Правила поведінки для жінок

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Ворон, 2 Липень 2011.

  1. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Ось недавно спілкувався зі своїм знайомим отставніком-єфрєйтором який зробив переклад із твору одного маловідомого пІсатєля Поквєліна. Тект мені понравівся і рєшив його напечатать тут, так как послєднім врємєнєм наблюдається большоє паденіє нравов.


    Правіла повєдєнія для женщин.


    1. Правіло первоє

    Жена нє должна одіватись болєє красіво чєм ето нравітся мужу. Для мужа одново єє одєжди єсть.


    2. Правіло второє

    Жена нє должна красітись. Забавлятись помадой всякой, тушю ілі лаком да пудрой. Слішком рєдко такіє прічуди для мужа, слішком часто для конібуть Миколи сасєда.


    3. Правіло трєтє

    Кохда жена виходіт із дому, глаза своі должна она прятать і смотреть вніз. Для таво чтоб удовлєтваріть сваєво мужа - друґіх мущін замечать супруґа нє далжна.


    4. Правіло чєтвєртоє

    Жена нє далжна прінімать другіх ґастей чем сваєво мужа ґастей.


    5. Правіло пятоє

    Жена далжна нє прінімать падаркав от друґіх мущін. В наши дні нічаво нє дарітся за нєфіґ.


    6. Правіло шестоє

    Жена нє далжна пользоватся кампютерами, аськамі, скайпамі і почтой. Всє что должно бить напісано будет напісано мужем.


    7. Правіло седьмоє

    Жони нє далжни хадіть па всякім фарумовкам ібо фарумовкі растляют іхній ум. Фарумовкі далжни бить запрєщєни - там жони заґаворнічают протів сваіх бедних і нєвінних мужей.



    Ах! Жінки така легка здобич для Сатани.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Аффтар збирається писати исчьо?:)
    Тут треба уточнити - то є кодекс поведінки не для жінок, а для дружин :haha: альбо заміжніх жінок - як аффтару краще:)))
    Незаміжні дівчата можуть і дальше прєдавацца нєсуразним вєщям і користати з падєнія нравов ? :d23::girl_crazy::girl_crazy:
     
  3. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Так то не я перекладав а єфрейтор. Навіть не знаю чого він так помиливсь. А правила для дівчат може окремі хіба мають бути. Попрошу єфрейтора, може їх має. :dntknw:

    О тільки відписав мені. Каже жінки це заміжні а не заміжні це "дєвушкі". Ніби правий єфрейтор.
    Правила для дєвушок каже напише але пізніше, теперка на курорті, лікується від клаповухості і аристократизму.
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2011
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    То правила з розряду "не ходіть, дівчата, заміж" :girl_feminist: :girl_yes2::girl_crazy:
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    посміялась....
    а коли той ваш маловідомий пісака жив?
    такою мовою.....
    і вже тоді були фарумовкі...
     
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ви що на саме святе посягаєтесь? В нас (жінок) клаустрофобія без компютерів починається:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2011
  7. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    "То правила з розряду "не ходіть, дівчата, заміж" "

    А я там знаю. Напише будем знати.

    "а коли той ваш маловідомий пісака жив?"

    Здається тоді ж коли і Молєров

    Єфрейтор робив переклад довільний, не точний але від душі, по народному.

    "Ви що на саме святе посягаєтесь? В нас (жінок) клаустрофобія без комютерів починається"

    Ну да, ви на тих аськах-скайпах всякі шури-мури дєлаєте, мужа зря беспокоїте. Не до лиця ето. Зовсім не при лично.
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ну то вже усьо!Я ще не вийшла замуж,а вже не дотримуюсь цих правил.І яка з мене жена буде:girl_blum::girl_spruce_up::d23:
     
  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Думаю якщо орієнтуватись на ці правила, то ми всі нікудишні жони)))
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    після того
    Така собі логічна послідовність:girl_bye:
    Женщіни нинька вредні пішли. Потрібно пожалітись у FEMEN на посягання. Буде автору щастя.
     
  11. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Навіть не уявляю собі. І куди цей світ ся котить. Я ось пару годин назад ішов по вулиці а на мене якась молода кобіта поглянула і усміхнулась ще до того, нагло так. Так мене налякала. До цих пір трушусь зо страху. До чого воно все йде, не знаю. :sad:
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    До того,що мужчини наші якісь такі вразливі тепер) Однією посмішкою налякати можна, жах:connie_pull-pigtail.
    Чи то як бачиш файного хлопця треба очі опускати?))))
     
  13. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Та ніжні ми створіння, пугливі. Що там казати. Тому правіла і нужни.
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Нема, нема єфрейтора на кобіту!!!!!
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Та то ясно, ніхто в цьому і не сумнівається:)
    А як щодо правил поведіни чоловіків? Думаю такі теж необхідні;)
     
  16. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    ......
    А що тоді "Жена далжна"?
    Натягнути паранжу і сидіти в кімнаті з заштореними вікнами? а і ще боятись до чоловіка заговорити, щоб не спугнути))
     
  17. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Місто на ваше місцезнаходження : NYC, NY.
    А хіба у вас не прийнято так рефлекторно усміхатись при зустрічі, як у нас жалітись на життя?
    Мужчіни - вимираючий вид. Правила не допоможуть. Лише занесення в червону книгу і бережливе ставлення:girl_in_love:
    У мене є правило №1
    Коли жінка за компютером, перебирати всю хатню роботу та дітей на себе, терпеливо і покірно приносити каву...
     
  18. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ой треба, треба. Тот же пісатєль кажуть і такіє напісал. Я оце в єфрейтора після курорту попрошу шоб пєрєвйол.
     
  19. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    Ну навєрноє так.

    Ну здесь нужно понімать что у міня тяжело травмірованая бандеровцамі псіхіка. Оні меня с детства етой Лєсєй УкраІнкой питалі і іщо фашистом Франком. Потому нє усміхаюсь нікоґда.

    Ну ось бачте вже і перекладати ніц не треба. )))
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2011
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Правила поведінки для жінок

    "І сам не усміхаюсь, і усміхнених пугаюсь":lol:
    Спілкування на завуальовано про-бандерівському форумі точно не додасть вам здоровя:girl_crazy:
    Насмішили ви нас в нічку темну.