Приватний педіатр

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем oljsya, 13 Листопад 2008.

  1. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Майже така сама ситуація! Звернулися до неї як до алерголога. Купа аналізів, які здати тільки в них (хоча потім по результатах на бланку була написана лабораторія, яка їх робить, одного аналізу нам так і не віддали, сказали, що був, але загубився, але вона його результати запам"ятала і так), і реально, відчуття заробляння грошей. Наш прийом до кінця не закінчивя, ну, тобто я так вважала, тому що не всі скарги встигла озвучити, а нас реально випроводжували, казавши, що вже наступні приїхали на прийом і щоб ми не забули розрахуватися. Про це наголосила лікар декілька разів. Правда, це давно було, в 2011-може щось змінилося?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Milka

    Milka Moderator

    немає більше цього педіатра, у свій час вона нам дуже допомогла. Інші лікарі годували антибіотиками, а вона завжди встановлювала точний діагноз і лікувала дуже делікатно. Можливо попередньо я не до тих лікарів ходила, але попавши до неї довірилась на всі 100%. Нехай з Богом спочиває.
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Я в щоці від такої сумної новини..... шкода дуже...
     
  4. vsb

    vsb Nika

    Порадьте хорошого педіатра в р-ні Топольної, з викликом додому.
     
  5. Angie

    Angie Member

    Мамочки, а скажіть щось про Возницю?... вартує до нього йти?
     
  6. Lesays

    Lesays New Member

    Хорошая база по педиатрам Львова вот на этом сайте есть - Sections
    Там можно и подробную информацию о враче посмотреть, и отзывы почитать
     
  7. mysia petelka

    mysia petelka New Member

    Ми теж переїхали неподалік Солонки. Порадьте вже із власного досвіду до кого можна звернутися.


    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Paradise

    Paradise New Member

    Хто чув про педіатра Плахтій О.Р., яка прицмає на Виговського, цікаво почути відгуки???

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  9. Monada

    Monada Active Member

    Вона приймає не на Виговсткого , а в поліклініці на Симоненка.Зверталася декількп раз.Прийомом і лікуванням задоволена.Вона і додому може приїхати ,тільки треба оплатити їй таксі в дві сторони.Навіть лаборанта може привести при потребі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Paradise

    Paradise New Member

    Так, на Симоненка, я помилилася.Була з дитиною в неї, враження не однозначні, особливо відношення до пацієнтів...приймає "всіх на раз" плюс телефон дзвонить кожні три хвилини.Розмовляти та задавати питання неможливо було, чекати під дверима можна довго, ще гірше ніж в дільничої.А коштує, певне, саме дорожче у Львові.Не можу зрозуміти за що такі ціни:-\

    Надіслано від мого HUAWEI P6-U06, використовуючи Tapatalk
     
  11. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Діачата, а хтось зараз був у Січкоріза?
    Відгуки дуже різняться а друзі його рекомендують.
    Треба хорошого педіатра
     
  12. Roza Marena

    Roza Marena New Member

    Я з малим звертаюся до Січкоріза вже 5 років - в загальному задоволена, мені підходить його формат роботи. Але мама, яка з ним співпрацює, має бути обізнана і думаюча, сліпо довіряти не варто. Якщо цікавить щось конкретне - пишіть в пп, постараюся відповісти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. magic

    magic Well-Known Member

    Не підскажите, як записатися до неї на прийом?
     
  14. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Пишу Вам в ПП
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. SofiaR

    SofiaR New Member

    Доброго дня дівчата дуже потрібен хороший і правильно ви написали сучасний педіатр без навязування своєї думки, адекватний на рахунок вакцинації і який анбіотики застосовує в крайніх випадках.буду дуже вдячна за тел

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  16. SofiaR

    SofiaR New Member

    Що за педіатр спрпвді хороший?поділитесь контактами

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  17. mamarika

    mamarika New Member

    напишіть її номер телефону буду дуже вдячна.
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2018 ---
    Дівчата , підкажіть будь-ласка контакти якогось толкового приватного педіатра, кваліфікованого спеціаліста,з викликом додому.Буду дуже вдячна!
     
  18. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, напишіть, будь ласка, номер хорошого педіатра, щоб зміг приїхати додому!!!
    Нам 3 місяці, щоб знала, що з нами робити, а не казала "Я ще таких маленьких не мала" :girl_sad: