практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 8 Травень 2007.

  1. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    А, прикольно, ми часто туди на тваринок дивитись ходимо. А ще є на Франка щось подібне, навпроти музею Грушевського.
     
  2. habika

    habika Active Member

    Моя свекруха няня в сімї двох діток, і в мене деколи таке враження що вона для них краща "мама" ніж рідна)))Я ніколи б не могла подумати що можна настільки любити чужих дітей і що бувають такі няні.

    Отправлено с моего LG-H422 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Знаю, що година роботи няні вартує 25-30 грн. в середньому. А якщо діток двоє і няня доглядає / гуляє з двома?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо няня "погодинна" ( наприклад для прогулянок чи відвести -почекати на гуртки), то серед моїх знайомих платять 20-35 грн за год. Також маю знайому, яка погодинно трьох дітей залишає за ту саму оплату ( але там няня у неї її ж сусідка- не витрачає коштів на дорогу і завжди на підхваті)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    залежить від віку напевно ще
    в знайомих троє дітей, то коли шукали няню, бувало панянки хотіли за кожну дитину погодинну суму, а одна погодилась зі всіма сидіти за такі гроші, але там троє дівчаток, двоє старших типу 4-6 років і до року, характери спокійні, але мені видається вона з ними не гуляла
    думаю залежно від навантаженості можна вимагати 1,5 годинну ставку
     
  6. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата, а де знайти погодину няню? Мені раз або два на тиждень дуже треба. Не маю навіть як до стоматолога попасти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Може няні у ваших знайомих мають вільні годинки, а?) Ну всяке буває)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    у ФБ є спец.група для таких різних нянь зокрема і погодинних. Ну і відгуки можна знайти при потребі. Тут можна давати посилання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    нема. Мамина коліжанка працює лише в одній сім ї і їй того вистачає, а ще 2 інших- їх няні, то їх сусіди ( щоб не возитися і так зручніше при потребі швидше домовитися залишити)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. tasha

    tasha New Member

    Дівчатка, будь-ласка, порадьте хорошу няню для двійні, погодинна оплата. Може у когось дітки вже виросли і ви відпустили свою няню.
     
  11. BeSStiya

    BeSStiya Member

    даруйте, що вклинююсь (підписана на цю тему), але за таку плату для двох дітей ви няню не знайдете
    середня ціна по місту за 1 дитину-20-30 грн година, можна брати на ставку чи подобово звісно, але 50 грн за день якраз для однієї дитини ок, для двох-точно ні. І врахуйте, що діти цього віку досить активні, ще й двійко-старша пані не матиме змоги так їх добре разом пильнувати, вам найкраще шукати няню у віковому діапазоні максимум 50-ти років
    п.с. Була няня раніше на 4 години вдень на 1 дитину (нагодувати МНОЮ приготованою їжею+прогулянка)-то була ставка -спочатку 1000 грн, а потім 1200 грн в місяць
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  12. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Привіт, підкажіть, скільки коштує няня для немовля на повну ставку - цілий день (9:00-19:00) 5 днів на тиждень? І можливо також поділіться інфою про погодинний тариф. Дякую)
     
  13. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Перепрошую за дублювання питань, відповіді наче знайшла вже в цій темі, просто мій допис перенесли сюди модератори з іншої гілки.
     
  14. osvita

    osvita New Member

    Благаю порадьте хорошу погодинну няню для хлопчика 1 рочку.дякую
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата , про що говорити з потенційною нянею при зустрічі? Маю нині дві , боюсь шось.. Як на вашу думку, чи вік няні важливий? Мені порадили няню таку з досвідом, зараз ще доглядає за дитиною, з вересня вільна. Ну тобто це для мене вже якась надійність, але їй поза 60. Ніби нічо ще, але я взагалі планувала таку в віці коло 40..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як на мене то треба дивитись по самій людині. Бо чим старша, тим більше хворіб/болячок може бути. Як на мене, головне, щоб встигла за дитиною.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Минулого року мала старшій жінку 46 років, водила її на гуртки. Гарний вік, встигала доганяти малу на самокаті, дитина біля неї могла стрибати-бігати. Пробували жінку 56 років, то вже тяжче було і по інших параметрах не підійшла. Зараз з вересня знову будемо пробувати нову няню, бо хочу для двох і на довше. Поки зупинилися на жінці 41 року. Для мене оптимально виглядає. Має своїх діток 10 і 13 років, працювала медсестрою, не боїться дітей (бо й таке бачила). Я питаю загальні речі: де працювала, чи є рекомендації, чи має своїх діток. Решта включаю інтуїцію і дивлюся реакцію дитини, в моєї Юстини чуйка на людей сильна, якщо не подобається їй, то навіть не скаже, як звати. Звертаю увагу на чистоту мови, на повадки, на зовнішній вигляд. Далі перші рази спостерігаю, як няня поводиться з дитиною. Обов'язково беру копію паспорта, перший час прошу дзвонити мені кожні пів години.
    Загалом на 100% Ви навряд чи будете впевнені перший час, але якщо категорично не Ваша людина, то відчуєте відразу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. woolf

    woolf Well-Known Member

    Стосовно віку - посперечаюсь з дівчатами. Нашій - 55 років, а літає краще за мене, така дуже спортивна кобіта. Одне, як на мою думку, з основних показників, звиняйте за прямолінійність, зайва вага, не дуже така людина хоче і буде гонити за дитиною. Але, звісно, і холерика не хочеться.
    Вітторіє, щоб побачити її реакції зробіть якусь "каку": зваліть стакан, хай щось інше впаде, подивитесь, що буде робити і як швидко вона порухається.
    Щодо контакту з дитиною, тут згідна з дописами нижче- інтуіція і поведінка дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Бачились ми з нею, двоякі враження, жінка приємна догодлива, але таки старша і як на менн буде повільно рухатись, не знаю, чи то нам підходить. Ну і купила малій печенько в шоколаді , хоча ми такого взагалі не даємо. Як на мене няні не варто отак з порогу одразу солодощі дарувати дитині, типу прихорошитись. Мене то навпаки одразу відштовхнуло. Маємо нині ще одну зустріч, трохи молодша, але правда з нкю навряд , чи вийде, бо нам ще потрібні вечірні години в час концерту, а вона має роботу по обіді. Але таки хочу зустрітись. В понеділок прийде молода дівчина, теж трохи не знаю, чи варто молоду ( ну як молода, гг , мого віку десь здається), бо їй і робота може яка підвернутись, і терпіння до дитини може бути менше... Важко це
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Важливо чи має своїх дітей і скільки. Конкретно попитати, як вона розрулює якісь конфліктні ситуації.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1