Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    А як ті цукерки називаються? Може навіть скинете мені в приват фотку пачки тих цукерків.... Треба буде попробувати, я б не додумалась...Дякую за підказку.

    пам"ятаю час, коли Влад вставав 4 год їсти, а до 6 вже був підйом... Такі ночі ми взагалі були без памперсів, поїів о 4, попісяв, переоділа, ще годинку-півтори поспав і підйом...

    З 8 міс. ми без особливих проблем ходили на горшок.... навіть гуляли без памперса... він просто терпів коли ми прийдем додому... Навіть серед ночі міг встати проситися " как-как" і так поки я не встану.... До речі це було літо... А осінню почали прорізуватися кутні зубки, пісяв кожні 20 хв (як тут уже писали дівчата), навіть какати почав в штани... Ми вернулись до підгузників.... І так до сих пір.... Хоч прекрасно знає де горшок і що з ним роблять...
     
    Останнє редагування модератором: 6 Січень 2010
  2. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Памперсы - это 8-ое чудо света!

    Сейчас своего 2-х годовалого сына приучаю к горшку, так как мы с сентября идем в садик, а там дети ходят без подгузника.

    Процесс приучения происходит следующим образом: Подгузник одеваю ему только на ночь, все остальное время, даже на улицу, ходит без подгузника, в трусиках. Я постоянно (каждые 30 минут) его спрашиваю - хочет ли он писать, если говорит - да - сажаю - он писает. Но сам почти никогда не просится, если пропущу - написает в штаны. Я не переживаю так как приучать стала его совсем недавно...
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    5+ всі знайомі в асьці "під столом". Надіюсь мене таке омине. І я в цей час буду на роботі.

    Так, чим глибше читаю ... тим більше "цікавої" інформації =)))))))))))))))))
     
  4. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    не кажи "гоп", поки не ....:D
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Моїй малій 2, 4 роки. Проситись на горшок по "великому" почала десь з року, все решта - десь в 1,4. Памперс одягала тільки коли ішли гуляти десь далеко і на ніч (лінь прокидатись і садити на горшок було). З двох років з горшком взагалі проблем немає, памперси повіддавала знайомим.
    Реально говорити - тобто більш менш будувати якісь речення - буквально кілька місяців тому почала.
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Зауважила, як доця хоче на горщик, а я не реагую, то вона сердито гукає мені... якщо ж я і далі не реагую, тоді вже реагує килим, який залишається мокрим ;)
     
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Так!


    Хто пробував? Поділіться думками!
    Стаття: http://www.babyblog.ru/article/yxod/296.htm

    Книжка:
    Ингрид Бауэр "Жизнь без подгузников"
    http://mamakazan.ru/modules.php?name=Files&go=view_file&lid=24
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Урра! Мой вчера на горшок пописял, съекономил папе 2 грн на памперс :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Поздравляю! :)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Ви хотіли сказати на пиво? ;) Чи ви теж у памперсах? :):):)
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    У нас процес "життя без памперсів" почався приблизно в 1 рік і 9 міс. І з перемінним успіхом тривав близько року. Пісяти стала проситися ТІЛЬКИ після того, як побачила, як це роблять інші дітки (мій власний приклад нічого не дав). Це було влітку, ми гуляли без підгузників, але з кількома парами запасних трусів. Я вже знала, що буду віддавати Яринку з двох років в садочок і домовилася, що ми можемо приходити гуляти з дітками на їхньому подвір'ї. Біля лавочки в них стояв горшок для ясельної групи і моя доця пішла в нього попісяти, як інші дітки. З цього дня почала ходити на горщик по-маленькому.

    І памперсів ми більше вдень не одягали. А вночі вдягали до 2-х років, потім домовились, що Яринка вже велика і буде проситися вночі на горщик. Спочакту ніяк не виходило, я старалася її вночі піднімати і садити. Коли не проспала - то була суха, а коли сон міцний був, то... А часом в першій ночі підійду, а вже ліжечко мокре. Потім стала проситися. То був дууууже повільний і поступовий прогрес. Ускладнився ще тим, що мені довелося поїхати на 3 місяці у відрядження і після мого повернення дитина "регреснула": стала пісятися, просити пляшечку, колисати на руках і т.д. Улюбленою грою стало: "Мама, давай я буду твоєю маленькою лялічкою".

    І ще помогла історія про фею, яка вночі до дітей прилітає і приносить їм сни. Вона сідає до дитинки на ліжечко, а якщо ліжечко мокре, то фея не має де сісти і летить далі. Ця казочка також допомогла засинати у свому ліжечку.

    З каканням було довше, вже як пішла в садочок, то там навчилася в туалет ходити. Біше подобалося їй по-дорослому: в туалет, а не на горшок.

    Повністю проблеми не стало вже ближче до 3-х років.

    А ходити почала в 10 місяців, і говорити теж рано, в півтора року реченнями, вже можна було її зрозуміти. В 2 роки в садочку віршики на святі розказувала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Не робіть такого ніколи!!! В моєї знайомої сину за рік зробили кілька операцій через таку економію... Малий вже в школі і досі має проблеми з сечостатевою системою!
    А марлеві підгузники однозначно кращі! Але міняти їх треба вчасно - через годину-дві...

    Додано через 13 хвилин
    А мене в дитинстві садили "на трон" і дуже поважно називали принцесою. І то подіяло :) З 18 місяців ходила в ясельки, а там ніхто не бавився...
     
  13. ляна

    ляна New Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Нам 1.7 р. ми не можемо дати ради з горшком. Почали сідати з 7 місяців але я ніколи не наполягала а просто пропунувала . А тепер напевно пора наполягати але він вже ніяк не хоче проситись чи самостійно сідати. А саме головне я бачу що він розуміє що від нього хочуть а просто зі мною дразниться!!!!!!! Я незнаю що робити так як битям (ми його взагалі не б ємо ) можна налякати і взагалі не захоче сідати а розмови не дають толку!!! Що порадите?????????????
     
  14. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Судячи з кількості !!! і ??? я б порадила заспокоїтись і не робити з горшка проблему.


    Якщо вам виглядає, що синок дразниться, то так воно напевно і є. Пісяння не в горщик і реакція мами (а якщо вона ще й така емоційна) - то дуже цікава гра для дитини.

    Може не всі зі мною погодяться, але я б не робила нічого.

    А чому ви вважаєте, що в 1,7 пора наполягати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    В такому випадку я би теж нічого не робила. Взагалі цю тему не піднімати, памперс не одягати, попісяє - хай відчуває - переодягнула мовчки...За кілька днів побачить, що мама не реагує, і втратить інтерес до забавки.:D Може тоді й сам буде сідати, мокрим бути некомфортно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Я не наполягаю, після сну і час від часу саджу на горщик і все.
    пісяє мала в памперс і не думає, але от коли справа до каки доходить тоді вже сама прибігає до мене, або намагається сісти на горщик сама :) нам треж 1,7

    А от про биття... наша не розуміє що ми строго до неї, як хтось по дупці ляпне то вона гигоче ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Дещо по цій темі
     
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Нам проситися на горщик допоміг наш кіт. Одного разу я емоційно пояснювала котику, що поки він не сходить у туалет - не буде йому сніданку. Іншого разу - насварила котика за те, що він не попав у горщик. Синочок слухав-слухав, казав "аяяяй", грозив котику пальчиком. І - почав проситися на горщик :)
    І ще один момент: вдома ми ходимо без памперса, так значно легше добігти до горщика.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    В нас нині ТАКА історія з горшком була!

    Ввечері були гості, я малу запакувала в памперс. За пару годин кілька раз висадила її, памперс сухий. Думаю, на ніч залишу, щоб зранку вже не ставати, бо вона в 7-8 годині будить мене.

    Зранку, 7-8 год чую метушиться на горшок. Я не реагую, :ninja: думаю - пісяй в памперс. Вона далі метушиться і починає екати. :ireful1: Мовчу... - вона в плач, не хотіла в памперс. Мусіла вставати (спати лягла в 2 ночі).:sad:

    А ще навчилась казати а-а.:D Сидить на горшку і приговорює, ми з татком зі сміху падаєм.:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перший раз на горщик...

    Так, з горшком у кожного своя історія. Я малому давала підгузники, десь до 1,5 року ми почали проситися пісяти на горшок, а до того він його боявся! От я й не наполягала, просто час від часу просила. Покакали ми на горшок майже в 2 роки, всім дуже хвалили, а потім (я так підозрюю) десь свекруха не впильнувала (вона його забирає інколи), насварила і... ми ще півроку мали мороки, малий ховався, плакав, а на горшок просився тільки пісяти. Не допомагало нічого, з віком сам зрозумів.
    А родичка моя малій підгузників не давала (в малої шкіра дуже чутлива) і всеодно дитина аж до двох років почала проситися.
    І ще про марлеві підгузники. Ми коли народилися було дуже спекотно, я хотіла замінити підгузники на марлеві, але наш педіатр не радила, вона аргументувала тим, що якщо дитину відразу не передягнути (а мій козак міг мокрий спати), то випріє ще гірше ніж у підгузнику. То ми малого розддягали і тримали тільки в льолі, а підгузник давали на сон.
     
    • Подобається Подобається x 5