про душі померлих

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 2 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та-а-а-а, що-що, а язичництво в нас процвітає, як має бути (27 дякую під реінкарнаційним дописом тому свідчення). Відколи то людям горювати не дозволено? Тим людям треба було дати усвідомити, що вони себе жаліють, а дитинка з Богом і їй добре. Ріка Стикс і Харон. :wacko1:
    Це хворе образне, за перепрошенням. Якийсь Нью Ейдж чи що? Змішання грішного з праведним.
    Не християни. 100%
    Буддисти. Ну, або язичники. :pardon:
     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2012
  2. MyDream

    MyDream Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2012
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    те саме можу вас запитати:). І так, я вірю що так і є, бо так мене вчить моя віра.
    То взагалі нонсенс, таким чином, зараз більшість душ померлих напевно на Землі "проживає", бо за близькими людьми і навіть не дуже, ми все одно плачемо і це нормально.
    Мені би хотілося, щоб той священник, показав де то таке в Біблії написано, що сльози не пускають душу з цього світу....
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    До слова, Один священник і моїй знайомій таке говорив, що не можна плакати і тужити дуже сильно, і тим більше не довше 9 днів.
    Підозрюю, що це різні священники.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А чим мотивував?
    Жахає мене це, щиро кажучи. Треба їх відправляти терміново на курси пастирства. Навпаки людина має виговоритися, виплакати, прийняти те, що сталося, а не тиснути в собі, бо це тільки їй нашкодить.
    Вочевидь, забули слова Христа: блаженні ті, що плачуть, бо вони будуть утішені.
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Та от якраз тим, що сльози і туга за людиною не дають її душі потрапити на небо, душа не має спокою.
    Тому дається 9 днів для того, щоб поплакати і все.
    Мені також було досить дивно таке чути, але, правду кажучи, десь і повірила трохи.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А ви гіндуїзм визнаєте чи буддизм? Бо щось мені не зовсім зрозуміло... певно таки буддизм.

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

    Яких дев’ять??? Якщо ви хочете робити шиву, як в євреїв, то принаймі 40!!!
     
  9. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    А 40 днів відмінили?
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Мабуть, подумали, що 3 замало, а 40 забагато.
    Було би смішно, якби не було так сумно...
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Хоч серце розривається навпіл, пишу...

    Так, бо про це в Біблії написано. Ще в старозавітньому законі написано, що викликати душі померлих або з ними спілкуватись це гріх.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    То дійсно. Враховуючи, що є ще жалоба від 6 до 12 місяців. Дивина та й годі.
    Читала, що гуцули так вірять і танцюють на похороні, але щоби таке вже й священики проповідували...

    Я теж завжди кажу, що треба "відпустити" померлу людину, але то зовсім не з огляду на те, що ми "душу в рай не пускаємо", ні, то з огляду на нас самих. Та й на нашу віру. Коли ми не відпустимо померлого, ми починаємо жити тою людиною, узалежнюватися, а то є недобре. Тому треба над собою працювати, аби зуміти відпустити й жити далі. Воно дуже важко й часом займає роки, але можливо...
     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2012
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Головне в таких випадках, аби не говорили дурниць.
    Мене "втішали" тим, що в мене ще дітки вдома є, то я ними буду займатися й забуду. То було так боляче чути... І нашим знайомим, у котрих 7-ма дитинка під час пологів померла, говорили, що "добре, що у вас уже є 6 дітей". Що то за дивний спосіб утішення? Чим керуються люди, коли таке говорять?
     
  15. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Теж цього не можу збагнути, так ніби людині потрібна просто наявність дітей, нема цієї, то прийде інша? Жінка яка втрачає дитинку тужить саме за тою дитинкою, за тою душею, з якою вже не доведеться познайомитись у земному житті, і хоч скільки би не народжувалось дітей після того, за тою втраченою дитинкою все залишається жаль. Ну принаймні в мене так, хоч я мала викидень на ранньому терміні, але за той короткий час я дуже сильно відчувала присутність тої дитини в собі, в своєму житті, саме цієї дитини і потім дуже сильну пустку від того, що та душа вже не зі мною і зараз часом про неї думаю і відчуваю материнську ніжність до неї...
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    Мабуть, той жаль буде вже до кінця життя мами...Чому втішають іншими дітками? Мабуть, просто хочуть спробувати перевести увагу на добре: просто спробувати відволікти. Навряд чи це кажуть із поганим умислом...Але кожна людина відчуває по-своєму і втішається по-своєму.

    Пам"ятаю, як мене страшно вразило таке втішання: "ну принаймні ви тепер стали ПОВНОЦІННОЮ парою"...:girl_impossible:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: про душі померлих

    Та я не думаю, що з поганим умислом. Просто якось без думки про чуже горе. З ким не говорила, то такі слова найбільш болючі, бо так ніби та дитинка не має значення.
    Співчуваю...і дуже добре розумію ваші відчуття.
     
  18. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: про душі померлих

    То так "втішають". :girl_mad: Краще б промовчали і просто обняли.
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: про душі померлих

    Так, і це напевне можна зрозуміти, ПРОТЕ я ходила на дуже добрий клас психологічного написання документів, то він казав не користуватись золотим правилом - відносись до людей так, як ти хочеш щоб то дебе відносились, а радше платиновим - відносись до людей, так як вони хочуть щоб до них відносились.

    Отже, якщо комусь таке втішання і "катіт", - не журись, її душа тепер в твому кактусі живе, то іншій людині такі втішанні ні в голові, ані ніде інне не тре. Іншій людині треба, щоб краще помовчати і посидіти поруч з нею. Приготувати їй чаю, і бути просто плечем до якого можна притулитись. Я б набагато більше поважала людину, яка б мені чесно сказала, - ти знаєш, я не знаю що тобі сказати, але я розумію що тобі зле і тебе болить. Скажи, як я можу тобі допомогти.
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: про душі померлих

    втрату легше пережити в колі близьких тобі, особисто я сприймаю це так. Щоденні дитячі клопоти не дадуть "зависнути", ні, втрати не повернути, але пустка...вона заповнюється, бо дитина, маленька особливо, потребує усієї твоєї уваги, 100% віддачі почуттів
     
    Останнє редагування: 29 Лютий 2012