Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  2. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я взимку ходила на розвідку в приватний садок в районі Липинського. Так от там в міс. платиш 1500 грн., що туди входить: 1) перебування дитини з 8 до 20 год. (що важливу, для батьків, котрі працюють в другому кінці міста і дорога займає багато часу); 2)харчування до 5 разів +індивідуальне меню для дитини при потребі (такі питання там обговорюються наперед); 3)додат.заняття включають анг.мова, дит.аеробіка, естетичне виховання, матиматика, читання; 4) кількість дітей в групі до 15 чол.
    Можливий там також такий варіант, коли дитина перебуває в садочку лише півдня або не відвідує його постійно (тобто не щодня) тоді місячна плата вдівіччі менша. Є 2 няньки і вихователька. Садочок знаходиться так якби це хотіла Зорянівонька далеко від головної дороги (в провулках між жилими будинками) є своє подвір"я (але слабенько було обладнане на момент мого візиту).
    Особисто для мене такий варіант підходить і я платила б таку суму. Чим відрізняється приватний садок від державного? Тим, що ти маєш з кого спросити за догляд за твоєю дитиною за такі гроші. Є різниця, де в групі 25 дітей і одна няня і група, в котрій 10-15 дітей на 2 няні. Діти чисті, накормлені і швидко одягнені (маю на увазі, коли взимку виводять на прогулянку). Я "за" приватний садок обома руками.
     
  3. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Sokolova, ви описали казку :), хоч з трохи кусючою ціною (і від нас далеченько). одного ми б так потягнули, але двох було б проблематитчно (фінансово). тому розраховуєм до 1000.
     
  4. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    я - за такий садок :) з відповідним рівнем - готова платити і 2 і 2.5:girl_cool: мені головне - щоб не далеко від дому (центр) і кількість дітей 10 в групі.
     
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А мене цікавить, як проходять заняття, якщо в такому садочку дітки різного віку? Адже я правильно розумію, там одна спільна група?

    Впринципі я за такий садочок. Ніхто не знає, чи на Сихові є щось подібне? Бо так серце болить віддавати дитину в групу з 35 дітей...
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    я знаю лише один( якраз в мому будинку)район іскри....двокімнатна кварира під прив. садочок. Ціна 1500( була рік тому десь).
    Але для мене то не садок- так ремонт, харчування, заняття, ігри все ок, але ж немає подвір"я, діти гуляють біля школи на майданчику та влітку їх деколи вивозять бусиком кудись в парки....В групі приблизно 6-7 діток, різного віку( що також вважаю недобрим).

    А на рахунок скільки б я платила.....написала 500-700 грн. АЛЕ дала б і 2000 за садок з такими умовами:
    -достатня площа( тобто не в двокімню кваритрі)
    - власний майданчик
    - заннятя на вибір( щоб я сама вибирала що потрібно моїй дитині)
    -група 15 чоловік( коли 5-6 теж не хочу)
    - ну і важливо щоб вихователі мали відповідну освіту і підхід до дітей

    А, ну і щоб садок знаходився на сихові, або ж недалеко...
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2010
  7. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Зор"яна ж написала, що не збирається на цьому заробляти.

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

    А в державному ви також маєте з кого "спросити". Хіба ні?
     
  8. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    рентабельний - це дохід перевищує витрати. Вона ж не про благодійництво говорить?! Ну і думаю (нікому не в обіду, бо заробляти - не гріх!) що таки цим вона б хотіла заробляти собі на життя
     
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    точно як в мріях! тільки далеко... :sad:

    "У панни Ганни" виходить біля двох тисяч в місяць, але чогось надзвичайного я там не побачила... і ще відгуки дуже різні - від абсолютного задоволення до абсолютного незадоволення...

    а взагалі, мабуть, віддала б дитину у "зовсім приватний" садок, якби була впевнена у людях, які там працюють!
     
  10. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    і на приміщення. ця витрата найбільш грошоємка :)
     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я думаю, що такий приватний садок не може вийти доступним. Одна з причин - маленька група. Тому це елітний варіант. От якби участь держави + офіційна оплата батьків в районі 500гр. А то боляче дивитись на занедбане і покинуте приміщення дит. садка в районі Чупринки. Хоча я в цьому не компетента, але вже по відгуках знайомих відчувається дефіцит дошкільних закладів. Черги, взятки... А Львів по народжуваності в лідерах.
     
  12. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  13. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дуже актуальне питання....Хочу такий садочок десь біля Південного:)))(хоча в нас і Дивосвіт, і п. Ганна...але маю там багато відгуків і теж не всі зі знаком плюс)
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Створите, обов"язково гукніть :girl_wink:
    Я обрала варіант "більше 1000". В принципі я взагалі за приватну сферу. І передусім тому, що мене не задовільняє те, як в нас все функціонує в державній сфері. Мене не влаштовує по кишенях розпихати гроші і не знати, куди вони йдуть. Я хочу заплатити і, як хтось тут уже з форумлян писав, знати, з кого можна "спитати".
    А щодо того, що різні діти за віком, то це певною мірою взагалі спірне питання - в мене, наприклад, багато однокурсників живуть в Києві і багато чиї діти ходять в державні садки, де є дві групи: до 3 років і від 3 до 6 років.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    а на роботу візьмете))) з малим;) бо будь-який садок мені по кишені тоді, коли я піду хоч кудись на роботу
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    я б готова була віддати близько тисячі.
    але реально готова і більше, якщо дитина отримує все, що їй потрібно не тільки в плані догляду (вимог багато в мене), але і в плані розвитку.
    бо я реально не встигаю дитину "довозити" на всі цікаві їй заняття (англійська, танці).
    але на належному рівні розвиваючі заняття організувати в одному закладі на маленьку кількість дітей - важко.

    коли ми були маленькі і шукали "нормальний" садок - на жаль, такого не знайшла. ті приватні заклади, які я обійшла - категорично не влаштовували, зокрема щодо того, що вони декларували і що реально мали.

    якщо знову зіткнуся з такою проблемою - то якісні і професійні варіанти приватного садка - в пріоритеті.
    але - коли йдеться про досить маленьку дитину (1.5 десь року) - сподіваюся, що багатьох мінусів "адаптації" (хвороби і т.п.) вдалося б уникнути. хоч може це й не так.
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    на життя нам поки вистрає :)) от нормального садочку для власної дитини не вистарчає.
     
  19. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  20. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    хіба що то були мами з відповідною освітою чи фахом! бо в протилежному випадку я не розумію суті садочку. Тоді вже краще вдома з мамою. В садочку повинні працювати професіонали!

    ---------- Додано в 08:44 ---------- Попередній допис був написаний в 08:42 ----------

    тобто ви пишете, що в приватних садочках діти менше хворіють? я дуже в цьому сумнівають. хворіють всі однаково.