Пряникова хатка до Різдвяних свят

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Annjutka, 2 Січень 2011.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Ще минулого року хотіла спробувати зпекти Пряничну хатку, навіть купила всі інгрідієнти та прикраси, але так і не наважилася... Цього року все ж таки вирішила взятися до справи. Доня підросла, і от ми разом почали...
    Рецепт взяла з інтернету, зробила з паперу деталі для викройки і от що вийшло :girl_tender:
    Хатка вийшла дуууже запашна, бо має багато спецій, віконця зроблені з льодяників що розтанули ще в духовці і стали як кольорове скло. Забула лишити більш віткриті двері щоб вставити всередину хатки ліхтарик, аби скло виглядало прозорим, але наступного року вже точно не забуду:girl_in_dreams:
    Можливо хтось ще має досвід "різдвяного будівництва" з пряників - давайте ділитися рецептами та новими "дизайнами" :girl_smile:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Рецепт тіста:
    (для цієї хатки множила все на чотири, але вийшла завелика, тому наступного разу зроблю меньшу хатинку та зліплю ялинку та невеличке подвір"я)
    1,5 чл розпушувача
    100 гр масла
    100 гр цукру
    3 ст л меда
    2 жовтка
    по 0,5 чл імбир, кориця, свіжа лимонна цедра, бад"яна, від себе додала гвоздики та дрібку мускатного горіха (дуже його люблю)
    1 ст пшеничного борошна
    0,5 ст вівсяного борошна
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2011
  2. Відповідь: Прянична хатка до Різдвяних свят

    Краса яка неймовірна!!!! А в мене хатинка простенька вийшла:
    [​IMG]
    Ще й з одного боку трохи дефективна - я (немудра :)) у віконечка вже розмальованої білком стіни повставляла льодяники і поставила стіну в мікрохвильовку, от білок і виріс і покришився трохи :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Прянична хатка до Різдвяних свят

    Нічого собі простенька... я б напевне такої краси не втрафила зробити. Дуже гарно!
    І це також фантастична робота!!!
     
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Прянична хатка до Різдвяних свят

    Супер! А я думала що так ніхто і не відгукнеться)
    А за яким рецептом тісто робили? Бачіла в інтернеті багато різних, вибрати було важко, бо жодного ще не робила і цікаво почути відгуки.
     
  5. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Прянична хатка до Різдвяних свят

    А чим склеювали то все?? То білки взбиті?? Чи щось інше?)))
    Я б теж таку красу на різдво зробила!!))
     
  6. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Прянична хатка до Різдвяних свят

    Клеїлося та оформлялося глазур"ю: 500г цукрової пудри, 2 білки та 1-2 ч.л. лимонного соку аби не таке солодке було )). Змішую міксером аби однорідна маса вийшла. Застигає дуже швидко, бажано використовувати кондитерський шприц чи мішечок. Використовую таку глазур ще й для паски
    Маю пару цікавих лінків на ту тему(англійською правда):
    http://www.youtube.com/watch?v=vaQ_66o75YI&feature=player_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=Z0BrIBKrvS0&feature=player_embedded
    http://www.youtube.com/watch?v=JkHl3wC9Du0&feature=player_embedded
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2011
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Це так званний Рояй Айсинґ, тобто сухий білок збивається з цукром-пудрою з додаванням або цитринового соку, або води. Можна також збивати сирий білок з цукром, дуже дрібним або пудрою.
     
  8. Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Я робила тісто з такими пропорціями:
    300 гр меду, 150 г цукру, 2 ч.л. розпушувача, 700 гр муки і 160 гр масла. Додавала корицю, гвоздику, імбир, перець, аніс, мускатний горіх. Аромат був на всю хату.
    Це пропорції на 2 будиночки + 2 підставки під них. Один будиночок вже з"ївся, і мушу сказати, що був дуууже смачний. Я робила пряникове тісто за різними рецептами, але цей, певно, найкращий.

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    і ще 2 яйця, забула :)
     
  9. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Прошу вибачення за таке непрофесійне питання, але перець який?
    Прочитавши випадково дописи на тему Пряникових хаток, сама вирішила спобувати.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    осмілюсь відповісти - англійський або духмяний/душистий. Такий великими горошком.
     
  11. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

     
    Останнє редагування: 4 Січень 2011
  12. Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Атож, саме такий. Розтерти в порошок, хоч можна цілком і без нього обійтися :) також колись бачила готові спеції до пряничного тіста - класна штука, шкода, рідко бувають у продажу.
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Так. Польські в нас бувають, називаються приправи до медівника. Тут є як зробити самому, але польською. Кажіть чи треба перекласти.

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    В мене правда нема перцю в рецепті, але з отих спецій що йшли до тіста були бад"ян та гвоздика немелені - цілі. Думаю є два варіанти - перший цезаварити як в деяких рецептах сироп з цими цілими спеціями, або розтерти їх. Кавомолки в мене не було, тай блендер не дуже хотілося тим псувати - то я насипала їх в пакет, накрила рушником та побила молотком для відбивних. І отой порошок - в тісто :girl_cool: Получився не такий як мелений, але досить такий дрібний
    все ж таки, чорний перець, напевно мав би бути
     
    Останнє редагування: 4 Січень 2011
  15. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Дівчата, пробувала сьогодні пекти хатку, просто жах вийшов. Надіюсь на наступний раз зроблю набаго краще і без помилок. По-перше тісто , до речі за рецептом Annjutky, як попім я зрозуміла, затонко розкачала. Взяла з інету викройки і намагась втиснути їх, бо тіста бракувало. Коржі тоненькі і прогинались. Та щей з торця будинку відрізала трикутник , ніяк потім не могла приклеїти.
    [​IMG]
    Одним словом залишила все окремо. Ось, що вийшло. Прошу не судити....
    [​IMG]
     
  16. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Затонко це приблизно якої товщини в сирому вигляді?
    І на фото видно що глазур ріденька зовсім... Здогадуюсь що потекла й не хотіла тримати. Має бути дуже густою й не текти. Ще стінка з дверкою різної висоти ніж стінка з віконцем, то так має бути за викройкою?
     
  17. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    Приблизно 3-5 мм. А чи можна піну коли розрідне ще раз міксером дозбити? А те що стінка одна вища, так ся стало...:shy:
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    В мене є знайома, вона багато пече різних пряників і пряничні хатинки також робить. Я її запрошувала до нас на форум, і посилання скидала, так що можливо скоро вона тут покаже свої творіння :)
     
  19. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    3-5 то дуууже затонко.. Хоча тісто трошкі підіймається як печеться, добре як воно розкачане на міліметрів сім.
    Про глазур - там нетреба нічого збивати. два білки на 500г пудри добре розмішати аби не було комків. та й збити його навряд чи вдасться бо виходить ну дуже густе. Ви таку робили чи може по-іншому рецепту?
    Як робиться по викройці то не мало б такого бути - тоді важко буде причіпити дах і прийдеться всеодно рівняти...
    Я щоб не рухати розкроєного тіста і не деформувати як переносиш на бритванку - розкачувала на пергаментному папері, вирізала і одразу на ньому переносила. Тоді все такої форми як треба:girl_wink:
     
  20. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Пряникова хатка до Різдвяних свят

    урра! Вчора спекла хатку і сьогодні вона ще ціленька стоїть, правда скріплювалась вона ще і зубочистками,бо щось глазур не дуже тримала,хоч і густіла на очах.а щелинки я понапихала машмелоу)добре що було) на наступний раз буду перед склеюванням ще раз обрізати) а тісто робила по рецепту з журналу. Пізніше скину сюди,бо зараз з телефону пишу)