподобається. Плюс шезлонг не високий, йому буде мало видно. Наші крісла високі, майже на рівні стола, то ще цікавл малим, бо добре видно кімнату.
    Може краще якийсь коврик йому купити, чи пазлами чи просто кольоровий. Здається, раніше тут був коврик пазлами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Ну так... Це по-суті той самий принцип, що в ходунців... Просто побачила відео в знайомої, малий в 5 міс. там скакав...
     
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Маю такий ще від Ернеста
    [​IMG]
    і гойдається, і фіксується, і висота спинки регулюється, виправдовує себе, всюди беру з собою
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    До стількох кг то хіба Tiny Love знаю, в нас буа, але якщо чесно вважаю, що вам вже не варто брати. Ще трошки і дитина не буде лежати чемно.
    --- дописи об"єднано, 6 Жовтень 2015 ---
    Думаю такий точно запізно
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    він якраз і до 18 кг. З старшим довго ним користувалась
     
  13. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    І в нас точно такий самий. Дуже ним задоволена. Мала дуже любить бути в ньоиу. Класно і швидко сама гойдається, бавиться різними іграшками. Дугу ми зняли, бо заважає ій дивитися і спілкуватися зі мною. Теж з собою сюди беремо, хоч місця в машині багато займає плюс візочок всюди за нами, бо не складається. Чи ви складаєте якось , Марта.?
    --- дописи об"єднано, 6 Жовтень 2015 ---
    Правда ми вже іі пришпиляємо, бо вовтузиться сильно.
     
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Шезлонг не складається, його хіба розібрати :)
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То він автоматично не гойдається?
     
  16. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Є підніжка, яка витягується і фіксує шезлонг так, щоб він не гойдався.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    я думала то десь до 9ти кілограм. ну в будь якому випадку то вже в майже 5 місяців не на довго. на картинці так сфоткано дитину сидячу велику, але шось не знаю, чи в тако у вони ще сидять.. моя як сіла то вже не хотіла сидіти в шезлонгу, бо там таки трохи похилене то сидяче положення
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2015
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас отакий колисальний центр [​IMG]
    то малий в ньому кайфує і досить довго, до годину часу може бавитися. На кухні виручає на ура. Сама не очікувала такого, бо переважно знайомим такі центри не пішли.
    Але ми на міс менші + обмеження у вазі до 9 чи 11 кг, точно не пам'ятаю. Та й всі діти по-різному у них поводяться. Тому радила б взяти на прокат, дешевше вийде, бо купляти на пару міс максимум вам сенсу нема. Або спершу в когось з знайомих спробуйте чи взагалі захоче сидіти там.
    Ще бачила такі центри 3в1. Спершу, поки маленький, як гойдалка (до 9 кг), а потім можна зробити шезлонг-гойдалку і згодом стільчик-гойдалку (до 18 кг). Теж все на автоматиці. Може тобі краще на щось такого типу глянути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я скажу, що шезлонг використовувала тоді, коли треба мені, наприклад помити туалет-ванну, чи самій в душ сходити, то я садила-саджу дітей в нього і брала з собою, так мала 15 хв на невідкладні справи, довше не сидів ніхто ніж тих 15-20 хв, але мені того вистарчало. Особливо виручало тоді, коли старший вже повзав і всюди лазив, я вже не могла його залишити самого в кімнаті, а митись то треба
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А якої фірми може бути 3в1? Я б б/в хотіла... Щось знайти не можу.