практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 8 Травень 2007.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Як Ви займалися пошуками няньки для дитини?
    Ні, скоріше треба почати з чого - а чому Ви вирішили, що Вашим дітям треба нянька?

    Що було негативного? Чи є гіркий досвід?

    Чи користувалися Ви послугами агенцій? Чи у нашому Львові ще до агенцій не доросли?

    Вибачайте про таку кількість запитань, але я не маю близьких друзів у яких вже була б нянька...

    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Досвіду нема,але я би собі винайняв... років так під 35!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Бать мені по оголешенню знаходили няньку. Перший млинець, як кажуть...
    Була молода дівчина. Впринципі мені було з нею весело. Але батькам вона не підійшла. Мені тоді було 4 рочки.
     
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Мамі чи татові?
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    хотілося б знайти порядну галицьку пані, яка не дуже любить осуджувати і пльотки носити по Львову :)
    Чомусь під словом НЯНЬКА я усвідомлюю старшу пані, а не молоду дівчинку. Молоду можна наймати, щоб водила та забирала з садочку, з гуртків, зі школи... але не на весь день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Тоді шукайте самотню жінку за 50 років. Але тут хіба через знайомих.


    Пам'ятаю, що їй відмовили.
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Я коли буду вертатись на роботу теж няньку буду шукати. Але для мене няня має бути середнього вiку 35+ i бажано щоб мала своїх дiтей теж.
    Ольго а ви будете вдома коли нянька буде з вашою дитиною? Чи ви повертаєтесь на роботу?
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    На рахунок молодих дiвчаток - є дiвчатка рiзнi. Є поряднi панночки якi прийдуть до вас працювати. А є курвочки якi прийдуть розбивати сiм'ю. Я хоч вiд свого чоловiка на багато молодша - всеодно молодої (мого вiку або +-5 рокiв) жiнки б не найняла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    буду або на роботі, або на пару годин по справах вибігатиму, але вдома завжди буде прабабця, яка все під контролем тримає:)


    Нашого татка вдома ніколи нема, тому няньки-курвочки то хіба прадіду будуть загрожувати :D
     
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    :D:D:D:D:D
     
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Якщо раптово у нас не буде потреби в моїй зарплатi то я з задоволенням залишусь дома i буду з дитиною. Я би взагалiто хотiла побути дома хоч з рiк. Але нажаль прийдеться повертатись через всього навсього 3 мiсяцi. Няня маму дитинi не замiнить. Мама є мама. Навiть бабця не замiнить маму. На превеликий жаль моя баба що живе у Львовi - хвора, мала 2 iнсульти. Тому нема i мови щоб вона сюди їхала менi бавити дитину. А так, я б стiльки грошей i нервiв б економила... аж не хочу i думати. У нас ньяньки фантастично дорогi!!! Американки беруть до $500 за недiлю, такi що без документiв iммiгранти беруть менше. Я надiюсь що знайду когось до $400. В противному випадку я лишусь дома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    страшно подумати, щоб залишати свою маленьку дитинку з чужими людьми. Я тільки тепер спокійно залишаю доцю з бабою, бо вже дитина і без грудей може день пробавитися. А тримісячна дитиночка тільки маму і цицю потребує :sad:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Здається, знову вплив телебачення. І незнання ситуації. Чи я чогось не розумію? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    За тиждень?:eek: Що ж то у Вас за розцінки?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    У Канаді нянька коштує мінімум 7,5 дол. за годину.
    У Львові я колись мала няньку, то коштувало 3 грн. за годину.

    Щодо досвіду. Нянька у мене була медсестрою, ні, здається, акушеркою. Дуже приємна і розумна жіночка. Мала свою сім'ю, двох синів. Нянею просто підробляла. Мого малого дуже полюбила. Він її теж. Я аж ревнувала. Але то було ненадовго. Няня мені дуже подобалася, бо зі своїми правилами не пхалася і мене у всьому слухала. Вона у нас взагалі дуже добра була. Приносила малому йогурти, речі якісь. Щира душа була.

    Потім була одна молоденька дівчинка. Студентка. Теж було незле. Але старші менше дітей бояться і мають кращий підхід. То так з мого досвіду.

    Моя подруга наймала няню за оголошенням. Теж у неї старша пані була. Десь так років 50 мала. Подруга була задоволена, але потім віддала донечку в садок. Задоволена і доня, і мама. Дитині подрібні інші діти, тому няня добра лише до 14-16 місяців. Далі - однозначно садок. Я з малим 3 роки в хаті сиділа. Знаю, про що говорю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    А отак от...
     
  17. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Вплив на мене?
    Чому, зовсiм реальнi ситуацiї. Навiть свекруха розказувала що найняла вона нянйьку для дiтей, дiвчину молодесеньку а вона почала заглядатись на татка... ну її i звiльнили. Я думаю що такi випадки стаються частiше нiж ми про них знаємо. Може вони не виносяться на вселюдний огляд. Може це тiльки я так думаю. Але я лiпше буду обережнiша, нiж потiм робити розборки з качалкою в руках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Що, справді? :eek: А ті жіночки, що сидять на велфері, такі самі гроші просять? :confused:
     
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Правду кажете. Молодих няньок до хати брати ніколи не можна, якщо не хочете мати проблеми з чоловіком. Може краще дитину, взагалі, до няні возити, та і не до молодої? ;) Там в порозі віддали-забрали - і чистий спокій. :)
     
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: практичні аспекти "НЯНЬКА у Вашій родині"

    Жiночки - українки чи американки? Якщо американки - то вони тому то i сидять на велферi бо не хочуть робити :D Але я б їх i не хотiла. У нас це здебiльшого страшнi немитi чорнi.
    Американки що просять по $500 на тиждень - молодi дiвчата, мого вiку. Це їхня робота, бути нянькою. Думаю що українки якi приїжджають на заробiтки сюди просять менше, особливо якщо немають документiв. Також є купа полячок i болгарок. Але я б хотiла українку бо хочу щоб дитина хоч трошки Української мови навчилась. Бо вiд мене з чоловiком тiльки Англiйську буде чути.