Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

  1. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я також так на то літо надіюсь...Моя все розуміє і проситься, сама колготки знімає, але коли мене немає поруч то не хоче, а ше коли бавиться то забуває... отак постійно мушу бути біля неї...
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Надійко, ще навчиться. У Вас ще маленька красунечка. Ми теж ходили "в туалет" за фіранку :). А потім усвідомили, що то погано. Але це усвідомлення прийшло аж після двох років, а до того - терпіння, купа терпіння...
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    мій малий, то ховався за великий вазон:D
    казала бабуся, що він уявляє, що він на природі:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А я ще помітила, коли ми вдома цілий день і мала без памперса, то вона краще ходить на горщик, а якщо довше в памперсі, то потім знову треба прикладати зусиль, щоб в колготи не робила, тому все таки літом можна буде постійно бути без підгузника, а зараз я не наважуюсь взяти так її надвір...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    АНАЛОГІЧНО!!! В нас особливо у вихідні...коли таткові лінь слідкувати, а мене немає!!! Вдягне їй підгузник, а мама потім 2-3 дня знову привчає...

    І мені чогось страшно...постійно здається шо вона змерзне або не попроситься, хоча майже завжди приходить з гуляння сухенька і зразу на горшок...
    P.S. Ірушка такий кльовий аватарчик:y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Моя мацьопа взагалі не хотіла проситися на горшок, все стане, зробить свою справу і каже "аа-аа". А останні 4 дні помітила, що як тільки приходить час нам пісяти, Діма кидає всі сврї справи, і починає кричати "мама-мама-мама" :D :D :D :D І я тепер розумію - моя дитина так проситься в туалет!!! УРА!
     
    • Подобається Подобається x 18
  7. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Моя донька сіла в перше на горшок у 7 місяців, сама попросилася. І таке щастя було до року. А потім ніби хтось підмінив. Сідати відмовилась а якщо починала просити закатувала істерику не на жарт. Тоді вирішила забути, а потім сама попросилася. А тепер взагалі сама ходить, зробить свою справу прийде і скаже що необхідно помити його. А взагалі дуже якась вона у мене самостійна.
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    ТАДА!!! Ми нині перший раз напісяли в горщик!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ми з горщиком подружились в 6 місяців (коли почала впевнено сидіти).
    Кожного разу після сну, купання і 5 хв після прийому їжі я саджу доцю на горщик і даю їй пити (для напору, і щоб не втікала з горщика)))). Відразу почала какати на горщик. Тепер планую літом взагалі відівчити від памперсів.
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Молодці!!! [​IMG]
    В нас спочатку також були такі успіхи, але в 10 місяців малечу наче підмінили....на горшок вона навіть не дивилась...страшні істерики були...довелось відмінити все і заховати...і тільки в 1,5 ми знову помаленько повернулись до горшочка....надіюсь шо вже назавжди!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А ми майже накакали на горщик. Я почула що малий почав тужитися, посадила його на горщик, він трогки посидві, зробив свою справу, встав і побіг!!! А какашка лишилася при дупці бо була дуже густа :)
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. lvit

    lvit Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А класна штука Памперси. особливо коли їдеш далеко далеко і треба цілий мегапак нести. тоді згадуєш про свій старий емальований горшок. ну мої лялі такого вже не побачать. смішно коли ми їдемо в одесу без пачки памперсів, а там в найближчих точках хіба на пів розміра менші у продажу. Горшок, то класний Дружок!!! ну хтось на ньому ість періжок!!!:clapping:
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    А Данилко вдома бігає в трусиках. Коли хапається за пісюн саджу на горщик. Деколи вгадаю, а часом і аварії стаються. Любить спостерігати, як там в нього тече. Зранку, коли саджу на горщик радіє і каже "пши-и-и".
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    старшу я дуже легко привчила до горщика.
    тепер не можу згадати як...
    справа в тому, що Тугара я з 2 місяці висаджувала собі на ноги, як на горщик, підстеляла пелюшку і так він ходив.
    та не завжди, бо взимку холодно було, тож по-більшості у памперсі.
    тепер намагаюсь подружити його із горщиком, а він пручається.
    не хоче сидіти... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Роза

    Роза Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Одягати підгузники для нас -одне мучєнія:) .Я і іграшку в зубах тримаю,і даю гратися своїм волоссям аби вдягнути малого засранця,щоб не викручувався.:) Пробуємо ходити на горшок,получається тільки після сну.:no:
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Може, то вам знаки подають, що щось не так?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів



    я би з радістю відмовилася від підгузників, але певно я дуже безтолкова мама, бо півдня без підгузника означає що в нас все кругом запісяне разом зі мною
    я ніяк не можу зрозуміти як то висаджувати дитину для пісяння, про решта взагалі мовчу
    він може попісяти коли завгогдно і штанці чи непромокаючі пеленки не рятують від фонтанчиків
    тим більше що він майже весь час хоче на руки і я мушу вдягати підгузник
    але при такій жарі мушу їх вдень не вдягати бо ж дитина чисто запариться
    тому ми то користуємося підгузниками то ні
    коли вже він сяде на горщик? :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    мій Остап "сів" у півроку. пишу в лапках, бо то був процес-с-с десь до півтора.
    запасись терпінням:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ще не скоро. Стягніть собі книжку про висаджування, все стане зрозуміло..., або зайдіть на rojana.ru, почитайте про висаджування...
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    а куди ж я дінуся з підводної лодки? :)

    Додано через 1 хвилину
    дякую :)
    я трохи читала, спробую ще
     
    • Подобається Подобається x 1