Прикраси ручної роботи (пластика, скло, тканина...)

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Urtica, 15 Липень 2009.

  1. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Якось мені бісер не дається в руки, то я пробую з трохи більшими намистинами. :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 43
  2. taramay

    taramay Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Theresa дуже красиво! А де ви берете намистинки?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    taramay , в "Краєзнавці" купую, в "Фурнітурі", сині оксамитові взагалі знайшла в магазині канцтоварів на Городоцькій :)
     
    Останнє редагування модератором: 25 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Я, навпаки, більше бісер люблю, а бусини не дуже. Будем обмінюватись досвідом:girl_smile: Зараз роблю собі гердан, голубий + оранжевий, поки не знаю що з того вийде. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Jarysa, оооо... гердааан.... *конає від комплексу неповноцінності* ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Onka

    Onka Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Дуже гарні прикраси. Моя доня захоплюється бісером і гарнюніми виробами з нього. Як ввечері доберусь до компютера завішу фотки похвалитися
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. sasha0404

    sasha0404 Member

    Чи любите Ви біжутерію так, як я?

    Я обожнюю щось робити своїмим руками. Раніше це були картини, вишиті нитками муліне. тепер це квіти з бісеру та біжутерія.
    от похвалюсь деякими своїми роботами:
    це браслет з венеціанського скла
    [​IMG]
    сережки-жабенята
    [​IMG]
    буси з скляних бусин та каменю
    [​IMG]
    сережки
    [​IMG]

    :girl_in_love::girl_crazy:
    всі інші мої витвори мистецтва можете подивитись на сайті:
    СПАМ
     
    Останнє редагування модератором: 31 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 23
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Ех, де б то у нас у Львові знайти лемпворк... (((
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    як то виглядає?
     
  10. sasha0404

    sasha0404 Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    дівчата, не обов'язково у Львові шукати магазини з бусинами Лампворк (це бусини ручної роботи із скла). є інтернет-магазин у Сімферополі. Наприклад магазин Валексія. Там багато чого є і низькі ціни:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Захопилася виготовленням біжутерії, особливо робити самі намистини самостійно... і що, на форумі усі вишивають? Я саменька?????
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Я до недавна займалася виготовленням бусин з термопластику (зовсім на рівні новачка, правда). І вишиваю теж, до речі. :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    І я з термопластику роблю!!! Мені дуже подобається, набагато більше, ніж просто збирати щось, кожна прикраса індивідуальна, наче особистість получається :) А можна фото декількох бусин? Дуже цікаво подивитися :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Та я не знимкувала нічого, бо то таке все ще було кривеньке, як літери в першокласника. :) Малий трошки підросте - знов займуся, бо зара щось ні хвилинки часу.
    А Ви знаєте про ось це товариство?
    http://community.livejournal.com/polymerclayfimo/

    І отут є ду-у-уже багато корисних посилань:
    http://community.livejournal.com/polymerclayfimo/profile
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Так, дуже гарне товариство :) Я вже багато ідей звідтам позичила
    Шкода, що у нас з гарною пластикою скрутно, треба замовляти в інтернет-магазинах :sad: Я маю пару робіт, під"єднаю фотоапарат і покажу (бо в те товариство показувати, щось рука не підніметься) ;)
    І у нас так-само... сідаю ліпити-творити, коли малого вкладу... зате мій чоловік теж цим зацікавився, шкурить мої роботи, каже, що це відволікає і заспокоює. Вчора довів до ладу кішку-кулон... правда її ще малювати і лакувати, але вигляд вже пристойний :)

    Ось :) Наразі це мій найбільший шедевр... у всякому разі, я дійсно пишаюся цією прикрасою... нажаль не можу підібрати до неї ланцюжок, думаю зробити дві чорно-золоті бусини і на чорний (чи золотистий) ланцюжок почіпити... ніяк не визначусь
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    До речі, а де у Львові можна купити відповідну шкурку? Бо ті, що я маю - лишають подряпини. Треба 800 хоча б, а той 1000 або 1200. Ніде такого знайти не можу.
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Я займаюсь термопластикою трохи :). Стосовно шкурок, то я шкурю якоюсь звичайною з будматеріалів, такою найменшої що є жорсткості, ніби не дряпає дуже. Раніше шкурила пилкою для ігтів, потім губкою для посуду, одним словом всім що під руку попаде :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    Уяви не маю, де їх купують :) Просто дала завдання чоловікам з родини ПРИТАРАБАНИТИ МЕНІ РІЗНИХ ШКУРОК :)
    А з якою пластикою? В мене на навчання йде МАСС, але вона така липка, що просто жах :sad: А Фімо чи Церніт треба замовляти в інтернет-магазинах... про лак взагалі мовчу :sad:
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    І я так хочу!!! Я роблю собі прикраси так як нічого вартого уваги купити за нормальні гроші неможна...
    просто купую собі готові буси розпотрошую і роблю те що хочу, але виходить дорого... :girl_sad:
    часом мені треба 3-4 бусини а я заради цього купую цілий браслет... От.. в інтернет магазинах тоже для мене дорого - треба брати фурнітуру мінімум по 50-100 шт, тобто це для тих хто робить на продаж, те саме з камінням - дорого - дешевше купити готове і розпороти... не уявляю нащо мені 50 підвісок на сережки...:girl_crazy:
    підкажіть будьласонька хороший інтернет магазин!!!!!!!!! Або у Львові! Краєзнавець - я знаю, але з моїм пузом вагітним в ту штовханину боюсь іти :girl_sad:
    зараз сфотографую то що наулюбленіше і покажу :girl_in_dreams:

    штучні перли + кулон з ракушки куплений на морі

    червоні дерев"яні буси +камінь + бісер

    кульчики з бісеру (решту цього набору конфіскована мамою...)

    а це зелене чудо вже 4 раз перероблене і зараз я його ношу в такому вигляді, десь ще є кульчики але ніхто не знає де :girl_haha::girl_haha
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 5
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Біжутерія ручної роботи

    :girl_in_love: поможете з магазинами???