повивальний столик потрібен?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Dell, 27 Квітень 2011.

  1. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    мені теж столик дуже допомагав. зручна штука
     
  2. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    ми ним користувались десь до 3,5 міс, потім малий почав перевертатись і переїхали на диван. Допоміг, тому що спина після родів боліла шалено, навіть синочка з ліжка важко було підняти.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Мені не був потрібен повивальний столик. Навіть не замислювалась над такою деталлю обмеблювання :)
     
  4. Zhovten

    Zhovten New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Як на мене, це просто незамінна річ. правда, ми мали матрасик (поклали його на комод у спальні). Дільнична лікар одразу заявила, що ми ним будемо користуватись максимум до місяця часу. А ми його використовували до 1 року 3 місяців!!!! Дуже зручно. І не треба вдвоє згинатись над ліжком, і все під руками (у верхній шухлляді комоду :))
     
  5. Тошик

    Тошик New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    в нас ліжечко одразу зі столиком, але ми його жодного разу не використовували.
    повивальним столиком користувались лише в роддомі.
     
  6. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Я користуюсь звичайним столом, на ньому постелила великий мякий рушник, зверху - одноразова пеленка. Всі потрібні речі стоять на столі, одяг - у шафі поруч. Поки що малий не перевертається, але коли почне - доведеться перевдягати його або на ліжку, або придумати як убезпечити його від падіння
     
  7. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    ми дуже задоволені столиком-нам його зробив дідусь- спочатку здавався завеликим але дитина підросла і став сам раз. на столику дитина завжди заспокоюється, все під рукою- ми тут і перевдягаємся і спілкуємся і бавимся(нам 2 місяці). Наразі столик просто незамінний
     
  8. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми обладнали звичайний стіл і теж дуже задоволені, бо на ліжку не дуже зручно, нам 11 міс, але досі там переодягаємося, синочок дуже любить розглядати всякі баночки, які там стоять...
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Я теж не задумувалась над таким, бо в нас і так місця в квартирі дуже мало.
    А моя мама нам подарувала пеленальну дошку, то мій чоловік поставив її на ліжко і прикріпив, то поки доня ще була маленька то він її переодягав на ній, бо його спина боліла перебирати на дивані. А ліжко в нас служить замість шафи для речей і іграшок:)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Дівчата, в нас дуже маленька однокімнатна квартира... от я в роздумах, як зайняти мінімально місця всякими дитячими речима, в на сна рахунку кожен сантиметр.
    То я думала купити повивальну дощечку і поставити зверху на ліжечко і там переодягати, а всі речі дитячі тримати в шафі-купе, яка буде стояти поруч біля ліжечка (в нас такий диван, що на ньому дуже не зручно буде переодягати дитину, а окремий стіл тільки в кухні стоїть).
    Як думаєте, вартує?
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    чесно - навіть би не тратила грошей
    от читаю і не розумію що ви робите такого з дитиною що на ліжку не зручно? мені було взагалі нормально і надалі не бачу потреби в тому столику, тим більше як нема місця (імхо)
     
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Та поки нічого не роблю, бо дитина ще в животику:) Думаю над покупками на разі:)
    Просто диван такий, що на ньому переодягати - ну ніяк... тому шукаю якісь альтернативи...
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    а шо з тим диваном? :)
    фактично я могла передягти дитину на будь-якій горизонтальній поверхні і найчастіше робила то на дивані.
     
  14. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    я користувалась для переодягання дитини звичайним розкладним столом, на дивані мені не зручно було зразу, бо низько, але зараз вже і на дивані потрохи переодягаємося!
     
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Це буде не дуже зручно, бо та дощечка ж не буде там постійно. Її треба зняти і десь тримати і знову брати і ставити. А коли треба терміново переодягнуто то буде накладно.

    А мені дуже зручно, бо я собі сідала на підлогу і в ящичку мала все необхідне під рукою для процедур (промити носик, повитирати, помастити кремом і т.д.). А якщо стояти над диваном то трохи занизько дійсно.
     
  16. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?


    А взагалі, коли планувала покупки, то вважала, що пеленальна дошка це одна з найнеобхідніших речей. Добре, що нам дали покористуватися, бо я можу переодягати дитятко де завгодно але не на тій дошці))) На ній зовсім не зручно, ні перевернути нормально, ні покатуляти))
    .
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    ги-ги, то твоя доця просто не вміє пісяти через голову мами або через свою))) В кого дівчатка, то справді можна переодягати де завгодно, лиш одноразову пеленку постелити. А от мамусям хлопчиків... Після того, як я пару раз повністю прала весь комплект постільної білизни, яку оділа день тому а то і пару годин перед тим... Я купила повивальний столик)))
    Насправді то не було основною причиною, але одною із..
    Перш за все в нас немає куди складати дитячі речі, шафа не в рахунок, бо водичку, щоб помити дупцю (салфетки не визнаю), олійку, пару памперсів треба мати постйно під руками, а не заглядати до шафи то за одним то за іншим. А пеленальний столик я взяла достатньо великий, з поличками, куди вмістилась дитяча вага, 2 великі пачки памперсів, аптечка дитяча, іграшки, чистий одяг для екстреного перевдягання, місце куди покласти закаканий/запісяний одяг.
    Друга причина була пісяння малого у всі сторони, ніколи не вгадаєш куди він цілиться))) Причому поки я нахилюсь до памперса, він може 2 рази в різні сторони попісяти. Накривати чимось не виходить, нозі дуже рухливі, все скидає.
    І основна причина, це масажики, викладання на животик і т.д. На ліжку то робити було важко, в нас латексний м’якенький ортопедичний матрас, дитина на ньому "втоплювалась", мені було важко що на животик його викласти, що визначати силу тиску при масажі. А якщо рахувати, що я щовечора роблю з малим масажик/вправи по 20 хв., то моя спина витримала оте схиляння над ліжком буквально 2 тижні. І я замовила повивальний столик.
    Поки чекала на столик (а їхав він місяць) я перевдягала/масажувала малого на столі, на якому ми їмо, типу у вітальні. Але щоразу, коли приходили гості, або ми з чоловіком грунтовно вечеряли, доводилось переносити всі речі на ліжко, потім назад..
    Отак якось, надіюсь мій допис комусь допоможе визначитись)
     
  18. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Та він низький і на ньому море подушок, то треба буде постійно то ставити, то забирати ті подушки, стелитити-перестелювати пеленку і клійонку... він ще й світлий (про шо ми думали, коли його купляли?)... таке... Не впевнена, чи на ньому буде зручно... тому думала купити дощечку і поставити на ліжечко...
     
  19. Eirini

    Eirini New Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Я от була твердо переконана, що пеленатор - то вже річ точно зайва..А тепер от серйозно задумуюсь над купівлею. Бо де ж я буду синулю класти? прямо на стіл - то ж твердо, та й крутитись буде..На ліжку теж не буде як, бо якщо приставити до нього ліжечко - то доступу буде щоб залізти і лягти..Але і новий пеленатор купувати - иии, трохи жаль давати 160 грн...і не знаю, може хтось вже не користується і хотів би позбутись - то пишіть в ПП :)
    Brenda, а Ви таки купили - чи обходитесь без?
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: повивальний столик потрібен?

    Ми таки купили:) Але не пеленатор, а пеленальну дошку, примостили її зверху на ліжечко. Не знаю, що б робила без неї, бо доця наша чистюля - тільки вкакається, відразу в крик, то ми мусим що 2-3 год міняти памперс і мити її, взагалі дуже багато часо проводимо біля пеленальної дощечки, для нас - це одна з найкорисніших речей для дитини:)