Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

  1. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми з горшком пробували подружитись десь в 1.7 , нас хватило на тиждень. Малий вперто відмовлявся, після чого я лишила то діло, і дальше був памперс. Зараз в 2.3 він тільки зрозумів, що таке горшок і свідомо проситься. Хоча тяжкі справи ще з прольотом.
    Мені до того пішло багато нервів, все було даром, добре що він свідомо до того дійшов, бо я б не витримала(((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Пояснювати, як люди роблять ту справу - обов'язково. І не тільки люди. Ми маємо таку гарну мишку і горщик для неї, то зі задоволенням бавиться ними і водночас вчиться потрібного.
    Ми познайомились з горщиком з 8-ми місяців, підгузки не знімали.
    Незадовго до 2-х років Мія раптово перестала пісятись на обідній і частково нічний сон. Тоді я почала операцію по відмові від підгузників, бо це для мене був сигнал її готовності до цього.
    Загалом все було з поперемінним успіхом, але ми досить спокійно до цього відносились, було декілька криз тотального запісювання.
    На даний момент проблеми в тому, що мала затягує зі сіданням на горщик, тому трусики деколи мокрі. А так - на ніч деколи мокра, на дворі без ексцесів, але і туди і туди даю підгузок суто для свого комфорту. Вночі не проситься, бо спить дуууууже міцним сном і бачу, що ще зовсім не час.
     
    Останнє редагування: 7 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ляльки теж регулярно ходять на горщик і всі іграшкові звірі, що є в хаті теж,навіть мультики включала, де ходять на горщик. Поки без успіху, чекаєм коли сама зрозуміє,що від неї хочуть. Бо поки Аня туди мішок маленьких складає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    А в мене сьогодні мега вихвалялка:girl_in_love: Малий вже довший час проситься на горшок пісяти, з каканям були прольоти. Купили ми на вихідних накладку на унітаз, перше він її боявся, вчора навіть не какав (бо буває по паро раз на день навалить), а сьогодні вуаля і йому сподобалось на ній сидіти) два рази сказав мені "мама кака" і ми скоренько на унітаз, він просто сидів, роздивлявся її, стукав по ній) На третій раз, знов "кака", ми пульою на унітаз і оооо чудо, в нас це получилось)) І саме головне, що і йому то діло сподобалось) Чесно...щаслива як слон, він вже такий великий став, аж не віриться:d25: ще лише залишилась нічка в памперсі, надіюсь, що скоро і це виправим)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    і в мене. малючок почав проситись пісяти. вже кілька днів.красота! нарешті хата не буде запісяна)). до слова, привчаєм ше з літа, хоч сама тут раніше писала, шо не буду таким займатись і буду до двох чекати)) ну але в результаті так майже і вийшло. малому 1,10. а от какуняє в штани, рідко коли може попроситись, або тре підловити в потрібний момент.ну але я не парюсь. і так добре. тільки от ше боюсь, як десь в гості йти, чи брати підгузок, шоб не трапилась аварія. бо гуляєм біля дому і недовго. то не прогулянки вже й не вдягаю
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    а ми до останнього були в памперсі, це сталося якось раптово, мені не хватало терпіння на ті попіси всюди, ми йому просто пояснили, а він на диво зрозумів)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж думаю, що якби ми пізніше почали то процес би на пів року не затягнувся. і взагалі прихильник тої думки, що поки дитина не дозріє сама до того, то ніц з привчання не вийде. в мене просто був якийсь внутрішній порив знімати підгузок) і попіси та решта не дуже нервували. сама з себе в шоці була) бо колись думала шо я того не переживу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а в нас якось зараз весело - мала пісяє, і якщо я того не побачила, то сама мене потім веде і показує де напісяно. Раніше часом сідала на горшок, але зараз знов навідріз відмовляється від нього. Вже давніше також помітила, що в часі денного сну вже не пісяє, іноді навіть з ночі прокидається з сухим памперсом, але ще наразі не завжди. Так шо ми наразі збираємо мокрі колготки і трусики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Малий зараз на відріз відмовляється від памперсів, маю на увазі ніч і прогулянки на дворі, для підстраховки вдіваю ще. Але через ніч памперс пустий, малий не пісяє цілу ніч, аж зранку коли встає проситься. Один раз був, що серед ночі встав і просився. Читала тут, що дівчата будять дітей 1-2 вночі, думаю мій би такого не одобрив. На рахунок прогулянок, так само, можем бути на дворі 2-4год. так само додому приходим з пустим памперсом і тоді проситься. Як думаєте, варто зовсім відмовитись від нього?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Звичайно! Треба ловити момент, бо як не забрати вчасно, щоб дитина звикла, що підгузника нема, то з часом може набриднути/стати лінь ходити на горщик і треба буде "привчати". У вас же дитина всі сигнали подає, що готова!

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, це не настільки страшно як здається спочатку. На ліжко наматрацник (а біля ліжка запасну постіль і піжаму щоб в разі чого вночі однією рукою швиденько поміняти і спати собі далі), на прогулянку - запасні колготи і штани (в разі "аварії" можна буде зайти в аптеку чи ще кудись і переодягнутися) , та й по всьому :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    звичайно, відмовляйтесь...
     
  13. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Вже декілька днів зовсім без них, і на двір, і вночі...покищо без прольотів, вночі сам будиться і проситься пісяти. То так класно)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, є сенс купувати тренувальні трусики дитині? Чи багаторазові підгузники все ж краще?
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шось в нас затормозилося з тим горщиком (( Мала весь час пісяє в колготки і все! Якось я не завжди так маю її пристально в полі зору, щоб помітити , що зараз буде треба горщик, та і якось ті "сигнали" зараз не такі помітні стали. Як вдягаю їй трусики і колготки, то все говорю - "як захочеш пісяти, то скажи мамі." Вона тепер то вже сама повторяє, але всерівно мамі нічого не каже. Іноді навіть і не просить зняти з неї мокре - так собі і ходить. Чи то я вже шось пропустила в тому процесі?
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я знаю, що всі діти різні, але мій метод спрацював на обидвох. Поділюся.
    Пам"ятаючи досвід зі старшою, яку я почала привчати до горщика в 7 міс., молодшій це пристосування я купила в 5,5 міс., вона ще навіть сидіти не вміла, лише пробувала повзати. Горщик завжди стояв в зоні досяжності, вона його волочила коли хотіла, але час від часу я робила спроби посадити і по пі-пі-піськати. Одного разу дитина прокинулася з денного сну з сухим підгузком, я бігом на горщик і опа - мала напісяла, я хвалила і всім розповідала, яка вона молодець, примушувала щоб всі хвалили. Тоді їй було вже трошки більше 6 міс. і вона вже сиділа. З того часу я саджала на горщик - впіймала добре, нє то нє. Чим далі, тим успішніше йшов той процес. До року дитина прекрасно розуміла, що я від неї хочу. В 1р.3м. на день з підгузків вискочили зовсім. Проколів було пару, один покак. В 1р.4м. дитина свідомо просилася на горщик. В 1р.6м. почали гуляти в трусиках. Прокол був один. В 1р.10 міс. на денний сон лягали без підгузка, без аварій. В 2р. памперси викинули зовсім, за три місяці впісювалась лише двічі.
    Тому моє тверде переконання - не треба чекати, поки дитина усвідомить, треба починати вчити ще до року, отак як вчимо їсти дорослу їжу, тоді дитина буде сприймати горщик як щось звичне.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MissO

    MissO Well-Known Member

    Нам майже 1,3 роки. Вже близько місяця ми ходимо вдень без підгузка, хіба надвір одягаємо. На ніч теж одягаємо, але перед сном ще зо три рази встанемо на горшок. Донечка завжди каже, коли хоче на горшечок. Спочатку вона казала про це і надворі, але посеред зими нема де її садити. Зараз така ситуація: стали довше гуляти і приходимо з двору вже з напісяним памперсом (без всяких повідомлень, тобто впісялась і не сказала). Сьогодні ввечері теж двічі впісялась, загралась. От тепер я думаю, чи не стало те, що я ігнорила її прохання надворі причиною того, що вона впісялась. Типу, як не може розрізнити, коли в підгузку, а коли ні. Чи то вона ще маленька? Бо наше привчання до горшечка пройшло дуже безболєзнєно з одним лише проколом за весь час.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас так і було у Вашому віці. Якщо десь-колись одягали памперс, то частішали потім казуси, як наслідок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я зараз не бачу виходу з цієї ситуації, бо гуляти 2-3 години підряд при такій погоді без памперса зараз зовсім не варіант.
     
  20. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Як на мене то вже тепло, і я висаджую на дворі. Завжди виходимо гуляти як попісяє вдома, але на дворі моя забуває казати що хоче пісяти, тому через 1-1.5год висаджую і все ок. А в хаті бувають проколи, незавжди скаже чи покаже що хоче на горщик, тому бувають проколи, хоча ми взагалі без підгузника з 1,2.

    Отправлено с моего LG-H734 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1