Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Берем в майстрів до пралок. Програма на 90'
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    який то саме порошок? він ніде не продається, тільки до майстра треба звертатися? Будь ласка, скажіть хоч його назву, виробника.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Маю пралку -сушку Кенді. Працює рік, наразі без зауважень. У нас ванна дозволяла машину максимум 40см, на той час то був єдиний варіант.
    Ні, в мене просто одяг буде погано висушений. Треба увімкнути ще раз.
    Загалом, якщо дотримуватись інструкції то все ок.
    Постільну білизну сушу або короткою програмою,або не сушу. Бо як висушити до кінця то воно таке пожмякане, що не постелиш, не розпрасуєш.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    В майстрів брали. В нас descaler італійський і ще нім. маєм, назви нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Можливо хтось користується пральними машинками Atlant ? Які плюси та мінуси?
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    У мене є. Чоловік купив без мене. Маю лиш 2,5 р. то поки їй нічого не є, перу дуже часто. Не глючить, відпирає нормально, як на мене. Трохи трясе нею, як викручує. Хоча може це через не зовсім рівну плитку. Шумно пере і викручує досить. Але нам то все одно, бо це на 1 поверсі, а от в квартирі може бути проблемно.В сестри Індезіт європейська, не наша, то тихо працює. Загалом недавно шукали до 6 тис пральну машинку просту, то купили сестрі ту Індезіт з Європи нову, там де б-у продають. Бо ті Індезіти, Електролюкси, Беко нашої - рос-укр збірки ,щось не вселяли довіри і відгуки про них не дуже на сайтах.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я на Розетці якось бачила засіб для чистки пральних машин десь біля 100 грн. Але я пошкодувала грошей і чищу лимонкою.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А нам майстер казав тими порошками не користуватись, а тим більше калгоном, воно розїдає деталі в машинці. Для чистики використоувати лимон або лимонну кислоту, ну і прати порошками привезеними з закордону. Куплені в нас чимось гірші. Щось в тому є,бо як перший раз попрала польським порошком то з машинки десь літра кристаликів і піску витекла ( в нас злив не відразу а каналізацію).
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я в "Ватсонз" купила якийсь плин для чистки пральних машин, зробила все по інструкції, думала результат буде вражаючий. Але відчистилось щось слабувато. Шухлядку ще потім шурувала шматинкою, то трхи почистилась, там де резина біля дверцят в складці нічого не відчистилось. Іпоті ще на 60 градусів з ним шиатку прала там. Може хтось знає дівіші методи чищення машинки? І про Калгон теж коли встановлювали то майстер казав що то непотрібна фігня, може і нашкодити, а так то в сучасних засобах для прання одразу продумано так щоб вон не пошкоджували машинку, одразу і воду жорстку вони пом"якшують.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чи хтось мав-чув про оці "ультразвукові" пральні агрегати, бо навіть не знаю як правильно їх назвати? скажу чесно, що прати вручну за малою дитиною це жесть,а з тим постійним зригуванням це просто завал. хотіла б хоч якось полегшити собі життя.
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2016
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Чула про встроєну функцію прання паром ( якщо не помиляюсь), то дуже мені іх хвалили . В LG є такі моделі . Типу відбілюють і речі як нові. Може хто має таку пральку.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ой, я не це мала на увазі. коли проскакувала рекламка чудо-штучки, яку ставиш кладеш до води-порошку, воно щось там створює ультразвук і речі відпираються. чи то я вже все наплутала))
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Колись була така реклама , на дачу ті штуки купували) . Не чула про них нічого надзвичайного того і написала вище про парову функцію.
     
  14. octavia

    octavia Well-Known Member

    Бачила передачу про ці "чудо-машинки" як і всі прилади , що мають функцію ультразвук повний "розводняк". Білизна з пральним агрегатом і без нього була ідентично випрана- НІЯК .
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Tratata

    Tratata Active Member

    Дівчата порадьте майстра по ремонту пральної машини, бо так тарахкотить, треба щось робити :sad:
     
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Пралка не спускає воду!!! Що робити? Що порадите? Хтось таке мав? Два рази спускала воду через фільтр, фільтр ніби чистий, підозрюю, що можливо зливний шланг засмітився. І ще дайте контакти якогось майстра з "адекватними" цінами, бажано в райорні Аквапарку (який такий є)))))
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчатка,киньте в пп майстра пралок....в нас,здається,барабан злетів(((.машинка майже нова,але загубився чек і не можемо ремонтувати по гарантіі.дуже треба.Дууууже чекаю.
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    постало питання вибору нової пралки, наша Індезіт служить вже 13 років, і тільки 1 раз потекла, бо ми не знали, що в низу є отвір, який треба прочищати, тепер дивимося на АЕГ (але їх дуже мало по супермаркетах, є декілька нових в Притончику на Угорській), ще дивилися на Гореньє і Самсунг, Вірлпул, всі консультанти радять різне, чоловік не хоче російську (само собою) та українську збірки, має на то свої підстави, але і ціна має бути не комічна.
    prytonchyk.com.ua - Aeg L72270 VFL
    AEG_L72270VFL.jpg
    порадьте марку яку вибрати
     
  19. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    В мене така АЕГ, тільки на 6 кг. Задоволена!!!! Тут, на форумі мені нарадили, купила і не жалію. Можна практично кожну програму скоротити по часу, є швидке прання на 20 хв (часто ним користуюся), є прання в холодній воді (в самсунгах зараз дуже рекламують), не голосна (в мами індезіт то дуже голосно віджимає), ну і є таймер, що показує скільки часу залишилось. В мене маленька дитина, то дуже зручно розпланувати час. Словом, одні плюси). Замовляла закордоном. Раджу.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, напишіть,будь-ласка, відгуки про Індезіт польської збірки?
    наприклад, Стиральная машина INDESIT ESC 1160A C ECO UA
    Потрібен якийсь економваріант на оредоване житло...
     
    Останнє редагування: 4 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1