...Прийде додому жiнку б'є...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Koza-Dereza, 17 Жовтень 2007.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    У нас є сусiди напроти (балконами) литовцi. Йому 52 роки, їй 38, вiн будiвельник, вона прибиральниця, вона струнка i вродлива блондинка, йому 52... Вони обоє випивають, вiн її лупить. (Як сидорову козу ;) ) КОли вони обоє п'ють то все так як має бути, а коли вона одна вип'є то вiн її так лупасись що жах. Вона раз до нас втiкла з велучезною гульою на щоцi та ссадинами, царапинами. А одного разу мама казала що бачила у неї синцi на шиї вiд душення. Я їй запропонувала зiбрати знайомих (нас включно) взяти патики i вiдлупити його до к... мами. А вона каже "Це я погана... не треба його дурачка лупити" Тут менi все стало зрозумiло. Їй це пiдходить, вiн її лупить а вона його любить. За що, не знаю. Я б на нього мiлiцiю вже 100 раз викликала щоб його негодну жопу депортували звiдси, але знаю що вона не то що не задоволена буде так скаже що я їй життя поламала. От я i не лiзу. Але з тим козлом пiсля вчорашнього вечора вiтатись не збираюсь. Чому я маю вдавати що я з ним дружу якщо я його зневажаю i взагалi за людину не сприймаю? Чому вiн такий звiр? Чи де ОК бити жiнку якщо вона випила? А якщо вiн випив то це нормально? Не доходить до мене ця биятика. Я свому ще давно сказала, не дай боже рушиш мене то буде твiй перший i останнiй раз! Вiн правда не з таких що б'ється, але я всеодно попередила на всяк випадок. Я не маю питання до форумчан, але якщо хтось має думки з цього приводу прошу висловитись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Своєрідний мазохізм?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Дуже ймовiрно.
    Тут взагалi ТАКОГО начуєшся. От минулого року був випадок. Мужик бив бив жiнку, вона вiд нього втекла i взяла ордер на ееееее.... ну щоб не мiг до неї пiдходити. Так вiн всеодно пiдчекав її i забив молотком.
     
  4. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    в мене знайома у Львові за такого придурка заміж вийшла...
    каже, як він мене бє, то я напевно заслужила...
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Я таких чоловіків просто зневажаю. Немає в них ні власної чоловічої гідності, ні нормальної людяності, ні елементарної поваги до жінки (як слабшої тендітнішої істоти). Нема серця...
    Дивуюся просто, коли таких "паразитуючих" типів ще хтось любити/кохати може!
    Повністю погоджуюся з Вашою думкою, пані Коза-Дереза.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Кожна людина має таке життя яке їй подобається. Вона може говорити все що завгодно, жалітися, страждати, навіть, знаю випадки - тяжко хворіти, але в більшості люди живуть так як їм подобається.Знаю одну пані, яка за життя чоловіка було страшенно хвора і неспроможна ні до чого, бо мала дійсно файного чоловіка і користалась ним по повній програмі. Чоловік помер. І що ви думаєте? Пані видужала, почала працювати і живе не гірше ніж раніше.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Є iсторiя одна i повчальна. Одна жiночка теж мала чоловiка що бився. Одного разу вiн п'янючий прилiз додому i заснув. Вона з сусiдкою його прив'язали до лiжка i вiдлупили ремнями. I потiм сказала "Ще раз наб'єш, то я тебе увiснi зарубаю!" ПОДIЯЛО! Вiн ще правда пив, але вже не бився.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Я ще собі так думаю - підніме руку на дружину, то згодом і на маму замахнеться, і на дочку може. Це ж нічого святого в душі в людини нема, просто-напросто.
     
  9. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Є такі чоловіки, що з різними жінками поводять себе досить по різному. Та, що дозволяє бити - бита, а та що сама може вдарити - любима.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    в мене до таких чоловіків відраза...переважно, це дуже слабкі люди, які просто хочуть забутись в алкоголі і уникнути вирішення проблем
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Треба вiдправити сусiдку на курс карате! Щоб по я... надавала.

    Додано через 1 хвилину
    От власне i я так думаю. Чому б не пiти полупитись з таким же мужиком? А, нi, там же є ризик заробити по мордi i лишитись без зубiв - вихiд, лупити слабу жiнку, яка ще до того ж i любить i не спохватиться за патика чи пательню. Подарувати їй чугунну пательню чи що?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. консультант

    консультант Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    В цих людей, в обидвох порушена психіка. Він б"є її, скидаючи таким чином агресію, яку накопичив на роботі від начальства, а вона терпить, тому що думає, що без нього не дасть собі ради в житті... .

    Додано через 3 хвилини
    Я думаю, що в найближчий час в них можливий варіант смертельної небезпеки... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    розумієте, якшо їй підходить жити з такою людиною...
    то її власний вибір...

    для мене особисто, коли чоловік піднімає руку на жінку- кохання закінчується
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    цок в лобок та в мiшок!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Моя троюрідна сестра вийшла заміж за такого ж придурка. Думала, вийде за простого і негарного, буде її цінувати... Аякже! Після родів поправилась - став її обзивати коровою... З двома маленькими дітьми і господаркою вішалась, а воно знаходило якусь пилинку десь під ліжком і влаштовувало скандал... Діти підросли - став і їх тероризувати.
    Так от, одного разу в неї в гостях була молодша сестра і якраз застала сцену, коли п'яний в дупель швагро "виховував" жінку. Сестра колись ходила на карате, тож довго не думаючи, повалила придурка на підлогу. Наступні пів години, поки вона його тримала, старша відвела душу на повну котушку, думала, приб'є придурка, але шкода було дітей, як маму посадять :) Через якийсь час дівчата поостигли і наступного дня стали чекати реакції чоловіка... Той цілий день стогнав і спробував згадати, де ж то його так відлупили :D :D :D Тоді допомогло, шкода, що не надовго...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Повністю згоден.Колись я в подібному випадку начистив писка одному(звалив жінку на землю і копав),то потім вона грозилась міліцію викликати,що побив її коханого.Тьфу...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Нін, це ж ДОРОСЛІ СВІДОМІ ЛЮДИ!
    якби то була 15-тирічна бльондинка то ще може їй треба було допомогти, а ця парочка явно має сама розібратися!
     
  18. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    Я знаю мужчину, который лупил 1-ю жену и они разошлись. Сейчас женат 2-й раз и растет у них сын. Но когда на 2-ю жену попробовал только руку поднять, то та сразу вызвала милицию и сняла побои. В общем, вылечила сразу и надолго. Живут уже лет15 и таких проблем не знают...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    слово "мішок" таки слід замінити на ліжко...
    --
    Наперед прошу вибачити за занудливість - let me introduce можна опустити до слів - "ні, мужики не погані"
    Я спиратимуся на російську попсу. Не сучасну - а відповідно до років. Чому на російську - для українофобів - тому що українські таланти "закінчували життя самогубством за нез'ясованих обставин у брюховицькому лісі" - або, ті, що лизальні рефлекси притуплені - у Москві російською попсою.
    Лоза - пітерський бард з доволі низьким рівнем розвитку лизальних рефлексів - в СРСР "російський" - міг з певними обмеженнями собі таки дозволити:
    але це - дитинство, ілюзії, мрії...
    цитата з форуму:
    Ні, мужики не погані. І виділено не щоб підкреслити значимість думки - а тому, що попереду є посилання на цю фразу, як на "дороговказ". Та й кобіти - не ангели (компліменти не слід сприймати дослівно). Але ж насправді - крах наших ілюзій - це не тому, що світ поганий, а тому що наші ілюзії - реальному світу не відповідають?
    І - саме щастя як поняття - шастя людське - може воно й полягає в розумінні? у взаємопорозумінні?
    --
    Біблійностурбованих з темою "щастя - це згідно біблії..." - прохання не перейматися моїм дописом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ...Прийде додому жiнку б'є...

    А жінок, котрі дозволяють, аби їх били?
    Чоловікові ж так само неприємно, як жінці, якщо його вдарити. Віддати раз-другий і все.