Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. Joll

    Joll Well-Known Member

    Тільки-но придбали схожу, INDESIT IWSNC 51051X9 EU, на зміну Індезіту WISL 105Х, який до того працював понад 10 років і зараз переїхав до бабусі. Нормальна машинка, пере така само, як попередня модель, відносно не дуже шумна, не скаче на завершальній стадії прання, враження від кількох використовуваних програм (біле, кольорове, делікатне) хороше, загалом користуємось ще дуже мало, але особливої різниці між нею та Індезітом старої збірки я не помітила. Дверцята навіть краще закриваються, ніж у попередній ))) може мені так здалося, але ніби модель трохи удосконалена. Особисто для нас це був найоптимальніший варіант за ціною та розміром машинки, так як ширші не дуже влазять у наш санвузол (найменші шириною 33 см не ризикували брати), а моделі інших виробників є дорожчими.

    Вважаю, що це хороший варіант на орендоване житло, оскільки мої сусіди нещодавно придбали таку ж ;-).
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Маю таку.
    Придбали власне як економваріант на заміну попердній безнадійно поломаній Вірпул.
    Користуюсь відносно не довго, можна сказати тільки звикаю.:)
    З плюсів:
    -пере швидко, повний цикл +/- 1 год(попердня калатала по 1,5-2.5 год))
    -відносно не шумна (я любитель прання по ночах, то без ризику, що побудить сусідів))
    -компактана, займає мало місця.
    з мінусів:
    -не має програми попереднього замочування (або я її просто не знайшла, а інколи це важлива опція, особливо стосовно зашурганих дитячих речей, колгот і т.д.)
    -трохи важко мені дати раду з дверцятами, може просто не звикла, бо попередня машинка була з верхнім завантаженням, тому правильно закриваю дверцята чомусь тільки з другої, чи третьої спроби.
    Ну, поки все.)
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Вже неактуально.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2017
  4. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дівчата, можливо, допис не зовсім по темі, але...
    Чула, що нібито є якісь кульки, які кидаєш в пралку і вони збирають на себе шерсть тварин. Може, хтось в курсі, де таке водиться і можна купити чи замовити? Бо з любимих кицюньок дофіга ненависної шерсті на речах.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2017
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Дівчата, ви знайшли майстра? У мене вірплпул вклякла, не включається =((
     
  6. Arika

    Arika Well-Known Member

    Написала в ПП
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Nicgal

    Nicgal Member

    і мені вірпул поремонтували на днях. Напишу контакти майстра в пп
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. zupzya

    zupzya New Member

    Будь ласка ,дайте контакти майстра до пральної машини .
     
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,а є в когось машинка глибиною до 35см? Покищо знайшли тільки одну електролюкс. Може порадите ще щось
     
  10. Solnceva

    Solnceva New Member

    В нас CANDY GV34 126D3-S на 6кг. Користуємося близько року. Нарікань на роботу немає.
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Vagaika

    Vagaika New Member

    У нас також Ардо. Недавно думала, що їй вже все... Але майстер з цього сервісного центру Срочный ремонт стиральных машин на дому в Киеве | Недорогая мастерская по ремонту стиралок B60 приїхав на наш виклик в неділю і все відремонтував за невелику платню. Працює і далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Martalviv

    Martalviv New Member

    Дівчата, хто користується Самсунг еко-бабл, які ваші враження? як вона у використанні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я в пошуку майстра(. У нас вже тижня два постійно вдень вимикають світло - міняють електричні стовби. Техніка не витримує(. Пралка при вмиканні вибиває автомати. Але найгірше, що морозилка (якраз рік як купили) теж почала щось глючити - електронне табло висвітлює всі можливі комбінації. Короче, завал).
    Якщо модератори дозволять, то велике прохання виставляти у темці телефони нормальних адекватних майстрів пральних машин і не тільки). Дякую! І чекаю на якісь телефони (бо маю купу прання))).
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Отже, накрилась наша пралка. Служила вірою та правдою майже 12 років. Тепер треба нову. Хочу якусь максимально просту в плані електроніки, без наворотів (бо як показує практика, то лише додаткові блоки для поломок), з великою загрузкою. Порадьте щось!!!
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Маб Вірпул-дууууже задоволена.Брали італійської збірки,проста в користуванні(без тих "фішок"), а найголовніше-на 9 кг!!!то я на неї молюся,бо роботи вона має...діти,ми,собаки...Єдине,що хвилююсь завжди за ті перепади напруги і вимкнення світла,але вона має якийсь сій стабілізатор того....Так що щиро рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Рекомендую поставити на цілу хату стабілізатор, ми його вже 2 рази ремонтували, бо бувало 280 вольт і там мідна намотка згоріла. Але без нього - то би все погоріло з тим світлом. Такий, як у мене зараз в районі 8 тис коштує.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    В нас теж Вірпул, брали з Польщі. Це вже друга, перша відслужила 13 років. І в батьків Вірпул, і в брата) Дуже задоволені. Єдине, треба пильнувати від вологи, зразу витирати, якщо на неї набризкала вода, бо корпус ззовні схильний до ржавіння.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. TaMaLi

    TaMaLi Active Member

    Дівчата, хелп!!!
    І мені потрібен майстер до пралки.
    Дайте будь-ласка контакти толкового майстра.
    Дякую
     
  19. tsita

    tsita Member

    дівчата, і мені прошу контакти адекватного майстра бо підшипник стукає...боюсь вже прати нею...
     
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    А наша пралка вже місяць поломана ((( Пропрацювала так добре (Самсунг на 8 кг) 4 роки. І тут одного разу просто не включилась. В суботу одну я, як завжди, кілька циклів перепрала, виключила її, обезточила. А в понеділок до прання - а вона навіть не засвічується :girl_sad: Майстер приїхав, причини знайти не міг, зняв плату. Вже місяць ту плату ремонтує. Нова, сказав, буде коштувати біля 5 тисяч.
    То я тепер руками місяць перу щодня, а сім.я у нас велика. Минулого тижня ще й отримала травму руки (то окрема історія ) і тепер я в розпачі :girl_sad:
    Вже два майстра роблять, а причини знайти не можуть(
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2017