Приготування до весілля

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Sashen’ka, 5 Листопад 2007.

  1. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    думаю, Ви можете і маєте право від того відмовитись
     
  2. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    У Центральному РАЦСі обов'язково потрібно платити за церемонію, а от по районах можна і без
     
  3. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member


    ми теж обираємо такий варіант впринципі) але в нас людей буде 20-25-30) і теж хоче в Туреччину) А коли у Вас весілля?
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось натрапила на хороше відео щодо весілля і що цього стосується. З практично усім що говориться тут я згідна. І до речі, оплачували забаву в основному ми самі (звичайно, батьки допомагали теж матеріально по можливості, але основну суму на свято платив чоловік, навіть невелику позику з роботи брав), тому вважаю треба враховувати можливості сімей, і якщо нема змоги, то не робити за тяжко зароблені батьківські гроші велику забаву "бо що люди скажуть":cofee:. Також важливо розслабитись і намагатись зробити все так, як вам до до душі, починаючи від зачіски, плаття, закінчуючи святом, і суперово якщо будете мати однодумців, або сплануєте все на свій смак, а інші хай "підсуєтяться" і допоможуть вам. І як би не було (а ідеально нічого практично не буває:girl_in_dreams:), щоб цей день залишився одним з найвеселіших і прикольних, незважаючи на втому, дрібні "косяки", особливості характеру "дорогої родини" з усіх сторін :girl_dance:
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  5. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, якщо наречені хочуть в неділю в РАЦСі, то за скільки часу до дати весілля потрібно записуватись?
     
  6. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    У будь-якому випадку потрібно записуватись від терміну місяць і 1 день до трьох місяців
     
  7. Ykrainka

    Ykrainka New Member

    Моє весілля було в червні 2015. Ресторан замовили за півроку до весілля. Фотографа шукали довго і на сайтах різних. Всі хотіли в доларах,а валюта тоді з кожним днем шалено росла, тому ми вимагали-ціну в гривнях. Через два місяці "доларові" фотографи мені самі писали, і дзвонили, певно замовлень було мало. Тому я збила ціну трохи) Відео не замовляли, нормальні оператори коштували 600 уе, а яке небудь не хотіли, нам важливіші фото. З музикантами був експеримент - дві пари- народні з бубнами, скрипкою, контрабасом і тд..(без ямахи))) і ввечері діджей, під світломузику і димок міксував, було супер. Перший танець: рухів не заучували, вважаю,що то нещиро і душе штучно виглядає у тих пар,які від природи не дуже танцювальні) Тамади не брали, (їх заїжджені тупі жарти не переношу, а справді цікавих ще не зустрічала). Оформлення церкви, ресторану, і машин довірили декоратору і флористу- дорого,але воно того варте. Сукню брала на прокат, не шкодую - бо в шафах і так повно мотлоху))) І найгловніше- ми з нареченим не були стомлені у весільий день, усі традиції -сорочка, каблук і тд я скасувала-зранку виспались, макіяж,зачіска і в церкву (в рацс сходили за тиждень до весілля), а далі святкування в ресторані. Своє весілля впевнено вважаю найкращим!))) П.с приблизний кошторис весілля -80 тис грн, людей було 55. Ресторан 450 грн з особи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    поділюся свїм спосотереженням: була на весілі в подружки, тамади не було музиканти тупо грали музику і не бавили..єдина забава на весіллі то "гірко і не будемо пити тую бурачанку"))
    в результаті розсадка була англійська ( кожен стіл окремо) і навіть нормальних тостів від батьків не було..кожен стіл як хотів пив, як хотів їв, скучно було не те слово. ІМХО, то найгріша організація весілля на якій я була присутня, бо так смертельно нудно не було ще нігде. і не спасли ні декори ні випивка нічого. все таки якась загальна концепція має бути і гості мають бути вкурсі чи заходити чи сидіти і що взагалі робити. але то є моє субєктивне бачення))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Прочитала і вже було подумала, що ви були в мене на весіллі. В мене теж не було тамади, бо ні я, ні ніхто з моїх найближчих не переносить того тамадівства на дух. Гірко теж не кричали, бо того не переношу лише я і сама про це попросила музикантів ( щоб не розпалювали зайвий раз вогонь). "Англійська" розсадка, як на мене, вже зобов'язує дотримуватися якоїсь культурнішої лінії ніж "не будемо пити тую бурачанку" і конкурсів на кшталт "хто краще одягнеться під музику з мішка з секонд-хендом". Так, є нормальні ведучі, але ми не готові були заплатити їм достойно за достойну роботу. А загальна концепція свята багато в чому залежить від гостей - чи нудні, чи такі, що в будь-яку погоду собі свято влаштують. Мої, наприклад, так танцювали, що сухої сорочки на весіллі ще треба було пошукати. Хоча, мені от було скучно на весіллі, де бюджет перевалив за 150 тис. і тільки пташиного молока там бракувало. Скучно, бо так себе почувала невідповідно і мала паршивий настрій в той день. Так що, все суб'єктивно і залежить не лише від організації. НМСД, як би не старалися наречені, все одно, лише вони двоє будуть найбільше тішитися з того дня. Всім гостям не догодиш, скільки б грошей і часу не вклав.





    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Може і краще. Теж про це думала. Та не у всіх коло найближчих обмежується десятьма людьми. Але і 150 для мене особисто - перебор.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Найчастіше зараз на весіллі є 60-100 гостей і це, імхо, оптимальна кількість, коли є і достатньо активних гостей і можна втримати їх увагу. Минулого року було весілля на 250 гостей, батьки запросили сусідів "через 5 хат", так от ті самі сусіди перед весіллям, очікуючи молодят, "по секрету" мені сказали, що більшість запрошених гостей маму молодої терпіти не можуть, а прийшли на весілля, щоб було що потім в селі обговорювати. І це не фантазії, бо по реакції гостей було видно, як їм начхати на молодят та батьків. От якщо запрошувати не близьких людей, а "через 5 хат", то
    Але якщо зібрати справді хороших друзів і адекватну родину, правильно все організувати і перекласти на професіоналів оранізаційні моменти, то може вдатись свято, на якому всі будуть тішитись. Було цього року весілля на 26 гостей, половина - родина, без дружбів і дружок. Запланована тривалість - 3 години (молодята очікували, шо то буде скучний офіціоз для родини), а потім - продовження для молоді в нічному клубі. В результаті 3 години розтягнулися на 4 (молодята сказали, що вони не думали, що з такою кількістю гостей може бути так весело) і в нічний клуб пішли майже всі). Тому, трішки перефразувавши
    результат свята найбільше залежить від гостей. Веселих, дружелюбних, культурних людей не зіпсують ні поганий ведучий, ні погані музиканти, ні поганий ресторан. І навпаки, якщо гості прийшли обіс...ти, то нічого не врятує.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Мене цікавить, скільки зараз коштують музиканти? Бо знайшли одну парочку, то вони на початку сказали нам 300 дол. +50 за ведення свята. Тепер вже 400 дол стало. Мене така от штука зараз дуже обурює. Чи є шанс щось дешевше знайти, чи лишитися того і брати що є. Що порадите?

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Зазвичай, хороші музиканти коштують дорожче, хоча якщо "парочка" - це двоє... і +50 "за веденя" - окрема сумна пісня) Якщо ж у вас свято не в сезон або в будній день - цілком можна знайти музику дешевше.
    Але в будь-якому випадку, якщо люди, з якими ви домовились, міняють домовленості в односторонньому порядку - не варто з ними співпрацювати, ви ж не знаєте, як вони себе поведуть на вашому святі. Тим більше, якщо збільшення гривневої суми можна якось пояснити (але не виправдати), то збільшення ціни в доларах - абсурд.
    P.S. Якщо можна, напишіть тут або в приват, як звати "героїв", щоб мати на увазі на майбутнє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    @Tamada весілля припадає на липень. Історія, як ми знайшли цих музикантів така- нареченого друг співає там, і ще дівчина з ним співає. Ще у вересні коли ми домовлялися, то коштувало то все 300 дол, і якщо хочемо то 50 ведення. Вчора дзвоними і вуаля, вже 400дол але то вже зі всім. Обгрунтували це все тим, що в цю ціну входить ще світло, якийсь там дим, ціна апаратури. Ще до того мене вразило, що за доставку їхню і апаратури треба ще гроші зі своєї кишені викидати. Короче є куча мінусів. Та й тепер то збільшення ціни в доларах. ..

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  16. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Якщо у вересні ви не давали завдаток, то формально вони мають право змінити ціну, тим більше, липень - це "гарячний" сезон. З іншої сторони, якщо "друг співає там", то могли б і піти вам на зустріч. "Зі всім" - ціна апаратури в будь-якому випадку входить, світло/дим якщо вам не потрібні, то можна відмовитись. Доставку слід обговорювати при називанні ціни, якщо це Львів чи передмістя, то брати гроші за доставку - це просто смішно.
    Напишіть в гуглі "музиканти на весілля львів", серед перший сайтів буде каталог, в якому є 200 музичних гуртів (назву не вказую, щоб не вважали рекламою). Ціни вказані, можете ще обдзвонити, уточнити, якщо є інші варіанти - радив би замовити інших.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Без завдатку - це не домовленість. Ви просто запитали яка ціна за їхні послуги на момент вересня, вони відповіли. Ціни міняються, чим швидше домовитесь зі всіма, тим спокійніше будете спати, і ціни не виростуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kvadrat

    kvadrat New Member

    Домовлятися ще тільки маємо. Потрібно дзвонити і призначати час зустрічі. Оскільки дана ціна мене не шокує, виходячи з того, що друзі за останній рік+ наступний, за музику викладають 450-900$, а наречена пропонує шукати дешевших. Переформулюю питання: чи можна знайти нормальних!!! музик, з ціною>400$?
    Дякую!
     
  19. pullitko

    pullitko New Member

    Порадьте хтось. Ми з нареченим заплутались. Живемо за кордоном і поскільки всі рідні в Україні робимо маленьке весілля у колі найближчих людей бл.40 чол.І тут виникає повно питань як зробити що воно не було скучним і щоб лишніх затрат не було.Наприклад тамада з музикою .Багато пишуть що ідеальне весілля для вас виглядає от таким скромним і невеликим.Але як воно має виглядати. фотосесія-шлюб- обід в ресторані? і ще не знаю чи вартує робити виїздну церемонію.Гроші не малі а по суті 20 хв. метушні! Відгукніться які вже мають досвід у цих питаннях)
     
  20. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    насправді зараз (думаю що на радість нареченим ) нема обов'язкових норм для проведення весілля )
    Все настільки є різним, якщо ще декілька років тому майже у всіх це було стандартно : зранку одягання нареченої , викуп , шлюб-розписка - фотосесія - ресторан до ранку , то зараз сценарії настільки різні .
    Якщо Ви плануєте невелике весілля у колі найближчих людей ( а це на мою скромну думку найкращий варіант ) , то якщо це буде влітку, то святкування можна зробити поближче до природи, є місця з терасами біля озера . Спочатку може бути шлюб , потім невеличка фотосесія у Львові або навпаки , потім святкування з рідними , місце то вже на Ваш смак. Чи робити виїздну церемонію - в принципі можна , але чи Вам то потрібно ? :)
    Багато пар беруть розписку в інший день і це добре, бо в день весілля це забирає дорогоцінний час .