Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    І мене цікавлять)
     
  2. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Дівчатка, хто ходив, ходить, щось чув, поділіться відгуками, будь ласка, про садок Барвиста палітра. На Сихові вул. Антоненка-Давидовича. Дуже-дуже вдячна. Або можливо можете порадити інші варіанти на Сихові для найменших.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @VesnaKrasna, відходили двоє діток. Разом з цим садком були майже 5 років. Від самого відкриття. Вихователі та няні дуууже хороші. За дітками добре дивляться. Ну і плюс різні заняття. Дуже гарна територія для гуляння ( вони знаходяться в приміщенні художньої школи, колишнього садочка; там обгороджено, далеко від дороги). Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. hmarynkamk

    hmarynkamk New Member

    Дівчатка, порадьте будь-ласка приватний садочок для дитини 1р.10м. На пів дня. Живемо в Сокільниках р-н Кінг Кросу. Поблизу нічого. Але довозити в інший кінець міста не має можливості.

    Надіслано від мого E6653, використовуючи Tapatalk
     
  5. dgray

    dgray New Member

    Доброго дня. Ніяк не можу знайти приватний садок повного дня для доньки, вік 1.5 :sad: Можете щось порадити? Бажано район Наукової або центр. Ціна ролі не грає.
     
  6. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Кого цікавить ще приватний садочок в Солонкі, пишіть в приват
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ні, нам задалеко
    я не знаю чи він вже діє чи лише проходить набір
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на сихові садок приватний Пташеня відкривається. 4.5 тис за місяць.. чи дитина ходить повний день чи скорочений. сума 4.5 тис
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    згідна, але власне питалися за садок, коли ціна не має значення
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    після обіду дитина спить і ще один прийом їжі в них (але я можу помилятися.. ми ходили недовго скорочений день)
    ціна була різна, за повний і неповний, але несуттєво
     
  14. Fantazy

    Fantazy Member

    Які є хороші приватні садки в районі Кульпарківської? Дивосвід не розглядаю, чомусь багато відгуків двозначних.
    А хтось може сказати свіжі відгуки про садок на Симоненка №163 (державний)?
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Трохи здивувалась віковій групі 3-6 років. Не уявляю як можна "спільнозабавити" і "спільнорозвити" в одній групі дитину 3 років і, скажімо, 5,5 років. Та то ж небо і земля. Хоч може я просто не розуміюсь на педагогіці))) А як формуються за віком групи в інших приватних? Поділіться інформацією.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а часто в приватні садки ходять діти 5+..?! я щось дуже мало де бачила.. мені видається що переводять в державні + кудись водять на підготовку до школи+гуртки, але можу помилятися
    в одному з садків що ми пробувались було 2 чи 3 дітей 5-6 років, отака "група")
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я подумала, що описка)))
    В них там омари на сніданок і трюфелі на обід?:girl_crazy:Mоже в вихователів зп по 15 000 офіційно, бо інакше не розумію де адекватність власників.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не знаю. мені так сказали по телефону
    я можу помилятись. але здається це вальдорфськийй садок.. чи якось так... молодші вчаться від старших, а старші дбають про молодших.. читала що дуже класна система виховання
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Dominika в садках Монтесорі власне так є, старші з меншими.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Та власне і мене така вартість здивувала. Приватні садочки в основному коштують до 4-5 тисяч.
    А тут зовсім невідомий заклад за 8 тисяч.

    Багіра, а як Вам те Пташеня?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk