практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 8 Травень 2007.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Сьогобні була дві годинки дівчина в нас. Трохи то важко, бо як є я, то зрозуміло, дитина хоче бути зі мною. Зоча на неї зреагувала гарно, всі свої іграшки показала. Але от завтра піду зранку стригтись, щоб лишити їх вдвох, боюсь, капець. Мелася остатньо важко сприймає то, шо я йду. Треба її забавити одразу добре. Але то забавляли бабусі, в них вже свої підходи до дитини, а тут нова людина. От і боюсь.. Від тої старшої пані відмовилась я остаточно тоді, колм намалагсь їй задзвонити, а мені в телефоні говорило, що абонент розмовляє. Кілька разів дзвонила. І повідомлення про те, що абонент скінчив розмову прийшло за 30-40 хвилин.. І як ми зустрічались, як ми підходили до неї, вона скінчила розмову, попрощались, їдемо, а вона віжійшла два кроки і знову говорить... То якось мене насторожило. Любить вона поговорити.
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Добре насторожило. Якось зустріла няню сестри, яка отако теревенила і везла візок, а мала троха ззаду йшла. Нас з мамою побачила і прибігла. Няня того не помітила. Потім дістала від мами добре за то, малу доглядала добре, вона її до сих пір згадує, хоч вже в школу ходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    То не зовсім няня, але терміново потребую поради: є жінка, яка буде забирати синочка із садочка та заводити пішки (до 1км) його на гурток - все. Забирати його звідти я буду вже сама. Скільки така послуга коштує?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Знаю,що тоді оплата рахується як за годину. Тобто 30-35 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я плачу 35 грн/год за двох дітей. Сусідка 20 грн/год за одну. Але по часу виходить 4 години в день.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Masik

    Masik New Member

    Добрий вечір! Не знаю ,може не туди пишу (підкажіть). Шукаю няню, або маму з дитиною (ходимо в 37 садочок), (р-н В. Великого) для того щоб деколи забирати дитину з садочка, не встигаю з роботою. І може бути таке, щоб з нею 1 раз або 2 рази в тиждень посидіти....
     
  7. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Стою нещодавно на зупинці. Поруч є магазин--ще не відчинили зранку. Там біля дверей молода жінка з візочком-ніби чекає, коли відчинять магазин. Потім під ходить до мене, показує на немовля у возику і каже:"Правда, вони всі такі лапочки, коли маленькі і сплять?". Я:" Так"( але мені ніяково, бо якось заглядати навмисно на чужих дітей я не звикла). Далі зі мною говорить, як зі знайомою вже 100 років, потім каже, що вона нянька цієї дитини і т. д. Потім моя маршрутка приїхала і я втекла.
    Я трохи злякалась. Бо маю своїх дітей, бо працюю з дітьми. Бо відчула щось недобре в середині. І думаю, чи то та пані так хотіла прорекламувати себе як няня, чи їй просто самотньо було з тим возиком, чи вона просто загадкова така, чи щось набагато страшніше...
    Так от до чого я. В таких випадках не зашкодить і відеоспостереження і спостереження сусідів і т. д. Бо краще переконатися, що все гаразд, ніж підозрювати і мучитися:"Як там без мене все відбувається". А, може, то я лише така перелякана і нафантазовую собі. Хто зна...
     
  8. surnuk

    surnuk New Member

    Доброго дня! Маємо таку проблему, як, мабуть, багато сімей у наш час.
    Робота, клопоти, графіки... хочеться для дитятка і гуртків і розвиваючих центрів і... банального спокою вдома. Адже, в тій всій повсякденній суєті дуже важко усе встигнути.
    Моя малеча після школи лишається на продовжену групу, потім додому доробляти/переробляти уроки. Усі ближні гуртки максимум на 5 годину, тобто десь біля 4 треба малечу забрати-відвести-почекати... і.т.д.
    Не всі роботодавці згодні на такий графік.

    Як усе це встигнути? Як поєднати?
    Хочемо й другу дитинку, але...
    Можливо хтось користується послугами няні? Порадьте!
     
  9. surnuk

    surnuk New Member

    Ще, будь ласка, підкажіть вартість таких послуг ?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Наболіле про пошуки няні.
    Може я щось не розумію. Але я пропоную 4000 на місяць за 4 годинний робочий день. І тишина.
    Так, я знаю які ціни і що це не є аж така сума, але це немало точно. В моєї мами зарплатня менша за повний робочий день.
    І зголошуються якісь студенточки, які не знають ні що таке діти, ні що таке робота.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну наскільки я знаю, то працюють за 6000 на повний день. Трохи дивно, що не хочуть за 4000 на пів дня. Може тому, що за повний там бонусом йде харчування і можливість мати понаднормові години вночі чи на вихідних.
    А, ще певно кількості дітей бояться. Знайомі працюючі мами беруть кожній дитині окрему няню, бо, як сказала мені одна така няня, "я не дурна за двома ганяти".
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я уявила собі картину "кожній дитині окрема няня" в рамках нашої однієї кімнати, і однієї зарплати. Плачу.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :girl_haha:піду розповім чоловікові, що я в цьому місяці заробляю купу баксів :) (працюю з дітьми "в руках", поки садочок закритий)
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Теж думаю що причина в к-сті дітей, на 1 дитину то нормальна зарплата, на трьох:nea:
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я вже маю бути billion lady за останні 6 років:)

    Я так розумію, що Марія не шукає людину, яку буде залишати наодинці з трьома дітьми, а швидше помічницю. Ця няня, яка працює повний день за 6000, бавить двох дітей, готує їм, водить на гуртки і має купу годин понаднормових. Але з незвички з трьома тяжко. Моя няня зараз з трьома гуляє сама, то за 50 грн/год вона б на таке не підписалася точно:)
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    саме так.
    з одного боку - так. А з іншого скільки отримує вихователька в садку за 25 дітей? Вони б уже мільйонерами були.

    якраз гуляти з моїми - саме задоволення. Двері відкрив - і вже гуляєш.
    --- дописи об"єднано, 28 Липень 2017 ---
    і не кажи!
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. La asiano

    La asiano New Member

    Дівчата, потребую поради - може хтось може порекомендувати няню? з власного досвіду? шукаю з жовтня місяця - може якраз хтось відправляє в садочок і хороша людина звільняється? Моя няня з особистих причин не може більше працювати, малого вперше віддам в садочок в жовтні, але няню потребую, бо я маю ще меншого синочка (1р.). Живу біля ЗАГСу на вул І Франка.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Поговоріть зі мною)
    Починаємо шукати няню, на кілька годин в основному я також буду вдома. Тобто суто няня без готування їжі, для дитини до року.
    Яка зараз актуальна оплата таких послуг за годину??
    Де її шукати ?? :sad: як ви перевіряєте рекомендації?
    В мене чомусь складається враження що хороша няня це як казковий єдиноріг..:girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 14 Жовтень 2017 ---
    То ще ок що одразу видно.

    Знаю одну дівчину з вигляду звичайна, навіть ближче до "ботана" )) діток наче любить каже, в сім"ї своїй купу племінників глядить, а як побачила як вона себе веде в іншій сім'ї.... я ще такої ненависті в людині певно не бачила.
    І головне ніхто не вірить що от вона так може, сумно(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Хороші няні як єдинороги - це точно. Вони на ринку не з'являються практично, їх передають з рук в руки. Рекомендації перевіряла через ФБ. Питала де перед тим працювала (прізвище, ім'я). Там видніше, що то справжня сім'я, а не якась подружка няні. Писала пп. Мені гарно відповіли.

    Ціна за одну дитину від 30-35 грн. Якщо ви будете вдома, то можливо на менше домовитесь (хоча не факт). Якщо няня крутить носом, що мама буде вдома, то краще не беріть.

    Шукала і через оголошення і через сайт наша няня і через знайомих. Не знайшла добру. Але до мене з трьома дітьми, в принципі, черга не стоїть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1