Про нечистоту жінки...

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 19 Лютий 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    А це - лише в православних. Греко-католики та римо-католики в нечистоту вже давно не бавляться. В канонах про це нічого не сказано.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 2
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    По-моєму, казати "не бавляться" не гарно. А в канонах сказано, що жінка не може в дні нечистоти заходити до церкви. Тим більше, що будь-яка жінка знає, що з місячними до нехрещеної дитини йти не можна.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Аргументуйте з позиції Церкви (якщо посилаєтесь на Канон) - чому???
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Чому що? Тому, що жінка, за законом церкви має заходити до церкви з покритою головою, в жіночому одязі (не в штанах), без макіяжу, а в дні нечистоти - стояти за порогом. Тому, що коли очищується, то вона недостойна зайти в Храм, де все освячене і перебуває сам Господь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    А якої Ви конфесії, можна джерело Ваших правил?
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Можна. Біблія. І батько священник, і священник, до якого я ходжу до сповіді з дитинства (не батько). Щодо цих джерел сумнівів в мене немає.
    Одного разу вони мені зачитували з Біблії про ці правила, але щоб точніше вам сказати, то мені треба пошукати, на жаль, на пам"ять не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    "Еврейские женщины, во время течения месячных кровей, сидят в уединенном месте и не прикасаются ни к кому, пока не пройдет семь дней; отсюда взялось выражение: ev afebro, указывающее на то, что оне отделяются от сидения (ebra) c прочими, как нечистые. А сей отец, быв спрошен относительно верных женщин: должно ли им, когда их беспокоит течение месячных кровей, входить в церковь? Ответил, что не должно, и привел в пример кровоточивую в Евангелии, которая не дерзнула прикоснуться к Господу, но только к краю ризы Его; молиться же и призывать Господа, говорит (отец), не должно быть возбраняемо им и в такое время; а входить в храм Божий, или причащаться Тайн, оне не должны."
    а все решта і повністю
    http://agioskanon.ru/otci/001.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про хрестини

    Негарно. Просто в цьому православні самі собі перечать. З одного боку - зберігають жидівські традиції, з іншого - у страсний тиждень співають масу стихир про те, які жиди нечестиві та погані. Брак послідовності.
    Та й щодо нечистоти ще Христос показав, що не треба то так сприймати. імхо, це темнота просто. Не може Бог не приймати те, що Сам створив. :)
    Я з місячними ходжу всюди, і до Причастя так само. :)
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Знаєте Біблія дуже давнє авторитетне і вагоме посилання. Але окрім того є Канон де чітко рописані всі правила поведінки в храмі. Повторюсь: а якої Ви конфесії?
    До речі, ще є книжечка "Як поводитись у храмі" видавництва Свічадо, там для практикуючих християн також чітко розписано. Так от ніде не згадується про особливі вимоги до одягу, окрім читої парадової одежі, що не виходить за межі моральності.
    Знаєте чого мене так зачепило. Я згадала як в років так 14 разом з коліжанкою йшли до церкви на нічні чування (Адорацію) і витримували штурм бабульок перед дверима, котрі (спеціально!) чатували на дівчат і вдивлялися (так дуже пильно і прискіпливо) чи ненапомаджені губи, як закоротка спідниця... Межу встановлювали на власне вподобання, і часом навіть від дверей відштовхували. Як вважаєте, у скількох дівчат-підлітків збереглося бажання йти до Церкви?
    У храмі головне - щирість молитви, а не зовнішній вигляд. Більше звертаєте уваги на вигляд інших прихожан? - То коли молитись чи співати Літургію встигаєте?
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрестини

    Ви ж самі кажете, що молитися можна, а в Храм входити не можна. Я не збираюся нікому нав"язувати свою думку. Я просто кажу те, що знаю з дитинства, і чого мене вчили, коли я вже стала зовсім не дитина.
    Та сама кровоточива жінка, яку зцілив Ісус, чекала його біля храму, вона навіть в Храм не насмілилась зайти, так само, як і торкнутися Ісуса, лише краєчку ризи його.
    І ще колись давно, коли я ще вчилася в школі, а в старшого брата народився син, бабуся моя мені строго наказувала, щоб я не йшла до нехрещеної дитини з місячними. Я в неї не допитувалась чому. Я вважаю, що старші люди були більш побожними і слухняними, в плані Правил Церкви.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    імхо, ви не знаєте, що таке канон.
    Подайте будь ласка дослівне цитування щодо цього і посилання на параграф канону.

    Ось посилання на ККСЦ щодо Хрещення, Миропомазання та Євхаристії.
    http://old.ugcc.org.ua/CCEC/16.html#c657
    Про нечистоту - НІ СЛОВА.
    Про покриту голову - НІ СЛОВА.

    Ви точно про канон говорите?
    Крім того, якщо ви вже про це все говорите, то зверніть увагу, що НЕ КОЖНА жінка зобов'язана до описаних вами традиців (НЕ канонів), а ЛИШЕ прихожанка православних церквов. І то - в Україні та Росії, бо в Європі й Пн. Америці в тому плані свобідніше. :)

    Книга Левітів.
    Але це насправді пустослів'я, бо я переконана, що крім того, що стосується нечистоти жінки та сексу, більше нічого не виконують. Інакше вони би були не християнами, а жидівськими ортодоксами. Спробуйте перечитати всі правила в книзі левіт та їх усі виконувати. Так що в даному випадку знову бракує послідовності, хіба що дівчина нам скаже, що святкує шабат. А я дуже сумніваюся. :xaxa:
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 6
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    1.Я Православної. І мене це теж зачіпає.
    2.Може в плані бабульок, і межіна власне вподобаня - це правда, але в Біблії пише "якщо жінка носить одежу, яку їй не належиться носити - нехай буде мерзенна перед Богом".
    3.І я теж не в захваті від того, що є Правила, які мені, скажемо, не подобаються, але я вдягаю спідницю (яку не дуже люблю носити), і беру хустку на голову, і губи не малюю, і йду до церкви.
    4. Небажання йти до Церкви через правила одягу - ви до церкви йдете молитись, а не одяг демонструвати.
    5. Книжка "Свічадо" - читайте, ваша воля. Але Біблія написана набагато скоріше, і не простими людьми.
    6. Спитайте священника - воля бабульок - не аргумент.

    На те вона і Європа, і Америка. І ще раз кажу Я нікому нічого не нав"язую. Розказую,чого мене вчили
     
    Останнє редагування модератором: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 4
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Меґан, ще раз підкреслюю, це стосується ЛИШЕ прихожанок православних церков. Тому не треба це видавати за виключно єдиноправильне.
    Ви не святкуєте шабат, не приносите кровні жертви, а тому ваше посилання на книгу Левіт виглядає смішним, бо не виконуєте ВСІХ її приписів, а лише кілька вибіркових. :)

    А що? Європа та Америка чимось погані? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ще раз підкреслюю - я не кажу, що це є єдиноправильне. Я висловила свою думку.

    Ні, нічого не маю проти. Просто в нас людей більше в церквах.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Лютий 2009
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    І що він їй сказав? Може, процитував книгу Левітів і побіг разом з нею на процедуру очищення? Голубів купив та поніс на кровну жертву? Жінці сказав це зробити?

    Та залежить. У нас просто вибору поки що менше. Щодо інших релігій.
    Але люди в церквах мало про що свідчать.
    Ви ж знаєте про вбивства священиків у Росії?
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Про нечистоту жінки...

    Він зцілив її. А ви йдете до Причастя також для того, щоб Бог вас зцілив?
    Їду додому, завтра продовжимо.:bazar:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Про нечистоту жінки...

    Від чого зцілив? Від місячних?
    Причастя покликане очистити душу, а не тіло від місячних. :8:
    Ви точно книгу Левітів читали?

    Це моя природа, дана мені Богом. Чому Бог би раптом заперечив ТАКУ систему, яку сам створив? імхо, вона чудесна й нема потреби її притісняти чи принижувати.
    Христос зцілив, але не сказав іти очиститися, не пішов сам нести двох голубів на спалення. От це і є приклад. Нема потреби бавитися в нечистоту тілесну, треба дбати про духовну чистоту, а не займатися (за перепрошенням) фігнею.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 10
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Про нечистоту жінки...

    Додам іще трохи православних приписів, у такому разі. :)

    ==========
    В помощь кающимся

    Пособие к исповеди
    (ДЛЯ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЕЙ И ИСПОВЕДУЮЩИХСЯ)
    Перечень грехов и добродетелей

    296 пунктів!!!!!!!! :eek: :eek: :eek:

    http://pravoslavie.domainbg.com/rus/05/izpoved/izpoved22.htm

    ============
    женские грехи

    -Обнажалась при других, купалась и загорала в людных местах, занималась физкультурой в неприличном костюме.
    -Красила волосы и подмолаживалась, посещала “салон красоты”.
    -Кушала украдкой от других.
    -Называла безсловестную скотину именами святых угодников: “Васька”, “Машка”.
    -Пользовалась душистым мылом, кремом, пудрой, красила брови, ногти и ресницы.
    -Торговалась при покупке, впадала в любопрение.
    -Нежила плоть душем и ванной.
    -Люблю часто мыться, ходить в баню и париться.
    -Искала развлечения в земном: живописи, частых визитах к знакомым, слушала приемник. Смотрела -телевизор и не считала это за грех.
    -Ходила сама и водила детей в театры. Смотрела спектакли и передачи по телевизору, слушала оперы, где актеры играли Спасителя, Божию Матерь, апостолов, участвовала в распространении кассет с записями этого кощунства.
    -Ценила писателей, артистов за их талант, а того, что они богоотступники, не хотела понять.
    -Работала парикмахером.
    -Изобретательно готовила еду.
    -Каталась на легковой машине, велосипеде, катере для удовольствия.

    За лінком ще купа такого :8:
    http://www.libo.ru/libo1352.html
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Про нечистоту жінки...

    то якийсь прикол напевно...
    90 % з того в ніякій вірі не є гріхом... хіба в якійсь штучній течії, придуманій, злим, агресивним, ревнивим чоловіком:lol:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Про нечистоту жінки...

    А навіщо робити конфлікт і шукати один в релігії одного щось смішне і неправильне. Воно є таке, яке є. Не ми це придумали не нам міняти та засуджувати. Кожного виховували по своєму, у кожного свої традиції. Немає нічого гіршого ніж конфліктувати на релігіозному грунті. Це щє гірше ніж на національному. Бог єдиний для всіх, православних, католиків, мусульман. Хіба розводячі дискусії які висміюють те чого ми все одно до кінця не розуміємо, ми робимо як християне.
     
    • Подобається Подобається x 10