Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    обіцяють багато англійської і відеоспостереження)
    в тому районі вже є садок з такими обіцянками.
    не знаю скільки зараз коштує, стартував від 5 тисяч. по словах знайомих- велика черга, попасти не можуть
    інший Монтессорі у Львові ніколи не має вільних місць)
    мені ітак видається що вартість скороченого дня була 5 тис, а повного 9 з гаком (з почутого), можливо вже пропозиція почала підлаштовуватись під попит:) або мені наплутали
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2017
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    тре почитати про цю систему.
    Ми от почали ходити в державний. То ясельна група то якийсь хаотичний потік))) Я не знаю як вихователі дають собі раду з тими непосидами. А от коли на майданчику часом перетинався зі старшими трошки, то вся суть їхньої забави полягала в тому, що старші дразнили і провокували малявок. То напевно має бути дуже кваліфікований наставник, щоб таких різновікових непосид згуртувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в тому районі важко з садками.. є вроді один державний, ще для діток з вадами слуху... також він такий з претензією на елітність, там недешева нерухомість
    я не знаю що на це все сказати.. нормальний приватний садок не може коштувати 1,5 тисячі умовно з теперішніми цінами, але і вартість 8+ має бути виправдана, омари на сніданок наприклад:) тобто напевно є потреба в садку для сімей з вищими фінансовими можливостями, але він має надати ы відповідні послуги порівняно з іншими садками...
    Пташеня ок, але обрали ближчий..
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

    Синочок колись ходив у такий садок, де була 1 група віком від 2,6-5,5 років. Ми прийшли туди в 3, то нам було супер - бо він тягнувся до старших, поряд з ними бавився і щось там повторював. Старших діток було десь 5 чоловік, то вони між собою бавились, а всі малявки біля них. На самі заняття, вони ділились по віку, а от вільний час всі до купки. зараз перейшли у інший садок, тому що в ньому з таких старших залишився тільки син, то йому вже стало не цікаво. Але якби були ще однолітки, нічого б не міняли. Загалом я дуже задоволена, бо він навчився бавитись з меншими і їх не ображати
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    там магазин колись був, приміщення не є аж таке велике, з величезними вікнами. Тут вже краще садок літсу, там особняк, приватне продві"я.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    і нема місць.. чи я помиляюся?! сама не питала, знаю зі слів тих хто зараз шукає
    зрештою там після відкриття було правило оплати на 3 місяці вперед, що теж не всіх підходить
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Нема, зараз мої сусіди водять туди дитину і дуже ним задоволені.
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, тут раніше радили "Зебру". Ми почали ходити у міні - садочок. Я дуже задоволена. Там одна різновікова група. Дітки від 3,5 до 6-ти років. Для мене і синочка це одні плюси. Завжди гарно граються, ніхто іграшок не відбирає)))). Дітки між собою спілкуються. Син теж не "пасе задніх". Розговорився. Загалом, я задоволена. Лиш там не сплять. То для мене єдина незручність. Боми ще любимо з 3 годинки поспати вдень. Тому воджу його типу як у міні - садочок. До 14:00.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    Дівчата, прочитала і жахнулась ну за шо можна взяти 8000, по-моєму то вже занадто, а ті всі модні системи тільки псують наших дітей, а як то дитина 2 річна буде з 5 річною в одній групі, мені то зовсім не підходилоб!я за садок плачц 2700 і то мені то трохи жме по кишені, шукала, щоб трохи і ціна нормальна і дитина була доглянута, то чесно кажучи повністю довольна, а якщо б мала 5 чи 8000 думаю найшла би няню)
     
  10. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Щодо різновікових груп. Ми так ходили в Барвисту палітру- були різновікові групи. Зараз ті групки змінилися в бік зменшення віку ( так набрали). Були по обидві сторони барикад. Мінусів не бачу. Групи не великі були. На заняття діток ділили на три групи відповідно до віку. А решта- всі дуже гарно бавилися. Менші тягнулися до старших. Старші опікувалися меншими. А між тими дітками, де різниця була найбільша ( наприклад 2 і 5 років)- то взагалі дуже добрі відносини були. Старші меншим носили іграшки, бігли до вихователів коли щось малим потрібно було ( туалет, попити). Тому я поганого нічого в таких садках не бачу. Мені все підходило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    то як в сім)ї.. братики і сестрички ж не з одного року. як на мене це чудово)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Напевно оренда приміщення, харчування, зарплата вихователям...
    Яким чином?
     
  13. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    Читала багато про цю систему і так і не зрозуміла, чому не можна навчати дитину по якійсь уураінській системі, я звичайно не педагог, але не сумніваюсь, що в звичайн их садках, навіть дкржавних є чудова система і не потрібно використовуватм закордонні експерименти, які створюваличсь для хворих діток.І я розумію, що мій дворічний малий точно не івсидить на занятті з 5 річним і це не буде повноцінне заняття,це моє особисте враження)
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мій теж любить більше зі старшими бавитись або з молодшими
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    ну а чому одна сукня коштує 2 тисячі, а інша 10 тисяч.. деколи є дійсно різниця, а деколи її і не має, а ціни дуже різні
    і покупці різні
    мене інше питання хвилює
    я не сумніваюся що є люди які готові заплатити за садок 10 тисяч і навіть більше, але власне якщо це ще один звичайний садок, то щоб це не підняло ціну інших садків
    в нашому суспільстві люди готові більше витрачати не продумавши, порівно з розвиненими цивілізованими країнами, тому якщо і зявляються дорогі садки, то нехай вони будуть дійсно елітними і мають свого "покупця"
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Millisochka, та не повинні 2-річні дітки з 5-річними на заняттях бути. Для того в нас садочку всіх діток ділили на три групки ( до 3-х; 3-4; 5-6). Але решта часу вони бавилися разом. І ніхто нікого ні з ким бавитися не заставляв. Діти самі вибирали з ким проводити час. Старша зазвичай з однолітками- дівчатами бавилася або за вихователями ходила. Менша вибирала або хлопців трохи старших для забавок активних. Або самих дрібних дівчаток і няньчилася з ними. Так доглядала, як колись за нею. Бо я привела в той садок меншу в 1.10. Тоді всі інші дітки були 3 і більше. З нею всі діти носилися там як з писаною торбою. І нікому вона не заважала. Спочатку просто бавилася. За невеликий проміжок часу з'явилися інші такі малявки і для них теж почали заняття робити окремо.
     
  16. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    Це точно, якщо хтось кладе таку ціну, то й інші садки беруть поганий приклад(
    А щодо різного віку, якщо заняття окремо, тоді дійсно нічого страшного, навіть цікавіше)
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2017
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в садку Монтессорі заняття проходять не за класичним сценарієм, там є своя специфіка і правила
     
  18. Pearl

    Pearl Member

    Підкажіть, хто знає/чув щось про мінісадок "Ріо" на вул.Личаківській? Бо я знайшла лише 1 відгук((( Може ще якісь є приватні садки/міні-садки в цьому районі?
    Наперед дякую.
     
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Можу дати контакти міні садочку в Солонці

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну от про що я писала, і попала в яблучко - нам будуть піднімати оплату за садок, в іншому обговоренні згадувався оцей за 8 тис., тому я собі це повязую
    і в знайомих в садку - теж піднімають оплату, не знаю причин.. але отакі заявочки з завищеними цінами нікому насправді непотрібні
    бо до слова - декілька знайомих ходили на екскурсію в Kidscan, і не сподобалось
    крім того в них зараз акція - скількись місць по 6500
    очевидно з пропозицією вони загнули
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1