Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Fleshka, 11 Січень 2014.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дівчатка, хто користується шезлонгами з народження. З Ромчиком такого девайсу не мали, (обходились автокріслом вдома, тим що має категорію 0+) але зараз би від такого полегшення на хозяйстві не відмовилась. Почала придивлятись в неті - очі розбігаються від різномаїття.
    Потребую поради, щоб хоч розкласти в голові по поличкам, на що звернути увагу при виборі? Чи потрібні в ньому різні функції типу качалки/вібрації? Чи відіграє роль яка фірма-виробник?
     
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ми купили б/у Фішерпрайс, від 0 міс, до 12 кг включно. Має функції вібро, музичну дугу, а також коли малеча сама ніжками натискає кнопочки у вигляді лапок - то грають різні мелодії. Моя оцінка така:
    річ потрібна власне як шезлонг + вібро, він був менший то навіть засинав і спав у ній. дугою музичною не зацікавився, може тому ще, що до підвісок (там декілька іграшок-брязкалець на дузі) не дотягується, то лише нервується. Якщо купляти, то радила б якісний перевірені фірми, але по грошах ми б не витягнули - тому купляли з дорогих, але б\у на Аукро. Зараз малий вже в 5 міс. не дуже там сидить, бо цікавить перевертання, але може сам посидіти десь з 20 хв. Там ще зручні защіпки-трусики. Нам сподобалась покупка, але якби дорога була покупка, то напевно обійшлись.
    Ще вона гойдається додатково, рукою або ногою, якщо на підлозі шезлонг стоїть. Це досить зручно. Як на себе, то дивилась на функціональність конструкції, надійні ременці безпеки, зручне сидіння (ну або як сказати правильно, щоб те полотно було міцне і цупке), ну і все ж повторюсь, думаю що перевірені виробники кращі. До речі б/у теж досить пристойні є. Ми задоволені.
     
  3. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ми мали брайтстарт( не памятаю як точно писалось по анг:))
    Річ потрібна в господарстві:)
    використовували, поки доня не почала в ньому сідати та діставати руками до підлоги.
    Але спокійно поїсти, прийняти душ, помити посуд, мінімально щось зготовити я встигала.
    В нашому була функція вібрації " мамині руки" розрахована на 30 хвилин, це було супер.
    Заснули ми в шезлонгу тільки раз, це був якраз перший раз коли туди посадили.
    Але скажу чесно, спочатку хитрила, і підстеляла якийсь свій одяг, незнаю чи правда працює, але той девайс ми любили.
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Флешко, десь відносно недавно, здається в темі про іграшки, обговорювала шезлонги досить довго.
    ми маємо такий, вже сім років, якби купувала ще раз, то тільки цей. по перше вага - витримує до 20 кг, не перевернеться, дитина не випаде, навіть якщо нахилиться вниз, є вібро, що впринципі не так важливо, нічого лишнього на ньому немає.
    Настя відкатала до 5-ти років, брали на природу з собою, далі Сашка до сих пір інколи там промишляє якісь справунці свої, й ще тягатимемо на річку з собою не раз.
    раджу
    [​IMG]
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Я з малою теж обзавелась такою штукою. Порівняно з іншими прибамбасами, куди можна прилаштувати на якийсь час дитину, займає менше місця і можу перенести з собою на кухню, якщо кудись їдемо - теж беремо з собою. Малій подобається віброрежим, часом засинає там, може досить довго бавитись, поки мама п"є чай або робить щось таке, що з нею незручно. Ми маємо таке, що гойдається, то дуже зручно, коли вона вже починає хникати, а я ще не закінчила свої справи - можна ногою підгойдати плюс вона мене нормально бачить, я зовсім поруч з нею і можу розмовляти, дивлячись на дитину :). Ми вибирали таке, щоб потім робилось кріслом-гойдалкою і з навантаження до 18 кг, ну і хороші ремені безпеки, міцна конструкція. Іграшки оригінальні я відчепила (дуже сильно балямкались, коли я підгойдувала), то переважно мала лежить просто як в кріселку, або на саму дугу чіпляю інші іграшки. Не шкодую, що купила, дуже активно користуємось і, думаю, актуальним буде ще довго.
    у нас аналогічної конструкції, тільки Bright Stars.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Мабуть. ще багато від дитини залежить. Ми мали від Фішер-Прайс. Але мій малий категорично відмовлявся у ньому перебувати. Його дратували і іграшки, і статичне перебування, і вібро режим.Зрештою. він не визнавав ні ліжечок, ні візочків вдома, ні крісел для годування. Не любив і коли його гойдали- що на руках, що деінде....А от коли віддали шезлонг племіннику, то місяців до 5-ти той залюбки у ньому перебував. Коли вже навчився сидіти, йому в шезлонгу статично було нецікаво перебувати- весь час намагався з нього виповзти.
     
  7. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    аналогічно....купляли б-у тут на форумі, відкаталось на ньому вже четверо наших дітей, і ще "живий-здоровий"...
    ще й ціна порівняно з іншими досить демократична
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В нас є така качеля
    [​IMG] і шезлонг фішерпрайсівський такого типу, як тут дівчата показували. Качеля гойдається з різними швидкостями, грає музика і тваринки зверху можуть крутитись + ще там є щось типу лампи, що проектує метелики на ту шторку, що навколо дитини. В качельці моя малеча більше полюбляє сидіти, навіть зараз і навіть, коли нічого не грає, просто так сидить там, щось розглядає. Але шезлонг зручний тим, що його можна кудись зі собою перенести про потребі. Качеля важка, тому з тим проблемніше.
    Але те, що такі іграшки корисно мати на господарстві - то безумовно.
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А в чому плюси коли береш на природу шезлонг а не візок? І там і там дитинка сидить, тільки візок ще їздить, а шезлонг - стаціонарно стоїть, хіба переносити на руках.
    Я думала то плюс для хати в основному, а в поїздках які переваги?

    ---------- Додано в 20:48 ---------- Попередній допис був написаний в 20:47 ----------

    Дякую, я щось пропустила видно, треба добре пошукати.
     
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    про природу я мала дещо інше наувазі ;) наприклад таке :) думаю, неозброєним оком видно задоволення іспитуємого :)
    [​IMG]
     
  11. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Нам шезлонг подарували на хрестини, ось такий
    [​IMG]
    Користуємось майже з народження, малому там подобається перебувати, вібро нас рятує, коли малий вредний і нічим його не заспокоїти, кладемо в кріселко, включаємо вібро, трішки погойдуємо і малий засинає на ура :) Іграшками бавиться рідко, але буває і таке. Для мене це незамінна штука!!!
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ну дехто його не має ))) Ну і в візку дитина не бачить мами, якщо мама над тим візком не стоїть, а в шезлонгу маму ліпше видно. Плюс місця в багажнику займає точно менше.
     
  13. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Маємо точно такий самий. Дуже задоволені. Завдяки цій штуці – я встигала зробити море хатньої роботи разом з дитиною. Правда теж досить часто доводилось – ногами гойдати, руками мити посуд, готувати їсти і паралельно співати, розповідати вірші і т.д. :). Але як би не було – ми справді все встигали. На дугу постійно чіпляла різні іграшки, щоб не набридали. А от віброрежим - нам виявився зайвим. Малого це дратувало. Краще засинав від легкого погойдування.
    Теж іноді брали його на річку. Порівняно з візком - він справді займає на багато менше місця в машині. І хоч він не їздить, але дитину можна погойдати і це також досить гарно заспокоює. Ну і в нашому випадку - дитина просто любила там перебувати, чого не можу сказати про візок.
    Влад ще до тепер його використовує, як крісло-качалку.
    Одним словом, для нас ця річ виявилась ДУЖЕ корисною.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    І ми такий маємо і ще до тепер малий в ньому балдіє. Дуже виручав, бо гойдається.
     
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

    На хрестини нам подарували гойдалку Graco Lovin Hug
    [​IMG]
    Пробувала малого класти в неї з 1,5 міс, але йому там не подобалося, зате тепер у 3 міс він я сама його з неї витягую.
    Плюси: 6 швидкостей катання, класичні мелодії і звуки природи, столик, 4 положення спинки, працює від електрики ( значна економія на акумуляторах)
    Недоліки: габаритна, іграшки зверху не крутяться, під малюка підстелюю ще рушник, щоб був плавніший перехід, а то мені здаєтсья що він у ній сидить, а не лежить (хоча наставили ми режим для немовлят), але думаю що це тимчасово.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

    а ми цього місяця взяли шезлонг напрокат, щоб спробувати чи буде малеча в ньому сидіти. поки сидить хвилин 15 максимум. до дуги не дотягується, тому смикаю за ті всі забавки я, щоб вони грали-співали-блимали. має віброрежим(не знаю для чого). спинка регулюється у будь-яке положення. мені і малій подобається, що його можна гойдати.
     
  17. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    Хресний тато на Миколая малюку подарував дугу tinylove на візок, автокрісло.

    Але ми їй найшли зараз й інше застосування, оскільки у візочку малюк на прогулянці спить, а автокрісло використовуємо нечасто - ми користуємося дугою коли кладемо малюка на диван або ж у його ліжку. Жабка і бобер шарудять, квіточка крутиться коли потягнути за шнурок, є дзеркало і м’ячик із шаріками.
    Недоліків наразі не спостерігали. А так дуже задоволені (по функціональності заміняє кілька брязкалець).

    ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 20:53 ----------

    Дівчата, а хто які має розвиваючі килимки? На що звертати увагу при виборі?
     
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    з Андрійком мала такий шезлонг як Женічка. дуже корисна штука. потім продала.
    Павликові теж планувала такий купити, але хтось нарадив крісло Чіко Polly Magic. задоволена дуже. сама корисна річ для нас. сидів в ньому з народження, тепер вже трохи спинку підняла, і буде на довго. там 3 положення спинки, 3 положення висоти. столик, матрасик, на ноги підставка, дуга з іграшками. і взагалі якісна річ, все продумано.
    Єдине що не гойдається.
    такий в нас
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    у нас в малого було точно таке яу в Женічки, безподобне, дуже практичне, зручне і взагалі допомічне в господарстві ))
    Юлька у нього не сідала, але малий там і бавився і спав іноді коли засинав скорше ніж я встигала його спати вкласти. Він нам після 10 місяців став нецікавий, малий навчився з нього вилазити бьудучи пристібнутим, але на перші пів року дуже класна річ.
    Його ми купили практично одразу, і чогось одразу не подумали про Чіко Polly Magic, бо там все те саме хіба без колихання і вібро режиму, але воно нам і так не було треба. А в 5 міс вже стандартне чікоо поллі на кухню поставили, я розкладала спинку в лежаче положення, підножку ставила горизонтально і дитина там теж лежалаа я щось тим часом робила на кухні.
    ЯКщо носити по квартирі то шезлонг звичайно зручніше, але і крісло можна катати по квартирі якщо площа позволяє.
    Гойдалок не мали, розвиваючий килимок вже Андрію не брали, бо і Юля до нього була равнодушна.

    Ага, я ще зауважу що власне той фішер прайс який розраховапний до 18 кг ваги, він впринципі і більшу вагу витримує )) бо дуги не гнуться, а от ті де дуги не елпісом і гачкоподібні, як от на початку цієї сторінки, то таке ми мали з юлею, як тільки вона сала важити щсь 10+ кг то воно так сильно опускальсь в спинці що вже ставало не шезлонгом а лежаком.
     
  20. liyama

    liyama миється в бані

    Килимки розвиваючі тяжкі муки вибору Dwinguler/Comflor чи Baby Pol ?

    Килимки розвиваючі тяжкі муки вибору Dwinguler/Comflor чи Baby Pol ?
    так що маємо
    1) Dwinguler найдорожчий
    2) повний аналог, але трошки дешевший Comflor матеріал однаковий - пінополіуретан товщина від 11 до 15 мм

    3) Baby Pol спінений поліетилен, майже як каримат товщина 1 см , але меньш гнучкий, і бльш жорсткий

    1) Игровой развивающий коврик Safari, большой (2300х1400х15 мм) ~1200 грн
    Dino Adventure, средний (1900х1300х15 мм)
    Safari, средний (1900х1300х11 мм)
    Dino Land, маленький (1000х1400х15 мм)
    My Town, маленький (1000х1400х11 мм)

    2)
    Коврик Space Rabbit TOTO (2100х1400х13 мм)
    Коврик Pingko and Friends (2100х1400х13 мм)
    Коврик Fruit Farm (1850х1250х11 мм)

    3)
    в два рази дешевший при тих же розмірах :) але і більш жорсткий :sad: і меньш гнучкий

    хто має Baby Pol ? або де його можна пощупати у Львові, бо перших два я пробував, мені сподобалось - вони однакові , а от Baby Pol не знаю , бо і каримату , чи то пак килимка для йоги ніколи не мав, тільки цей Baby Pol він товстіший за йогівський і тому м"якший,

    Щоб б ви порадили ? або щоб вибрали самі ? чи як ви вирішили питання ? класичним килимом радяньского типу ? Дружина хоче взагалі манеж :)
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2014