Привчаємо до горщика: досвід, питання, поради...

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Ольга, 4 Травень 2007.

  1. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Вона може непісяти десь по 1.5год, але як захоче то треба бігти до горщика). Буду пробувати передчасно сходити з нею в туалет, щоб калюжі не було. Якщо одіти одноразовий підгузок то такі плачі, що більше нічого невдається одіти на неї.
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій довше набагато. Але я просто вірю в нього, так сказати, хоч розумію, що прокол може бути, тому готова до цього) не одягаю і йдемо гуляти надовго і в машину часто надовго і зараз в холод, навіть якби захотів, нема куди посадити пісяти. А він ніби то і розуміє, і всю прогулянку навіть не проситься, тримає додому чи якогось приміщення)
     
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    А скільки років дитині
     
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    1,3
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Ну твій трошки старший, і вже довше без підгузника.
     
  6. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ані теж , але ще користуємося пемперсами. А як ви навчили ходити на горщик?
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    У вашому віці вже теж так було.
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    З 6міс висаджувала какати, але решту часу була в підгузниках. Літом пробувала висаджувати але щось не дуже в мене це виходило, близько року почала садити на горщик після сну. Одного дня просто в хаті зняла підгузник і часто пропонувала попісяти в горщик, зараз сама показує коли хоче пісяти. Вночі крутиться коли хоче пісяти або цицю, якщо не засинає після того як поїла, то тримаю над горщиком і пісяє. Вночі встає 1-3рази. Непланувала відівчивати на зиму, все вийшло спонтанно, перед тим якраз купили велику пачку підгузників.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ми какаєм в різний час і часто під час сну, складно висадити. Пробую як бачу передвісники, починають очі сльозитися, саджу на горщик, але як тільки сідає перестає , тікає , вдінем памперс і через деякий час покакає в нього. Пісяти не хоче , тікає. Літом багато ходили без памперса , але горщик всеодно не прижився. Але будем пробувати далі.
     
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій в рік і три теж не хотів на горшок. Взагалі не сідав ні разу. Просто пропонували час від часу. Через пару місяців спробували посадити на унітаз на накладку. І тепер його можна туди висадити і він розуміє, що я від нього хочу і пісяє (великі справи ще туди не робив, бо вони в нього рідко). Але сам не проситься. Тобто то шось на висаджування подібне, але я все одно тішусь)) на сон і прогулянку, похід в гості, вдягаємо ще памперс. Зараз йому 1, 7.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ну в моєї доці горщик щось типу іграшки. Посидіти на ньому побавитись запросто, а от використати за призначенням проблема. Але я особливо не переживаю, головне періодично ненав'язливо пропонувати. Чоловікові похресниця в 2.3 ще про горщик навіть не думає. Так що у цьому питанні все індивідуально. Головне терпіння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я про своє болюче, бо в нас так самл то рідко. Впринципі її не турбує, але мене трохи так. Ви щось з тим робите?
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ніц не роблю. в нас то періодами вже рік триває, раніше пробувала нагувати всякими спеціальними продуктами) зараз в принципі воно вже на закреп не завжди схоже, просто рідко. В мене ще думка, що це пов"язано з тим, що він мало їсть. Як був період, що їі більше, то вроді регулярно було. А на горшок з тим ділом не спішу, бо шось не знаю, як то організувати. Воно відбувається не зранку, а як собі хоче. А поки не проситься, то мені шось не хочеться посеред процесу переривати і кудись тягнути, щоб не спровокувати якихось проблем.
     
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Синочок сьогодні нас приємно здивував: сам зняв штанці, попісяв на горщик і вдягнув штани. Тричі. На четвертий, правда, в штани попісяв.
    Але я не про то.
    Як дітки починають ходити на горщик вночі? І як той процес виглядає? Якось по годинах садити? Не прокидаються/легко засинають? Коли починати?
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    в мене малюк вперто не пісяв поза рідним горщиком в рідному домі. Влітку був максимум 6 годин. Пішли в Стрийський на цілий день. Перед-після сну садила на травичку безрезультно (на той момент він вже знав про таку "опцію", раз ми на таке домовились до того).
    Я була в шоці.
     
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А ви пробували знімати підгузник на ніч? Коли я зняла, то виявилося, що мала вночі не пісяє. Спочатку пісяла зранку, зразу як проснулась і то 2-3 рази підряд, тому я давала деякий час памперс, а потім вона категорично не давала його вдягнути. Вже другий тиждень спить в трусиках і зранку тримає, поки не посаджу пісяти.

    П.с. вже місяць, від коли в нас з'явилася накладка на унітаз, майже без проколів мала проситься "пісь"
    П.с.2 ні багаторазові підгузники, ні постійне підловлювання і висаджування на горщик в нашому випадку не пришвидшили процес. Доця з місяця в одноразових памперсах тільки на ніч і на прогулянку, в теплу пору в одних трусиках.
    П.с.3 нарешті можна здавати килим в чистку))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Моя наразі категорично відмовляється, пробую висадити, крик, плач крізь сон... Пісяє вночі багато, я вже рахувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Моя вночі не пісяє, десь так з 1 року, буває, але дуже рідко, може двічі на місяць. То коли вночі хоче пісяти, то встає на ліжку, розставляє ноги і шкрябає себе там, а потім показує на місце, де завжди стоіть горщик. Саджу, попісяє і далі спати. Але і все одно даю памперс, але він завжди сухий.
    Зараз юзаємо один памперс вже 2 тижні. Бо коли гуляє на вулиці, то не пісяє. Коли приходимо, відразу саджу на горщик і завжди пісяє. Вже липучки погано липнуть, але все одно вдягатиму надвір, бо холодно. А раптом. Вдень давно без памперса, ще року не було.
    Мене більше цікавить чого доня прокидається по 8-12 разів за ніч і коли я вже посплю хоча б 1 ніч з вечора до ранку. Ще такого не було. Але то певно коли всі зуби вилізуть, або коли ГВ закінчиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Це не мої справи, але чомусь мені здається, що це не надто гігієнічно. Вибачте, за аналогію, але це таке, якби ми, дорослі, труси чи прокладку носили два тижні підряд... Все рівно там ж бактерії розмножуються і т.д. Старайтесь хоча б раз на пару днів замінювати на інший, навіть, якщо вам здається, що він чистий.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Дівчата!
    Хто може порадити щось при психологічному зарорі.
    Раніше проблем не було з каканням. А десь в 1 рік і 8 чи 9 міс. почалося: почав затримувати процес какання!
    І все в трусики: лише замастить трошки. По 4-5 разів на день.
    Все ховається під час того процесу.
    І какульки до кінуя не виходять.
    Але не тверді, тобто не болить ніби, але видно що затримує.
    Таке вже більше ніж півроку триває.
    Пісяти проситься, в штани не пісяє.
    А от з каканням маємо.
    Причини не знаю: можливо біль а можливо десь посварила ще раніше.
    Тепер не знаю, як виправити.
    На горщик какати не хоче, плаче і втікає.
    Трусики теж не хоче скидати. На туалет теж ні.
    З пісянням все супер.
    Хто як допомагав у такій проблемі?

    Надіслано від мого SM-J320H, використовуючи Tapatalk