Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. virnik

    virnik Member

    А ви в яку групу ходите? Молодша донька ходить в група JUICY ORANGE ми дуже задоволені вихователями і закладом загалом. Ніколи не чула в кривого слова на дітей від них. Єдине для нас зараз є проблема, що в школу син до них не факт що попаде бо на перший клас конкурсний відбір і бажаючих багато :girl_sad:
     
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Я написала вам в приват

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Kolesya

    Kolesya New Member

    А напишіть, будь ласка, ще мені про цей садочок
     
  4. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Isa власниця Казки, працювала колись вихователем у Хепі, враження жахливі, діти її боялись і нелюбили, часто обманювала, вистут на Миколая який вона організувала то був жах, жодна дитина не знала віршика свого і пісеньки, ми хворіли 2 тижні перед святом і вчили вдома то мій знав, а біля решти вона стояла біля дітей і за них розказувала, коли була її зміна то дітки нічого не робили, всі поробки вона виконувала сама, коли чоловік спитав чому діти відкритку не робили то сказала, що то довго буде а вона швидше зробить... Повар у неї хороша, добра, готує смачно.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    А чи є тут хтось хто водить дитину в Бембі? Мене цікавлять відгуки.
     
  7. zolotajka

    zolotajka New Member

    Нещодавно розпочала пошук садочку для своєї малечі. Відразу скажу, що ми маєм прекрасну няню, але хотілося б щоб мала в свої 4 роки максимально різносторонньо розвивалася і була більш соціально адаптована. почали ми свої пошуки з садочку на золотій. Цікаво, що при такому дефіциті хороших садочків,я не знайшла про них жодних відгуків(можливо,погано шукала). Адже зателефонувавши за номером, вказаним на їхньому сайті, перше, що я почула, що це новий сучасний садочок ПРЕМІУМ КЛАСУ. Я подумала, що за 4 (або 4,5 не пам'ятаю)тис в міс, це саме те, що мені потрібно і просто чудо, що там лишились вільні місця))) люди добрі, можете сміливо стирати цей заклад з ваших радарів і рухатись далі!! Зекономте свій час і не травмуйте своє уявлення про дит садки )) цей "преміум" більше схожий на підсобку магазину сілгосптоварів у селі дубки радянських часів) ані умов,ані догляду, ані подвір'я та й, впевнена, навчання ваша дитина тут не отримає ( за словами виховательки "з 25річним стажем", рівень дитини в 4років має оцінюватись тим, що вона вміє рахувати до 5....). Своєї думки нікому не навьязую, можливо, я просто сповнена емоціями вагітна мама, яка не бачила інших садочків... що ж .. все пізнається в порівнянні
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Basyanya я теж так думаю, але ті самі діти виступали потім із іншою вихователькою і чудово розказували віршики бо щобня мали репетиції по 2 рази, тому тут діло і в виховательці яка батькам уваги на то не звернула і віршики додому вчити не дала
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @zolotajka ми зараз відвідуєм цей садок, не можу сказати що все так погано)) нормальні умови ну не готель 5 зірок, але і не підсобка, з дітками добре займаються, багато простору всередині, є спортивний куток) з гулянням не дуже зручно, але водять їх на стадіон то в принципі там класно їм, бігають, малюють на асфальті, граються мячами.

    Хочу сказати, що у нас взагалі з садками туго приватними, вони якісь кострубаті я б сказала, як одне нормальне то друге не дуже.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. zolotajka

    zolotajka New Member

    @Wildcat та я ж і не вимагаю 5* готель, але, люди добрі, ремонт в тому "преміум класі" можна було б зробити?!?))) ладно....оскільки це був перший садочок, в якому ми були на оглядинах, то ще вчора в мене дійсно були сумніви- а що, якщо в нас всюди так! Так ось- не так) побували сьогодні в маленькому королівстві і ще в міні садочку сороканіжка. Небо і земля! Сороканіжка, звичайно, не дотягує за розмірами до садочку повного дня, але все чисто, гарно, ново. На осінь планують набір в групу повного дня. Дітки під пильним наглядом і увагою. Маленьке королівство на сьогоднішній день- лідер з тих трьох у боротьбі за мої руку і серце))) це,звичайно, лише на мій перший погляд, вершина айсбергу, так би мовити. Зовні принаймі виглядає як цукерочка) а от яка буде начинка... дізнаємось в процесі, на словах в них усіх-міні академії) і доречі, ніколи не писала відгуків, але та золота мене вчора просто вразила, я б ні за що не хотіла, щоб моя мала проводила свої дні в тих стінах. якщо буде у вас така нагода, від чистого серця раджу, просто заради цікавості гляньте на то королівство вживу і відразу все зрозумієте. Зовнішній вигляд, можливо, і не головне, але з чогось потрібно починати робити свій вибір) ...пішла шукати про них відгуки...не хотілося б розчаруватися
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    Повністю погоджуюсь.так само весною шукала садочок в нашому районі і начиталась про садок vj, на Золотій купилась на рекламу.поіхала, подивилась і була в шоці, що приватний садок за 4 тис. Немає свого подвір'я.Уявіть собі, що ваша дитинка йде з вихователькою через дорогу на якійсь стадіон, де невідомо хто лазить по ночах, може і собак вигулюють, та то просто жах, такого не може бути я б ніколи не водила би туди свою дитину.Не спорю, всередині місця достатньо, але це ж не головне і розвивалка залежить не від садка, від виховательки, тому ми шукали садок, щоб вихователька займалась і дійсно розвивала дітей.ми таки знайшли собі нормальний садок і покищо довольна ним.а теж могла купитись на рекламу про супер пупер новітні розвивалки
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Millisochka а куди водите? я не на рекламу купилась, чисто на розміщення і вихователів і те що є чим зайнятись всередині садка.
     
  13. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    та із садками трохи
    туго , нема з чого вибрати, тому вибираю, краще з гіршого. ми пішли в тому ж районі вулиця мориннецька,кін.7 трамваю, ну там мале подвір'я,хотілось би більшого, але своє, .Я просто дуже перепуджена, якби знала, що діти йдуть гуляти і переходять вулицю здуріла б:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2017
  14. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    я теж чула непогані відгуки про той садок, мал. королівство, точніше про заняття, але для мене трохи мінус, що треба заплатити за перший місяць і останній, якщо я правильно зрозуміла.то трохи невигідно, якщо передумаєш ходити, або дитині не піде.
     
  15. vidi

    vidi New Member

    Ми відвідували мале королівство на моршинській. Не все так гладко як здається. Кухня супер, і вихователі хороші. Але з моєю малою вони ради не дали( вона досить активна,капризна і емоційна).І через місяць відвідин,з яких половину часу ми хворіли,нас попросили залишити садок( І це при тому,що навіть їхній психолог говорила ,ні в якому разі не забирати,потрібен час на адаптацію. Тому,якщо у вас спокійна,чемна дитина- спокійно рекомендую сад.

    Надіслано від мого LG-H818, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Millisochka

    Millisochka Мудра мамуся

    може вам треба було трохи зачекати. слухайте в нас з адаптацією те саме було ,і я вже думала забирати, але мене і вихователька і психолог вмовили лишитися, що місяць це замало для адаптаціі, зараз вже йде нормально:girl_claping:, але то пройшло вже більше трьох місяців.
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2017
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Хтось знає про дитячий садочок на Сахарова? Знайома не хоче здавати явки-паролі:girl_crazy:,але похвалилася,що платить 1000гривень.Ходять до обіду.
     
  18. vidi

    vidi New Member

    Я не хотіла забирати,навпаки, дуже просила дати нам ще часу. Але керівництво вирішило по своєму.

    Надіслано від мого LG-H818, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    самій цікаво, бо шукаємо садок. Ввела в гугл, вибило міні садок світлячки). ранкова група 1190грн, повний день 2290грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. vidi

    vidi New Member

    +харчування

    Надіслано від мого LG-H818, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1