Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    По супермаркетах техніки мусять бути. В квіточки то лижі (LG) і гнусмаси (Samsung), а чорна - Gorenje WS62SY2B, червона - Gorenje W7443LR, а срібляста - Bosch WAE24468OE.
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Пральні машинки

    А в тих супермаркетах техніки збірка - Китай?
     
  3. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Чому, різні країни. Gorenje - Словенія, Bosch - Польща. Решту виробників теж різні країни. Не бійтеся китайського, кожен виробник несе відповідальність за свою техніку. Подивіться якої країни виробника Ваш комп'ютер чи телефон. Впевнений, що Ви чи Ваші знайомі користуєтеся китайськими товарами і все в порядку.
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Якщо не в ту тему, прошу, перенесіть.
    Цікавить питання про пралку з верхньою загрузкою. А саме чи всі вони стандартні по параметрах Ширини = 40 см. Дивилась у багатьох точках продажу побутової техніки Львова та меншої не знайшла. Чи бувають менші ніж 40 см, компактніші. Яку можете порадити ?
     
  5. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    З вертикальним завантаженням менші ніж 40 см. ширини не зустрічав. Є машини з бічним завантаженням глибиною 33 см. Виробники: атлант, самсунг, LG. Дивіться тут:
    http://bt.rozetka.com.ua/washing_machines/c80124/filter/33084=40734;33099=40779;33119=40854/
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Напевно трохи не в тему, але може хто зможе допомогти порадою, вчора під час прання машина перестала зливати воду (бічне завантаження).... може мали таку проблему, то порадьте, що то може бути, серйозне щось чи ні? Буду викликати майстра, але хотілаби почути Ваші версії...
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member


    Мали. Насос перестає викачувати воду. Міняли насос. Але після ремонту машинка вже не працювала довго.
     
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Теж так думала...тим більше гарантійний термін закінчився... але все ж мала надію на краще))
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    А хто має пралку з технологією "Eco Bubble"? Воно дійсно того варте і допомагає при пранні. чи так, викидання грошей на "бульбашки"?
     
  10. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Почистіть зливну помпу, внизу пралки є маленька заглушка. ЇЇ треба відкрутити, стече біля 0,5л води, і пальчиками витягнути(якщо є) сміття, нитки, копійки і т.д. Якщо після цього теж не зливає, перевірити зливний шланг, чи не перекручений, можливі відкладення порошку в шланзі і він закупорився. Якщо нічого не помагає, то сервісна служба.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    мої батьки мають. це ужасть а не машинка. десь рік тому про неї писала тут, в порівнянні з моєю - то таке ге
     
  12. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Ужасть:scare: - це в кіно, а еко-бубль-гум це маркетинговий хід, щедро підкріплений рекламою, для формування попиту у кінцевого споживача.
    Чи Ви думаєте, що пральні машини інших виробників під час прання не створюють бульбашок? Звичайно створюють, тому пралки обладнують системою контролю піноутворення, і якщо забагато піни машина автоматом додає воду для погашення піни.
     
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    В нас вчора було таке - чоловік почистив той вихід, де аварійний злив і пралка працює знову
     
  14. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Таки мали і ми проблему з викачкою води, прийшлось воду зливати фактично вручну через той отвір, що описав бошік!
    Потім знову запустила, знову була та сама проблема, знову все злили, і аж на 3 раз все працювало!
    Копійок не було, лише трохи бруду!
     
  15. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Дякую! Нарешті повернувся чоловік з командирування))) полагодив, якось порушилась та зливна трубка, тепер все ок!))) а я вже нову машинку вибирала)))
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Пральні машинки

    У мене самсунг з еко баблом. Я не знаю чи справді воно помагає. Але машина пере чудово, претензій немаю. Користуюсь більше пів року.
     
  17. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    А як пралки BEKO,? В когось є?
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    Купила все таки Самсунг.. Привезли до дому, вирішили ставити, а виявиась Російська збірка((((((( чоловік категарично проти, каже назад до магазину відвезти, бо та збірка до д..и ((( а я тепер не зна, що робити
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    я не знаю, як стосовно прання, але резина-гайки і таке всяке однозначно нижчої якості. то видно неозброєним оком. а повертати чи ні - то вже ваша справа)
     
  20. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Пральні машинки

    А скільки часу загалом пральні машини працюють? ) Наша Ардо пропрацювала вірно майже 8 років, а сьогодні не завелася. Чоловік каже, що то вже стара машинка, і вже відпрацювала своє.