практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 8 Травень 2007.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну от якщо молода і не має, то зле? Бачили нині другу, трохи молоджу, 50 з гаком, але тут от якраз інтуітивно, мені не сподобалась, ніби й приємна, Меласька зреагувала добре, але мені ні, не пішло. Ще маю над на понеділок на ту дівчину, інакше буду розглядати старшу пані першу.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    ну хіба як молода, без дітей, але з достатнім досвідом няні (хоча б кілька дітей)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене нянечкою була молоденька дівчинка, без дітей. Чудова людина! Ми з нею дружимо і зараз. Жодного конфлікту в нас не було. Аня до неї тягнулась, але і вона любила мою дитину ( в це я щиро вірю). На подвір'ї поки не взнали, що це чужа мені людина, то думали, що то родичка якась.
    Дружимо з нею по сьогоднішній день, приходить на д/н, моя Анюта навіть каже, що в неї дві хресні.
    Не вважаю, що старша людина має якісь переваги перед молодою, швидше навпаки: молоді мають ще здорову нервову систему, відповідно терпеливіші. А навики спілкування чи догляду за дітьми, то має йти зсередини, так само, як мама з народження знає, як поводитись з дітьми, так само і молоді можуть мати більше вправності, аніж старші.
    Свою Христю я сподобала з першого разу. Просто відчула, що можу довірити їй свою дитину і дуже рада, що так склалось.
    Слухайтесь себе, бо це не разовий догляд, а фактично ще один тимчасовий член сім'ї.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, буває навіть дуже добре.
    Нема стереотипів "а от мої так виросли", має сили за дитиною бігати, самій цікаво десь піти з дитиною.
    Але треба на конкретну людину дивитись. Бо "старі діви" - погано. Пишу в лапках, бо воно ні від віку, ні від сімейного статусу не залежить. Є такий типаж.
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2016 ---
    або з багатодітної сім'ї і вона старша (ну чи друга )))
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2016 ---
    а ще в мене на місяць була помічниця 50-55 років приблизно. Люююди, Варвара до неї вилізла на коліна через 5хв - хоча моя дитина тільки "розмерзається" через півгодини.

    *але ж мамцю, яка вона пліткарка, я не витримала*
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    То скільки років?
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    50-55 ))) *не побачила, що цифри пропустила*
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну то нормальний вік, у мене потенційна няня то така добре за 60, я не питала скільки їй. Мене то мучить останні дні, не маю певності щодо неї, хоч ніби й хороша.
    Нині приходила молода дівчина, мені наразі сподобалась. Надіюсь все буде добре..
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата ,мені вже кілька людей говорять про камеру вдома, абр диктофон. Але я навіть того не розглядала, думала, що якшо вже довіряти , то довіряти. Чи то така поширена практика з камерами , щоб подивитись, що няня робить? З одного боку, ясно, це корисно побачити. Але то якось трохи дивно
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Нічого дивного в тому немає. Ви не можете повністю довіряти чужій людині. Особливо на початку. Якщо є можливість поставити камери - ставте. Ну і мусите людину попередити, що в вас є камери.
     
  10. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    У мене подруга спершу постійно на роботі що робила, то дивилась у камеру і слідкувала за нянею і дитиною. Але потім через деякий час повністю увійшла в довіру, то тепер не слідкує. Хіба може глянути чи дитина спить в обід, ну то просто інфо для неї, а не для перевірки. То казала щоб без камери не довірила б дитину, а зараз вже спокійна і довіряє тій людині. То все звикається, але я б, напевне, те ж без камери так просто не залишила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я би без камери не залишала. Може я чокнута, ну то не лялька, а дитина. І та, може я надивилась на знущання нянь над підопічними дітьми.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та питання ж навіть не в знущанні. Хоча і таке ж буває, і то дуже страшно. Питання в відповідальності. В моєї коліжанки була няня, яка могла собі сидіти втикати на кухні, поки дитина собі бавилась в іншій кімнаті. Їй це не підходило. Няню звільнила
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ок, може то я надто довірлива, чи що? Скажіть ті, хто має- мав няню, ви ставили камери? Як ви це робили?
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    от я теж так вважаю, мені інтуїтивно не хочеться якихось старших пань в хаті, ну зовсім, чомусь все дивлюся на молодших за себе, напевно якоїсь субординації хочу чи що
    була одна така, ужос
    мені що нехватає близьких, які виростили огого скільки дітей і всьо знають ліпше за мене...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    От точно точно мої відчуття, мене ці дні так мучило щось, бо була тільки ота старша пані, а нині аж відлягло, коли поспілкувалась з тою дівчиною. Звичайно, що то ще невідомо як піде, але я так надіюсь... Тільки не знаю, чи вже говорити тій старшій пані, чи ще таки так як ми домовлялись зробити , на початку вересня спробувати на кілька годин, поки я ще вільна? Мт і з тою молодою так домовились впринципі, поступово щоб
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Вітторіє, це нормальний процес, ви вибираєте людину, з якою будете залишати свою дитину. Ви не мусите почуватись незручно за те, що комусь відмовите, чи що дасте зрозуміти, що вибираєте. Попробуйте і ту і ту, подивіться, як реагує дитина, як ви відчуваєте, а тоді і приймете рішення
    --- дописи об"єднано, 23 Серпень 2016 ---
    Ми ставили ще як ремонт в квартирі робили. Тобто не спеціально під няню.
    Що маєте на увазі?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну власне мала на увазі як то реально зробити, якщо камер я не маю
     
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Загугліть "відеонагляд купити" і шукайте те, що підійде вам. Є спеціальні фірми, які встановлюють і обслуговують системи відеонагляду. Ви на телефон собі встановлюєте програму і можете будь коли, при наявності інтернету, подивитись, що відбувається
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, а як Ви шукаєте няньок - користуєтеся послугами агентств чи за рекомендаціями знайомих?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    переглядаю вакансії на сайті з пошуку нянь. І купа фото молодих дівчат, які хочуть бути нянею в якихось напів провокативних позах, чи з губками випнутими. Хто собі до хати візьме таку няню, яка переплутала сайт знайомств з сайтом пошуку роботи?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1